Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: gothy, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Alberto Morillas készítette az új nyári Ricci parfümöt a frissesség és érzékiség jegyében. Uralkodó jegyei: rózsa, leander, rózsabors, fehér pézsma és pézsma

Ár: 6500ft , Eladó: BiankaaMolnar
Állapot: 80ml/kép, Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost vagy posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

radioaktiva

2021. március 13.

Nekem ez nem egy mademoiselle, sokkal inkább egy madame illata. Valóban hasonlít a pipacsos Kenzo-ra, de sokkal bőrközelibb, sokkal púderesebb, de nem annyira tartós. 5 ml-m van belőle, el fogom használni - aztán szépen elfelejtem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 13.

Linett21

2021. március 12.

Édes-rózsás-púderes illat. Tévedésből vettem évekkel ezelőtt. Összetévesztettem a Nina nevű parfümmel...nem mondom, hogy megbántam, de azt sem, hogy 'must have'. Számomra ez kizárólag rózsából, borsból és púderből áll. Kiváncsi lettem volna a csipkebogyóra benne, de én nem érzem. Ritkán használom, akkor viszont imádom magamon, majd hónapokig hozzá se nyúlok. Nyáron kicsit túl sok-édes; télen viszont eléggé kevés-üde. Marad a tavasz és az ősz. Tartóssága rajtam max. 5-6 óra, ruhán se több. Kedvelem (nem tudok belekötni, korrekten van összerakva), de nem szerelem; ha kifogy, nem fogom újravenni és nem is fog hiányozni. Kupakból senki ne próbálja szagolgatni, mert a fura formája miatt egyúttal tuti kiszúrja vele az egyik szemét :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Erikaaida

2021. január 4.

Különleges illat, szerintem a csipkebogyó miatt. Szerencsére a málnát nem érzem, mert azt nem tudom elviselni, ezért is féltem jó darabig megvenni...de milyen jó vétel volt. Szép, elegáns üveg egy púderes, sikkes, igazi francia illattal, mely még tartós is, főleg ruhán. Nem tucatillat, az biztos. Életkortól, évszaktól független.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Doll

Korcsoport: >54
2020. szeptember 15.

Csinos az üvege. Ennyi pozitívumot tudok mondani róla. A számomra szintén elviselhetetlen, túlhájpolt Chanel 5-re emlékeztet
(Itt egy csillag következett)
Update. Tényleg utáltam. Aztán valahogy eszembe jutott, hogy még egyszer megpróbálom, és hátul a tarkómra tettem csak pár cseppet. Igazságtalan voltam vele. A Chanel 5-nek többek között a fojtó, poros utószaga taszító, ez pedig egy tiszta illat. Lehet, hogy a nagyon kedvelt L'Extreme-ben szerettem meg az "alap Nina Ricci" illatot, de már ebben is ezt érzem ki elsősorban. Kevés illatnál változik ennyire az ízlésem, de itt sikerült!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

(Itt egy csillag következett)

lacrymosa88

2020. május 29.

Nem annyira rossz, mégsem olyan jó, amolyan közepes illat. Nőiesnek nőies, tartós és élénk virágillatú, de semmi extra. Olcsóbb árkategóriában is vannak nála különlegesebb parfümök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Blackxentric

2020. április 11.

Kellemes karakteres illata van. Igazán nőies. Tartóssága kb. hat óra. Nem váltotta ki belőlem a rajongást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

pancsi88

2019. október 6.

Szeretem az illatát,bár első fújáskor furcsa,de amint elpárolog kellemes púderes.
Viszont a tartóssága gyenge. Alig bír ki pár órát a bőrönöm(más sem érzi),viszont ruhán tovább megmarad. Pedig megbízható helyről vettem.
Nem lenne rossz,de ebben az árkategóriában kicsit tartósabbat várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Nem lenne rossz,de ebben az árkategóriában kicsit tartósabbat várnék.

Judittttt

2019. január 17.

A sima Ricci Riccit évek óta nagyon szeretem, és kb minden egyes alkalommal dícsérik, ha rajtam van. Imádom is, különleges, szexi, téliesebb, ősziesebb illatnak tartom. Emiatt kicsit nyitott eszemekkel jártam a lágyabb illatok felé, amiket a nem szexi, hanem csak nőies napjaimon tudok használni, vagy esetleg melegebb, könnyebb időben. Már rég meg akartam illatolni ezt a parfümöt, de sehol nem láttam. Tegnap ott árválkodott a rossmann polcain leárazva egy utolsó üveg belőle, na mondom nosza. Én nem tdom megérteni mire kap ennyi csúnya kritikát, én az első kifújás után azonnal szerelmes lettem. Ez az a púderes, nőies, finom, visszafogott, ugyanakkor KÜLÖNLEGES illat is, NEM tizenkettő egy tucat ugyanaz a virágos púderes vizes pacsuli ami MINDEN púderes-virágos illat jellemzője, a Kenzoé is szerintem, köze nincs ehhez a széséghez, valóban. Ebben a Ninában egy olyan finom púderesség van amit nem is tudok máshoz hasonlítani. Nem olyan könnyed, mint a levegő, nem hiszem, hogy ezzel a nyári illatomat találtam meg, de amikor csak visszafogott, finom, törékeny akarok lenni, mint egy porcelán, de tiszteletet is parancsoló, tényleg, mint egy mademoiselle, akkor ezt fogom magamra fújni. Emellett tartós, még amikor már órák óta a kádban áztam, akkor is éreztem a csuklómon. Kifújáskor érzem ezt a számomra semmihez sem fogható igazi nagíbetűs púderes finomságot, aztán pedig idővel ahogy bontakozik ki az illat megjelennek a sima Ricci Ricci jegyei is, egy nagyon finom, elegáns verzióban. Ebben az összefoglalóban kb ezerszer írtam le a finom és púderes szót. Számomra ez a parfüm a finom púderes arisztokratikus nőiesség - nagytestvére a buja, szexi, megőrjítő nőiesség. Ez a menyasszonyi ruha, a másik pedig ami alatta van. Ez a romantika, az pedig a szex. Persze mindenki orra más és más, és mindenkin máshogy műáködik, Szerintem ez egy csodás parfüm, amire évek óta vágytam, análkül, hogy pontosan tudtam volna, mit keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Oila

2018. december 24.

Szerintem egy napon sem lehet említeni a Kenzo Flowerrel, bár valóban van egy kezdeti pillanat, amikor emlékeztet rá, de míg a Kenzo - mint mindenklasszikus Kenzo - a mjnőség maga függetlenül attól, hogy az adott alkotás egyébként közel áll-e hozzánk, vagy sem, addig ebből a parfümből igen-igen hamar csak egy idegesítő, rendkívül zavaros maszat lesz a bőrömön, se rózsa, se púder, se krém, se semmi, csak valami, ami irritál, és le akarom mosni, ,de azt persze nem lehet. Természetesen ez csak az én bőröm, máson nagyon kellemes is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

nyuszo

2018. augusztus 7.

Kifújáskor nem igazán tetszik, olyan 'arckrém' illata van....leszáradáskor viszont finom, krémes, púderes illat lesz, amit jó szagolgatni....Meg mégsem venném, mert nem érzem a magaménak....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.