NIOD

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szérum-textúrájú fluid, mely a rendkívül sikeres Photography Fluid 12%-hoz hasonlóan működik, de ezúttal (minden bőrtípuson) napcsókolta, természetes aranyárnyalatú ragyogás érhető el vele. Akárcsak a PF 12% esetében a hatást ezúttal is fényvisszaverő prizmákkal és árnyalat korrektorokkal éri el, ami ragyogó bőrt ad mind az életben, mind pedig a rólunk készült fotókon. Keverhetjük más termékekkel (például néhány csepp a Hydration Vaccine-be).

BTLaura

2020. január 23.

Előző Black Friday alatti szerzeményem volt. Az én hibám, hogy más típusú termékre számítottam, nem ilyen könnyű, folyékony állagú színezőre (persze marketingben minden könnyűnek van hirdetve..). Hatalmas mennyiség, és mivel pár csepp elég a megfelelő végeredményhez, így kb sosem fogy el, nem hogy 6 hónap alatt. Én nem tudtam jól kihasználni, de magára a termékre nincs panaszom. Tényleg csak az ruházzon be rá, akinek kizárólag színkorrekcióra van szüksége, mert textúrát egyáltalán nem ad a krémhez, amibe keverjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

agotamaci

2019. február 13.

Régóta nézegettem ezt a terméket, míg végül BF alkalmával megrendeltem. Nem tudom magára fogom-e használni, mert az én világos bôrömöt nagyon bronzossá varázsolja :-D, viszont más krémhez keverve szuper!!! Fôleg a Niod Survival 30-al használom, mert az kicsit sápaszt, így viszont nagyon szép a végeredmény. Nagyon lassan fog így elfogyni, biztosan újraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

ginterzsofi

2018. december 27.

meglepodtem a hatasan, olyan mintha egy csepp folyekony aranyat vihetnek fel az arcomra! luxus hangulatu, egeszseges napbarnitott aranylo finish-u szerum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Glucose, Fructose, Maltose, Trehalose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Urea, Glycerin

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.