NIOD

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. június 5.

Ár:   12 900 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 900 Ft

Különleges három-fázisú, leöblítendő agyagos szisztéma, ami alaposan és mélyen tisztít, feloldja a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, és védelmet ad az eltömődést okozó külső, környezeti faktorokkal szemben.

• Feloldja a pórusokat eltömítő szennyeződéseket, aminek köszönhetően csökken a pórusok mérete
  • Innovatív technológiáinak köszönhetően a mélytisztítás mellett is óvja a bőr integritását és természetes védőrétegét
  • Pajzsként védi a bőrt a külső, környezetből jövő eltömődést okozó faktoroktól
  • Természetesen ragyogóvá (de nem csillogóvá) teszi a bőrt
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 12 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Annabio

2022. február 5.

Teljesen egyetértek a leggyakoribb hozzászólással: irtó előnytelen a kiszerelés. Tényleg csíp, engem nem zavar, legalább érzem, hogy valami történik, utána tényleg nagyon sima lesz a bőröm, és két hónap használat után (heti 1) már látom, hogy kevesebb, kisebbek a mitesszereim. De mellé használom a TO erős hámlasztóját, a G&G porefectly clear-t, a G&G Cheer up-ot és retinolt is. Szóval ha elfogy egy ideig legalábbis nem fogom újra venni, mert ennyi pénzből egy csomó másik szuper terméket megveszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

minimancs

2021. szeptember 16.

Heti egyszer használom, ez a vasárnapi program. Előtte hámlasztok, majd felteszem ezt 10 percre és már csak hidratálót használok utána. Égő érzés a bőrön és lemosás után is, de irritációt nem okoz. Olyan mint valami varázslat, világosabb, szebb a bőröm és a mitesszereim nagyon megcsappannak. El nem múltak tőle, de látszik a jótékony hatás. Kevés kell belőle, nem tudom meddig lesz elég, de gyanítom sokáig. Én szeretem. Ja és kicsit fura az illata, de én szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Szeos

2021. szeptember 14.

Brutáljó maszk, heti egyszer bőven elég használni. Több, mint fél évig elég volt, de sajnos meg is romlott a végére. Selyempuha volt az arcom lemosáskor, viszont elképesztően csípett. Irritációt viszont nem okozott. Biztosan ezt veszem újra, ha megint maszkozni szeretnék majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Harold

2021. augusztus 19.

Nem nyert. Nagyon szerettem volna szeretni, de nem sikerült. Engem egyáltalán nem zavart az a fura csípős érzés a maszk használata alatt és utána sem, sőt pár alakalom után már el is múlt csak lemosás után érzetem egy picit. Viszont nagyon kiszárította, túltisztította a bőröm, pedig szigorúan 10 perc után lemostam, később meg már lecsökkentettem 5 percre, de nem segített. Végül a kukában landolt, így teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

pont

2021. június 1.

őszintén szólva nekem nem jött be. nem szeretem sem az erős illatatát, sem a színét, hogy mindent összefog, sem azt, hogy bizsergő erzés marad utána. lemosni kész tortúra és még így is mindig beszínezi a törölközőmet. egyálátalán nincs meg az a kellemes relax érzés így ezzel az egész procedúrával együtt.
persze mindez nem lenne gond, ha valmi olyat nyújtana cserébe, ami miatt megérné elviselni ezeket, de nekem semmi. nem várok csodát önmagában ettől az egy terméktől, nyilván, de nekem szinte semmit sem ad hozzá a rutinomhoz. ehhez képest legalább jó drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

gaspar.eszter91

2021. április 17.

Szeretem ezt a maszkot, kifejezetten tiszta érzetű utána a bőröm. A tudatos bőrápolásra való áttérés után nagyon hiányoltam azt a friss érzést, amit egy brutál fizikai arcradírozás tudott okozni. Ez valami olyasmi érzés nálam. Én a nagyobb, tubusos verziót használom, erre a kiszerelésre nem lehet panasz, a kisebbről nem tudok nyilatkozni. Felkenés után bizserget, egy kicsit talán csíp is, olyanoknak ajánlanám, akik szeretik érezni, hogy valami dolgozik a bőrükön. Nekem heti 1 használat sokat javított a bőröm állagán (az erős hatás miatt én nem tudom elképzelni gyakrabban), közvetlenül utána pihepuha, élettel teli, friss kinézetű a bőröm, ez a hatás nálam napról napra “kopik” el, a heti 1 használattal elég jól fenntartható. Az ára miatt 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Gina77

2020. szeptember 6.

