New Yorker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   New Yorker márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2021. március 19.

Lelőhely:   New Yorker márkaboltok

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: virágos - fás-muskotály

Összetétel: frézia, ciklámen, mangó, bergamott golgotavirág, gardénia, frangipani, sárgabarack, pézsma, szantálfa, pasióvirág

Ár: 15.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

DFI

2018. május 31.

Anno az 1990-es években az USA-ból kaptam párszor a Coty Vanilla Fields nevű parfümjét, na ez arra hasonlít, érdekesen vaníliás illat egyébként. Négyest adok rá, tartóssága nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 31.

vanillacaramella.sweet

2017. március 16.

Remélem, hogy maradhat a vélemény. Rajtam ez sajnos borzasztó volt, felvizezett bor és penész, kis virágossággal. Nem igazán jött elő sem gyümis, sem szantálos jegye. Egy halovány katyvasz, hála égnek felvizezve, tartósság nélkül. Utálom az alkoholokat, az erjedt, posvadtságot, nem értem az egész illatot ezek után. Vagy romlott volt, de durván a teszter, bár nem voltak benne darabkák stb. Mínuszos illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Edinaena

2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Szerettem ezt a parfümöt .
Többször vettem .
Addig-addig fújtam vele magam ameddig csak lehetett !
Aztán, szembe jött velem egy hölgy ,aki jobban be volt fújva ezzel a parfümmel , és szó szerint km-rel előttem megéreztem , hogy ez a parfüm van rajta . Ezzel a tartósságáról mindent elmondtam . Azóta nem használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Szerettem ezt a parfümöt .
Többször vettem .
Addig-addig fújtam vele magam ameddig csak lehetett !

VidamRt

2016. május 27.

Minden alkalomhoz használható, kicsit sportos, kicsit mégsem.
Ajándékba kaptam és nagyon szerettem.
Az illata talán lehetne picit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Minden alkalomhoz használható, kicsit sportos, kicsit mégsem.
Ajándékba kaptam és nagyon szerettem.
Az illata talán lehetne picit tartósabb.

Cintia89

2016. április 8.

Ajándékba kaptam, nagyon szerettem, nagyon jó illata van, sokáig elég volt. Újra venném! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Bunnydrop

2016. január 13.

Nagyon szeretem, imádom az illatát. Nem túl tartós, de nem olyan helyekre szánom, ahol annak kell lennie. :) Viszont jönnek rá a darazsak :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

DorinaBalog

2016. január 13.

Hosszú ideje jó barátok vagyunk. Olykor picit eltávolodunk, de nem sokáig bírjuk egymás nélkül! 😊 Tartòs, olcsó. Nem tervezek leszokni róla. Jolly Joker parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Moncsi044

2016. január 7.

Csatlakozom az előttem szólókhoz :) Vaníliás-pézsmás édes illat, remek tartóssággal,és rajtam hatalmas hatósugárral.. Kellemesen érzem magam benne, van számomra valami kiemelkedő összetevő,amit nagyon szeretek benne, számomra nagyon jól összerakott illat.. nem egy hétköznapi illatka, ezért is szeretem, rajtam nem hasonlít, sőt.. semmi Lancome Hypnose hasonlat nincs benne.. ( Lancome itt áll a polcomon nem nyúlok érte) ez az illat számomra meghozza a napi jókedvem , én vagyok.. és hát az ára, azt hagyjuk :)) Imádom. Még mindig imádom :) Annyira jól eltalált kis illat az orromnak, nem mindig a drága , divat "tucatillatok" Sőt! besokalltam a mostani méregdrága kotyvalékoktól, semmi újat nem mutatnak szinte.. nem adják azt az életérzést sokuk, mint amire egy kis 1000.-ft -os illat képes !Jól érzem magam benne, imádom a fátyolfelhőt, ami körbeleng.. egész nap(Tartóssága vetekszik, sok nagyágyúval)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 7.

petra8403

2015. június 28.

Szerintem korrekt az ára, és többet tud, mint néhány drágább parfüm.Szaladgálni tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

kgergely

2015. január 9.

A férfi-változata sokkal jobban sikerült.
Persze ízlések és pofonok. Van aki 5 csillagot ad neki, van aki nagyon lehúzza.
Mivel megszimatoltam és ismerem a párját, így nálam az arany középútra tévedt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

A férfi-változata sokkal jobban sikerült.
Persze ízlések és pofonok. Van aki 5 csillagot ad neki, van aki nagyon lehúzza.
Mivel megszimatoltam és ismerem a párját, így nálam az arany középútra tévedt.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szintetikus színező anyag. (Lila)