Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: gothy, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Alberto Morillas készítette az új nyári Ricci parfümöt a frissesség és érzékiség jegyében. Uralkodó jegyei: rózsa, leander, rózsabors, fehér pézsma és pézsma

Ár: 1900 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vmelyik metróvonalon
Ár: 5000 , Eladó: audreyenn
Állapot: 25/30 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás/személyesen
pancsi88

2019. október 6.

Szeretem az illatát,bár első fújáskor furcsa,de amint elpárolog kellemes púderes.
Viszont a tartóssága gyenge. Alig bír ki pár órát a bőrönöm(más sem érzi),viszont ruhán tovább megmarad. Pedig megbízható helyről vettem.
Nem lenne rossz,de ebben az árkategóriában kicsit tartósabbat várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Nem lenne rossz,de ebben az árkategóriában kicsit tartósabbat várnék.

Judittttt

2019. január 17.

A sima Ricci Riccit évek óta nagyon szeretem, és kb minden egyes alkalommal dícsérik, ha rajtam van. Imádom is, különleges, szexi, téliesebb, ősziesebb illatnak tartom. Emiatt kicsit nyitott eszemekkel jártam a lágyabb illatok felé, amiket a nem szexi, hanem csak nőies napjaimon tudok használni, vagy esetleg melegebb, könnyebb időben. Már rég meg akartam illatolni ezt a parfümöt, de sehol nem láttam. Tegnap ott árválkodott a rossmann polcain leárazva egy utolsó üveg belőle, na mondom nosza. Én nem tdom megérteni mire kap ennyi csúnya kritikát, én az első kifújás után azonnal szerelmes lettem. Ez az a púderes, nőies, finom, visszafogott, ugyanakkor KÜLÖNLEGES illat is, NEM tizenkettő egy tucat ugyanaz a virágos púderes vizes pacsuli ami MINDEN púderes-virágos illat jellemzője, a Kenzoé is szerintem, köze nincs ehhez a széséghez, valóban. Ebben a Ninában egy olyan finom púderesség van amit nem is tudok máshoz hasonlítani. Nem olyan könnyed, mint a levegő, nem hiszem, hogy ezzel a nyári illatomat találtam meg, de amikor csak visszafogott, finom, törékeny akarok lenni, mint egy porcelán, de tiszteletet is parancsoló, tényleg, mint egy mademoiselle, akkor ezt fogom magamra fújni. Emellett tartós, még amikor már órák óta a kádban áztam, akkor is éreztem a csuklómon. Kifújáskor érzem ezt a számomra semmihez sem fogható igazi nagíbetűs púderes finomságot, aztán pedig idővel ahogy bontakozik ki az illat megjelennek a sima Ricci Ricci jegyei is, egy nagyon finom, elegáns verzióban. Ebben az összefoglalóban kb ezerszer írtam le a finom és púderes szót. Számomra ez a parfüm a finom púderes arisztokratikus nőiesség - nagytestvére a buja, szexi, megőrjítő nőiesség. Ez a menyasszonyi ruha, a másik pedig ami alatta van. Ez a romantika, az pedig a szex. Persze mindenki orra más és más, és mindenkin máshogy műáködik, Szerintem ez egy csodás parfüm, amire évek óta vágytam, análkül, hogy pontosan tudtam volna, mit keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Oila

2018. december 24.

Szerintem egy napon sem lehet említeni a Kenzo Flowerrel, bár valóban van egy kezdeti pillanat, amikor emlékeztet rá, de míg a Kenzo - mint mindenklasszikus Kenzo - a mjnőség maga függetlenül attól, hogy az adott alkotás egyébként közel áll-e hozzánk, vagy sem, addig ebből a parfümből igen-igen hamar csak egy idegesítő, rendkívül zavaros maszat lesz a bőrömön, se rózsa, se púder, se krém, se semmi, csak valami, ami irritál, és le akarom mosni, ,de azt persze nem lehet. Természetesen ez csak az én bőröm, máson nagyon kellemes is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

nyuszo

2018. augusztus 7.

Kifújáskor nem igazán tetszik, olyan 'arckrém' illata van....leszáradáskor viszont finom, krémes, púderes illat lesz, amit jó szagolgatni....Meg mégsem venném, mert nem érzem a magaménak....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Elkofen

2017. augusztus 3.

Virágos púderes illat, ami engem is kissé a Flower by Kenzo-ra emlékeztet, de ez egy picit talán hordhatóbb, nem annyira tolakodó.
Mondjuk a Kenzo parfümöt sem bírom, olyannyira, hogy messzire elkerülöm.
Ez sem tetszik egyáltalán. Bár csak kis mintám van belőle, biztosan a kukában landol. Annyira nem illik hozzám, hogy sohasem hordanám.
Elég tartós rajtam, de igyekszem lemosni, mivel számomra elviselhetetlen a szaga. Nyári illatnak meg aztán egyáltalán nem mondanám, annyira émelyítő és kellemetlen. Se nem friss, se nem könnyed, se nem üdítő. Elnézést a rajongóitól, de nekem ez nyáron elviselhetetlen, télen pedig borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Mondjuk a Kenzo parfümöt sem bírom, olyannyira, hogy messzire elkerülöm.

Zsedit

2017. január 1.

Szeretem a Nina Ricci illatokat, évek óta használom, de ez nagyon nem jött be. Kifújva sem túl kellemes, és kb fél óra alatt eltűnik... Ez most nem, hátha majd a luna! : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Juditka84

2016. december 27.

Nagyon kellemes illat,tartossaga közepes. A Notino.hu oldalról rendelt parfüm 1-2orat bir rajtam,onnan ne rendeljetek, a Müllerben vett parfüm több óráig is kitartott!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

ildici72

2016. november 9.

Tartós (nekem egyenlőre pici illatmintám van, amiből 2 csepp is elég és még mindig van belőle nyár eleje óta, bár ritkán használom), finom virágos, púderes illata van. Hamarosan megveszek egy nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 9.

Timmon

2016. szeptember 9.

Nekem kifejezetten tetszik. Finom és rajtam tartós is, kellemes púderes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Nekem kifejezetten tetszik. Finom és rajtam tartós is, kellemes púderes illat.

anitkaa

2016. június 21.

Kellemes rózsás illat. Az illata tetszik de a tartóssága nem. Rajtam 3 óra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Kellemes rózsás illat. Az illata tetszik de a tartóssága nem. Rajtam 3 óra...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol