NIOD

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jirka, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 490 Ft

A Survival 0 egy éjszakai arcápoló szérum, nem tartalmaz fényvédőt. A formula a környezeti hatások ellen nyújt támogatást az arcbőr részére. A Survival 0 nem színezett formula, viszont a benne lévő karotinoidok a világos textíliát megszínezhetik. Minden bőrtípusra ajánlott.

Az esti bőrápolási rutin utolsó lépéseként ajánlott használni.

Ár: 8 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tzrn7u67

2022. május 11.

Egy más márkájú c-vitaminos szérumot váltottam le erre a termékre, ugyanis erősebb és ütősebb antioxidánst kerestem. Nagyon tetszik, hogy sok jó összetevőt belesűrítettek egyetlen szérumba az ára annál kevésbé. De Skinsmarton olyan nagyot megy és olyan jókat olvasok róla globális szinten, hogy beáldoztam rá. A Niod Mist-el együtt használom minden másnap reggelente, illetve még TO Pycnogenolt is szoktam utána csöppenteni. Ez az ütős antioxidáns hármas eddig csodásan működik a bőrömön. Nekem 2 pumpálásnyi elég teljes arca és nyakra is, próbálom nem gyorsan felőrölni. Illetve eddig bármilyen állagú (hab, fluid, krém) fényvédőt tettem fölé, szuperül működött, nem kukacosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

Honorka22

2022. április 17.

Gondoltam keresek egy ütõs antioxidanst a regge rutinomba és rá esett a választásim. A textúrája nagyon tetszett, hamar beszívódik. Selymes volt utána a bõröm. Egyszerūen jó érzés volt használni. Nem veszett össze más szérumommal. Géles szérumot használtam utána. Egy jó darabig elég is volt, kb 3-4 hónap alatt fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

Tinkatinka

2022. április 7.

Nagyon szeretem az anti-oxidánsokat, de vagy allergiás vagyok rájuk, vagy csodát művelnek.
Szerencsére itt minden jól alakult, szereti az arcbőröm, nem irritálja, és másnapra egészen tiszta érzése van a bőrömnek. Nem szoktam minden nap használni (igazából semmit se, mert sajnos a legártalmatlanabb hatóanyagtól is hajlamos besokallni a bőröm mindennapi használattól), de tényleg bármikor tudom használni, úgy értve reggel is, este is. Ennyi pénzért minden van benne, amit szívesen kenek az arcomra, szóval nekem állandó lesz a polcomon.
Sokáig elég, 1-3 pumpálásnyi elég, átlag 2 naponta használással 1,5 hónap után kb. most van félig.
UPDATE: Közeleg üveg vége, és kicsit módosítok az értékelésemen. Nagyon hepciás kis lötty ez, nekem bármilyen géles szérummal képes volt összeveszni, ha nem hagytam vagy 10 percet száradni/felszívódni az arcomon. Az árával még nem lenne baj, de mivel a folytonos használat lenne a lényege illene alkalmazkodóbbnak lennie. Meg persze időközben rátaláltam a Modulating Glucoside-ra, amiben szintén van SOD, és sokkal jobb nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

minimancs

2022. március 17.

Reggel használom ELAN után, fényvédő előtt és imádom. Már kétszer is újravettem és már nem kell antioxidánsokkal kísérleteznem, megtaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 17.

mimolya

2022. február 7.

Hatalmas kedvenc! :) A Skinsmart ajánlása alapján én is reggel használom C-Glow után, fényvédő/hidratáló előtt. Nagyon szeretem, jó az állaga, kellemes tapintást hagy maga után. Ha elfogy, biztosan veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 7.

Regi23

2022. január 10.

