NIOD

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   11 900 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 900 Ft

Különleges három-fázisú, leöblítendő agyagos szisztéma, ami alaposan és mélyen tisztít, feloldja a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, és védelmet ad az eltömődést okozó külső, környezeti faktorokkal szemben.

• Feloldja a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, aminek köszönhetően csökken a pórusok mérete
  • Innovatív technológiáinak köszönhetően a mélytisztítás mellett is óvja a bőr integritását és természetes védőrétegét
  • Pajzsként védi a bőrt a külső, környezetből jövő eltömődést okozó faktoroktól
  • Természetesen ragyogóvá (de nem csillogóvá) teszi a bőrt
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 11 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Pirkko

2019. december 18.

Kb. 2 hónapja használom ezt az arcmaszkot.
Az állaga nagyon érdekes és a szaga nem túl kellemes és mindenképpen negatívum a kiszerelése, mert az üvegcse szája miatt nagyon nehéz kiszedni belőle az anyagot. Szerintem adhattak volna hozzá egy pici spatulát.
Miután felkenem, nagyon csíp és még lemosás után is, de mint írják, ez a termék használatának velejárója.
Persze, azt nem várom, hogy kisebbek legyenek az egyébként elég nagy pórusaim, de mindenképpen segít a tisztításban. Nagyon puha, kellemes állagó lesz tőle a bőr. Azt hiszem, újravenném, még akkor is, ha elég drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Kb. 2 hónapja használom ezt az arcmaszkot.

HCHB11Cl11

2019. december 5.

Több mindent használok a tág pórusú, mitesszeres T-vonalamra, ezt is, szóval nem tudom biztosra mondani hogy csak ettől minden hiper-szuper lesz, de hasznos, és jó érzés használni heti 1x vagy 2x, úgy érzem tényleg teszek a bőrömért, és meggyőzött a Deciem ajánlása. De akinek problémás a bőre csak ettől ne várjon csodát, ez csak egy plusz, ami felszívja igazából a felesleges olajat (szerintem ennél többet nem is nagyon csinál), de a mitesszereket nem tünteti el. Viszont ezt a hatást más, olcsóbb agyagos maszk is tudja úgy gondolom. Sokáig elég, nem kell belőle sok, és én csak a T-vonalamra kenek. A szavatossága pedig csak 6 hónap, én már egy éve használom. Gyorsan kell felvinni és elkenni, mert gyorsan meg is szárad és utána már csak leszedem az arcodról, amit már rákentem, ha véletlenül hozzáérek, és kenhetek a már üres részre új adagot, ami elég zavaró. Engem nem csípett lemosás után, talán egy picit, de akkor sem mindig. A kis kanál, amit lehet kapni az üvegbögrés termékekhez is hasznos, könnyű vele kiszedni és legalább nem az ujjammal nyúlkálok bele, de amúgy tényleg idóta ez a bögre megoldás, egy tubus jobb lenne. Nem olcsó, nagyon hangzatos leírás, összetevők, ígéretek, ezért inkább 3 csillag mint 4. Ha elfogy kipróbálok egy olcsóbb agyagos maszkot (pl. The Ordinary), hátha lesz különbség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

babyface

2019. szeptember 27.

időnként szeretek bepróbálkozni drágább arcmaszkokkal, de valahogy mindig rájövök, hogy olyan nagyon sokkal többet nem nyújtanak mint olcsóbb társaik. :) kezdtem a PC agyagosával és gondoltam kipróbálom ezt is a jó vélemények hatására. meglepően kicsi és drága ennek ellenére én baromi sokáig használtam, még úgy is, hogy a végén már nem spóroltam vele, mert szerettem volna minél hamarabb túllenni rajta... :D a kiszerelése nem túl praktikus, de maszkecsettel könnyen ki lehet kapirgálni a cuccot belőle. az illata brutálisan 'orvosi' engem leginkább betadine-ra emlékeztet erősen jódos (nemtudom mennyi köze van hozzá...) azt ígéri nem bántja a bőr természetes védőrétegét, de még soha semmilyen maszknál nem éreztem ennyire erősen, hogy marna, égetne. :D ami persze jelentheti azt, hogy dolgozik, de baromi kellemetlen volt. mondanom sem kell hogy a pórusaim nem csökkentek látványosan, tény, hogy lemosás után olyan matt volt az arcom mint még talán soha. :D később elkezdtem használni a 'magic' kombót (ordinary hámlasztó+ez) hogy fokozzam a pórustisztító hatást, de leszámítva, hogy másnapra foltokban hámlott az arcom szintén nem észleltem más változást. :) örülök, hogy elfogyott

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Pomelo

2019. szeptember 14.