Olyan szeret, nem szeret termék nálam, vegyesek az érzéseim.
A kiszerelése borzasztóan előnytelen, mert gyorsan száradó formula alapból, így sietni kell a termék kiszedésével a tégelyből, de annál is gyorsabban kell eloszlatni az arcon.
Lemosni sem egy egyszerű menet, hiába öblítem szorgosan a zuhany alatt, mindig befogja a hófehér törölközőmet valamennyire.
Heti 1x használom, többször nem tudom mert nagyon érzékeny lesz a bőröm utána, úgy érzem a bőröm természetes védőrétegét is leszedi.

El fogom használni, de mivel több a hátránya mint az előnye, más agyagos maszk után nézek, mert ennyi pénzért többet várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Olyan szeret, nem szeret termék nálam, vegyesek az érzéseim.

Pirkko

2019. december 18.

Kb. 2 hónapja használom ezt az arcmaszkot.
Az állaga nagyon érdekes és a szaga nem túl kellemes és mindenképpen negatívum a kiszerelése, mert az üvegcse szája miatt nagyon nehéz kiszedni belőle az anyagot. Szerintem adhattak volna hozzá egy pici spatulát.
Miután felkenem, nagyon csíp és még lemosás után is, de mint írják, ez a termék használatának velejárója.
Persze, azt nem várom, hogy kisebbek legyenek az egyébként elég nagy pórusaim, de mindenképpen segít a tisztításban. Nagyon puha, kellemes állagó lesz tőle a bőr. Azt hiszem, újravenném, még akkor is, ha elég drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

Kb. 2 hónapja használom ezt az arcmaszkot.

HCHB11Cl11

2019. december 5.

Több mindent használok a tág pórusú, mitesszeres T-vonalamra, ezt is, szóval nem tudom biztosra mondani hogy csak ettől minden hiper-szuper lesz, de hasznos, és jó érzés használni heti 1x vagy 2x, úgy érzem tényleg teszek a bőrömért, és meggyőzött a Deciem ajánlása. De akinek problémás a bőre csak ettől ne várjon csodát, ez csak egy plusz, ami felszívja igazából a felesleges olajat (szerintem ennél többet nem is nagyon csinál), de a mitesszereket nem tünteti el. Viszont ezt a hatást más, olcsóbb agyagos maszk is tudja úgy gondolom. Sokáig elég, nem kell belőle sok, és én csak a T-vonalamra kenek. A szavatossága pedig csak 6 hónap, én már egy éve használom. Gyorsan kell felvinni és elkenni, mert gyorsan meg is szárad és utána már csak leszedem az arcodról, amit már rákentem, ha véletlenül hozzáérek, és kenhetek a már üres részre új adagot, ami elég zavaró. Engem nem csípett lemosás után, talán egy picit, de akkor sem mindig. A kis kanál, amit lehet kapni az üvegbögrés termékekhez is hasznos, könnyű vele kiszedni és legalább nem az ujjammal nyúlkálok bele, de amúgy tényleg idóta ez a bögre megoldás, egy tubus jobb lenne. Nem olcsó, nagyon hangzatos leírás, összetevők, ígéretek, ezért inkább 3 csillag mint 4. Ha elfogy kipróbálok egy olcsóbb agyagos maszkot (pl. The Ordinary), hátha lesz különbség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

babyface

2019. szeptember 27.

időnként szeretek bepróbálkozni drágább arcmaszkokkal, de valahogy mindig rájövök, hogy olyan nagyon sokkal többet nem nyújtanak mint olcsóbb társaik. :) kezdtem a PC agyagosával és gondoltam kipróbálom ezt is a jó vélemények hatására. meglepően kicsi és drága ennek ellenére én baromi sokáig használtam, még úgy is, hogy a végén már nem spóroltam vele, mert szerettem volna minél hamarabb túllenni rajta... :D a kiszerelése nem túl praktikus, de maszkecsettel könnyen ki lehet kapirgálni a cuccot belőle. az illata brutálisan 'orvosi' engem leginkább betadine-ra emlékeztet erősen jódos (nemtudom mennyi köze van hozzá...) azt ígéri nem bántja a bőr természetes védőrétegét, de még soha semmilyen maszknál nem éreztem ennyire erősen, hogy marna, égetne. :D ami persze jelentheti azt, hogy dolgozik, de baromi kellemetlen volt. mondanom sem kell hogy a pórusaim nem csökkentek látványosan, tény, hogy lemosás után olyan matt volt az arcom mint még talán soha. :D később elkezdtem használni a 'magic' kombót (ordinary hámlasztó+ez) hogy fokozzam a pórustisztító hatást, de leszámítva, hogy másnapra foltokban hámlott az arcom szintén nem észleltem más változást. :) örülök, hogy elfogyott

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Resveratrol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Resveratrol
Hidratálók: Glucosyl Hesperidin, Argilla, Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propanediol, Ethoxydiglycol

Kaolin 0 0

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.