New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: szofi9, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   drogériák, online

4 árnyalatot tartalmazó paletta.

Alsace

2019. július 13.

A képen láthatót és a lilát vettem meg, de a lila paletta az emit egyedül használni is lehet, a képen lévő szinte semennyire se látszik ha felkenem. Egyáltalán nem pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

b5bea

2016. november 2.

Nekem a képen látható árnyalat van meg, ár-érték arányban szerintem nagyon jó, a színek jól kihasználhatóak, összedolgozhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Valentine

2016. július 21.

A Lexington Luxury (819A) és a Qeens Boulevard (796B) paletták vannak meg belőle. A színek alapvetően szépek lennének, de nem elég pigmentáltak és abszolút nem tartósak. Használhatatlanok sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Orsikaa

2016. május 9.

Nagyon gyengén pigmentált, az ecset kritikán aluli. Nem vagyok elégedett. Viszont a színek szépek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

orsi1293

2016. január 25.

pénzkidobás volt, gyengén pigmentált, semmi nem látszik belőle a szememen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

pénzkidobás volt, gyengén pigmentált, semmi nem látszik belőle a szememen.

fancsi25

2014. augusztus 22.

817 árnyalat - szemhéjalappal sokáig bírja, szépek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

817 árnyalat - szemhéjalappal sokáig bírja, szépek a színek.

Csajszi26

2014. július 28.

Nekem egy szép barnás csillogós 4-es van kicsit szóródik de nekem jó tartós meg a színe is szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 28.

skorpió

2013. október 16.

A lilát vettem meg, sajnos nem lett a kedvencem, pedig annyira szépek a színei, épp ilyenre vágytam! Az applikátorral nem igazán boldogulok, de ezt írtátok is, ezért gondolom, nem én vagyok a ludas benne. A pigmentáltság az nagyon nem jellemző ezekre a színekre. Irtó nehezen lehet kicsikarni belőle bármi kis színt, egyedül a legsötétebb fog rendesen, pedig a fehérnek nagyon megörültem. Még nedvesen megpróbálom, mert valaki itt lentebb javasolta, de akkor sem vagyok elégedett ezzel a fedéssel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Lara5

2013. július 18.

Nekem a South Street Seaport van meg és brutál jó.
Igaz primer kell alá, de egész nap, azaz 8- 9 órákat simán tart és kenterbe veri a 3szoros áron vett isadorámat..nem is értem, no mindegy:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Nekem a South Street Seaport van meg és brutál jó.

Misa

2013. április 11.

A színek szépek, de nagyon becsapós, mert nem elég pigmentáltak, és ez csak használatkor derül ki. Ha sikerül valamennyit felcuppantani, akkor általában ott marad a helyén egész nap, és nem jellemző, hogy a szemhéjredőben megülne. Akinek szintén a pigmentáltsággal van baja, próbálja meg nedvesítve használni a színeket, mert úgy nagyon szépen lehet dolgozni velük. De amióta ez a paletta megvan, nem vettem NYC szemhéjpúdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.