Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boghyca, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: Rebarbara, Rózsa, Maszlag, Pacsuli

bea88

2014. október 8.

Ajándékba kaptam egy üveggel, nekem éppenséggel tetszik az illata, de egyáltalán nem emlékeztet a Ricci Riccire, ill. nagyon nem tartós. Valószínűleg kifogtam egy hamisítványt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

egyedszilvi

2014. szeptember 25.

Isteni finom!!!
Olyan majdnem,csak kicsit tér el a Ricci-Ricci-től.Őt is szeretem!!!!!Akinek ő bejön,ez az illat is.
Talán picit finoman púderesebb,de épp hogy,nem olyan szúrós,érezni a rózsa illatát is(de elég nehéz kifejeznem magam-e témában)Általában tetszik-vagy nem,nem vagyok nagy illat elemző :)
Szerelem nagyon-nagyon!
U.I :2 nappal később:Hát nem tudom nekem van-e igazam,de szinte teljesen Ricci-Ricci,rajtam legalábbis,még az ismerősök is rögtön rávágták,hogy ő van rám fújva! :)Lehet,csak a neve más,de u.az :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Isteni finom!!!
Szerelem nagyon-nagyon!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Citral, Coumarin, Isoeugenol, Hydroxycitronellal
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol