Nicki Minaj

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegy: piros gyümölcsök, citrom, barack

Szívjegy: magnolia, orchidea, frangipáni

Alapjegy: tonka bab, vanília, pézsma

CsinCsilla

2020. november 29.

Pár éve használtam, nagyon finom illata volt, ezt sokkal-sokkal jobban szerettem, mint a Pink Friday-t. Nagyon nehéz beszerezni, de ha egyszer találok, csak a nosztalgia kedvéért újra megvenném, használnám 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Ticsinky

2018. február 19.

Legelőször ajándékba kaptam, majd tavaly nyáron szereztem be drogériából (Rossmann), 1500 Ft-ért. (nem is értem...)
Sajnos azóta már sehol sem találom, pedig ezért a nevetséges összegért bármikor megvenném újra, mert szerintem nem egy rossz illat.
Aki szereti az édeskés-gyümölcsös illatokat, azoknak hétköznapokra szuper lehet. Tartóssága nem a legjobb, tapasztalataim alapján kb. 3-4 óra.

Nekem az üveg design is tetszik, mivel abszolút tükrözi az előadót.
Nicki Minaj nem egy hétköznapi nőszemély, akitől valljuk be, egy letisztult elegáns parfüm design igazán furcsa lett volna.
Szerintem egyedi és vagány. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Nekem az üveg design is tetszik, mivel abszolút tükrözi az előadót.
Szerintem egyedi és vagány. :)

GNóri

2017. október 17.

Magát az illatot nem szeretném hosszasan elemezni, szokásos édeskés, gyümölcsös drogériás celebillat, nyilván nem a 25 év feletti nők a célközönség. Viszont ez az üveg..horrorisztikus és ízléstelen. Ha ajándékba kapnám, elásnám a kertben, majd folyamatosan rettegnék, hogy valahogy visszatér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

biusjj

2017. augusztus 17.

500 Ft-ért vettem ma a rossmannban 15 ml-t. Nem tudom, hogy éri meg ez nekik de örültem.. Látatlanban vettem, így nem tudtam mire is számítsak. Ez a műanyag üveg valami rettenet.. Maga az illat viszont nekem nagyon tetszik. Olyan mint a Zara Dark Emerald, és mint a juicy gold. Közepesen tartós, a bőrömön rajta van immár 4 órája, de még masszívan érzem. Kellemes, egyáltalán nem tolakodó illat. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Vizililiom

2017. március 21.

Imádom a finom, gyümölcsös illatokat. Ez is kellemes volt, azonban mégis valahogy túl egyszerűnek éreztem az illatot, olyan kislányosnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

pomme

2016. szeptember 9.

Adok egy 4-es csillagot rá, mert nem tudom eldönteni, hogy jó-e. Először "hidegebb" időben próbáltam kb 25 fokban, annak ellenére hogy odáig vagyok a gyümölcsös illatokért, ettől nem voltam elájulva... Melegben már nem olyan rossz, de valami még mindig nem stimmel. Azt hiszem a citrom zavaró benne, nagyon utálom a citromos illatokat. Szerencsére egy csupa kókusz parfümömmel rétegezve tökéletes párost alkotnak, a Minajesty ad a viszonylag egysíkú kókuszos illathoz egy frissebb, vörösáfonyás-gyümis vonalat, amitől sokkal viselhetőbb lesz, nem kell félnem hogy a reggel felfújt kókuszillat délben a forróságban eldurvul cukrosgiccs irányba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Fviki

2016. július 3.

Elnézést mindenkitől, de ez egyszerűen merénylet az emberiség ellen. Ezt az üvege be kéne tiltani. Komolyan ezt kinek tervezték? Milyen lehet a célközönség? A belbecs meg ezek után már tök mindegy - bár annyira nem gyomorforgató, mint az üveg. Bocsánat, tudom, ha nem tetszik, ne vegyem, meg az illat egyébként szubjektív, de azért mégis - botrány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

nyarigabi

2016. július 3.

Picit gyümis, de inkább vaníliás, puha kis illat, semmi offenzíva. Katy Perry Purr vaníliásabban, kevesebb barackkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

berill99

2016. április 10.

En szeretem ,ajandekba kaptam nagyon jo illata van tartossaga kb 2 ora szerintem tavaszra tokeletes

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
anasztazia.biro

2014. augusztus 16.

En is megszaglasztam es nagyon tetszik. Hol kaphatoo? Ha esetleg valakinek nem kell,szoljon szivesen megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.