Akartam szeretni. Tényleg. De már az első találkozás is rémisztő élmény volt: nekem nagyon csípett, ami meglepett, hogy még a leszedés után fél órával is. Azóta rájöttem, hogy nagyon vékonyan szabad csak felvinni, max. langyos vízzel lemosni, és utána fél óráig abszolút semmit sem szabad az arcra tenni. Így OK.
Az üveg kívülről tetszik, de ebből előkaparni a maszkot abszolút nem praktikus. Ilyen alkalmatlan arcmaszk tárolót még életemben nem láttam!
Extra negatív hatás: több törülközőmet menthetetlenül összefogta.
A hatása alapvetően jó (az önmagában lehetne 4 csillag), de igazából nem jobb, mint bármely más, ennél olcsóbb és kellemesebben használható maszknak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Extra negatív hatás: több törülközőmet menthetetlenül összefogta.

dettusbettus

2019. augusztus 29.

Sajnos szörnyen csúnya pórusokkal áldott meg az ég, és veszettül keresem a végleges megoldást. Persze tudom, végleges nincs, csak fenntartani lehet egy jobb állapotot, amiben ez remekül segít. Igazából még csak 2 alkalommal használtam, de látványos a javulás. Először az Ordinary AHA+BHA hámlasztóját kenem fel, majd utána a Flavanone Mud-ot, és csodás az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

hambi

2019. április 24.

Most vettem a második tégelyt, az elsö tégely fél évet bírt ki. Nagyon szeretem, gyakrabban használom mint heti egyszer. Ha szabadtéri rendezvényen vagyok, vagy akármilyen kinti programom van aznap (por, kosz, stb.), este felteszem, 10 perc és lemosom. Más maszkot nem használok és nemis fogok többet. Ha összehasonlítom más maszkokkal, amelyeknek nem sokszor láttam értelmét, ez tényleg megéri az árát. A szúró érzést én a benne lévö ´technológiának´ tulajdonítom be, valamint annak, hogy volt mit kitisztítani :) Nagyon szép utána a böröm, Niod vagy Hylamide hialuront teszek még rá utána + NMF-t TO-böl. Nem emlékszem, mikor volt ennyire tiszta az arcböröm. Soha többet nem hagyom egy kozmetikusnak sem, hogy hozzá nyúljon.

Update 24.4.19

Sima zöld agyagra cseréltem, ami sokkal gazdaságosabb és ugyanúgy tisztít...söt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Update 24.4.19

mar

2019. március 5.

Egy jó minőségű agyagmaszk, de olyan nagyon látványos hatása nem volt nálam. Az 5 napos kúrával kezdtem az elején, és tartottam attól az égető érzéstől, amiről nagyon sokan írnak. Érezhető volt valóban, de teljesen elviselhető. Hideg vízzel mostam le a maszkot, utána vártam 10-15 percet, és csak ekkor tettem fel a hidratáló szérumot és a többit.
Nálam az 50 ml kb. 10 hónapig tartott heti egy használattal. Tényleg elég egy vékony réteg belőle, így elég gazdaságos. De ezt a csomagolást nem tudom hova tenni. Az utolsó 3-4 adagot az ujjammal szedtem ki a tégelyből. Persze túléltem, de ez nem valami praktikus. Ebből a szempontból jobb a 100 ml-es tubusos verziója, csak azt meg a szavatossági ideje miatt nem mertem megvenni, mert sejtettem, hogy nem használom el annyi idő alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

zsofiab

2019. január 24.

Végre az első olyan termék, aminél látom hogy használ! Nagyon kis furi amúgy az üvege, szerintem be kell szerezni hozzá egy maszk ecsetet, hogy normálisan bele lehessen nyúlni az üvegbe. Vékonyan felkened, 10 perc, nagyon könnyű lemosni, viszont ilyenkor tényleg csíp, sőt még kb fél órával utána is, és sajnos nálam piros is néha a bőr, de ami a lényeg, hogy használ a mitesszerek ellen. Szerintem újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

suvizsofi

2018. december 29.

Tényleg hatalmas segítség mitesszerek ellen. Szerintem önmagában is nagyon szuper, de hosszútávon hámlasztó és niacinamide tartalmú termékkel nagyon hatásos zsíros/kombinált bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

tjulcsi87

2018. november 20.

Nagyon régóta gondolkodtam már rajta, hogy kipróbáljam-e, de most már azt bánom, hogy eddig halasztottam a dolgot. Az én tág pórusú, vegyes bőrömmel csodát tesz. Kár, hogy előtte/utána fotót nem készítettem az elején, mert nálam látványos a változás. Úgy használom, hogy alaposan megtisztítom az arcom és először felviszem a TO AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution-t 10 percre, majd utána ezt 10 percre nagyon vékony rétegben. Tetszik, hogy lemosni is könnyű. Ez után szérum és hidratáló következik, de nekem enélkül sem szárítja a bőröm. Nagyon elégedett vagyok, mert hatékony és ár-érték arányban is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Resveratrol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Resveratrol
Hidratálók: Glucosyl Hesperidin, Argilla, Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propanediol, Ethoxydiglycol

Kaolin 0 0

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.