A termékajánlóval ellentétben én is a reggeli rutinomba építettem be skinsmartos ajánlás alapján. így tényleg logikusabb, hogy reggel tud védeni az UV és a környezet káros hatásaitól. Nagyjából 4 hónapja használom, most kezd kifogyni az első üveg, így olyan hosszú távú tapasztalataim még ugyan nincsenek vele, de alapvetően szeretem használni. Kellemes érzés felkenni, nem vízszerű de híg állagú szérum, jól rétegezhető. Nem irritál, nem okozott pattanásokat se. Kicsit egységesebbnek érzem a bőröm összképét, és mivel egy csomó szuper összetevő van benne ezért biztos újraveszem, kísérletezek még vele, hosszú távon milyen hatása van. Ár érték arányban is megéri, én 1-1 pumpányit használok belőle naponta, ezt el tudom oszlatni az arcomon hogy mindenhova jusson , és így sokáig is kitart az 1 üveg, Külön szeretem a pumpás kiszerelést, könnyű adagolni és jól bírja a szállítást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

HCHB11Cl11

2021. október 24.

Szerintem ez egy jól összerakott antioxidáns szérum. A leírással ellentétben, reggel használtam, és szerintem az is a lényeg, hogy reggel lenne célszerű használni a keletkező szabadgyökök ellen (éjszaka nincs UV ugye). Azért néha kicsit irritált itt-ott, mivel jó sok minden van benne, ami végülis egy pozitívum, nem gyenge szérum. Nyilván nagy hatásokról nem tudok írni, mert ha hosszú évekig használnám, minden nap, és az öregedés jelei lassabban, később jelennének meg, akkor látszódna, hogy volt értelme. Narancssárgás színe van, szagtalan, rétegezhető, alapvetően kellemes lotion állagú, olyan trutyakos (de túl folyékony, nem is annyira sűrű, nem géles, szóval pont jó).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 24.

Hanuk

2021. október 17.

A sok jó vélemény miatt gondoltam beépítek egy antioxidáns szérumot is a rutinomba. Érzékeny, vízhiányos bőrömön az első használatokat követően pattanásokat okozott, így szüneteltettem. Hidratálóba kevertem, de semmi más szérumot nem használtam vele egy rutinba. Többszöri kísérletezésem eredménye az lett, hogy kétszer olyan gyulladt pattanást okozott, hogy az állam is feldagadt vele együtt, napok múlva ment le a gyulladás. Az arcon és nyakon piros, száraz foltok jelentek meg. Számomra teljes pénzkidobás. Az egyébként erős hámlasztókat, retinolokat és C-vitamint is jól toleráló bőröm ezt a szérumot nem bírta. Az egyetlen, ami ilyen durva reakciót váltott ki, pedig nagyon meg akartam győzni a bőrömet, hogy ez jó neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 17.

sajtosszenya

2021. szeptember 9.

A termék ajánlásnak megfelelően esti rutinban használom (első üvegem, korábban nem használtam), kevés éjszakai hidratáló krémet még teszek fölé. Alapvetően teljesen jól teljesít: reggelre üde, feszes, tömör egyszóval klassz bőrképpel ébredek. Nem zsírosít, nem ül meg a bőrfelszínen, sőt épp ellenkezőleg igen gyorsan nyom nélkül felszívódik. Nem okozott semmiféle irritációt sem. Nagyon kiadósnak találom, egy-egy pumpányit használok arcfelenként, szerintem már vagy 3. hónapja használom és még legalább a 1/3-a megvan. Ár-érték arányban azt gondolom jó, igen jó vétel. Egyetlen egy dolog miatt nem veszek most egy újat - van egy bontatlan retinolos éjszakai szérumom (Phi Violet), amit szeretnék elhasználni. Ha az elfogyott, meglátom mi lesz, de szerintem visszatérek ehhez a kedvezőbb árfekvése miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

lucaanna

2021. június 9.

Nagyon szeretem. Nem irritál, könnyen beszívódik és szerintem tényleg erősíti, egységesíti a bőrképet. Most az spf 30-as változatát használtam, az is szuper. Ha jól emlékszem, valaki írta, hogy olyan a bőrnek mint egy pohár frissítő tea - ez nagyon találó hasonlat volt. Nem csodaszer, hisz nem problémát old, de jótékony, hiszen erősíti a bőrt, szóval ez egy nagyon előkelő kis plusz lehet az alaprutin mellett. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Dimethylmethoxy Chromanol, Astaxanthin, Alanine, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sucrose, Propanediol, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

A paradicsom levelének, szárának és/vagy gyümölcsének kivonata. Bőrkondicionáló, összehúzó hatású anyag. Némi antioxidáns hatása is van a bőrre.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.