NIOD

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jirka, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. december 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 990

A Survival 0 egy éjszakai arcápoló szérum, nem tartalmaz fényvédőt. A formula a környezeti hatások ellen nyújt támogatást az arcbőr részére. A Survival 0 nem színezett formula, viszont a benne lévő karotinoidok a világos textíliát megszínezhetik. Minden bőrtípusra ajánlott.

Az esti bőrápolási rutin utolsó lépéseként ajánlott használni.

Ár: 7 990 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 6500 Ft +posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás
lillus09

2019. december 28.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg és mert mindenképpen ki akartam próbálni valamit a Niodtól és jött a Black Friday hónap is. A kombinált enyhén pattanásos, inkább mitesszeres bőrömön nem sok változást hozott. Igazából amit ígér, hogy felfrissití, üdébbé teszi az arcot, azt valamennyire észrevettem. Könnyed az állaga, 1-2 pumpálásnyi is elég, nagyon hamar felszívódik. Így télen, használom reggel és este is, simán mehet utána még 1 réteg másik szérum is. Jót tesz a bőrömnek de az árához képest nem vagyok tőle elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

duchess_g

2019. december 4.

Reggel használom fényvédős hidratáló alá. Tetszik az állaga, könnyű felkenni, gyorsan beszívódik, de (valószínűleg a karotinoidtól) narancsos-barnás színe van. Először úgy gondoltam, hogy ettől olyan, mintha egy bronzeres hidratáló lenne, és tetszett, hogy látszott, hogy hová kentem már, de pár használat után láttam, hogy egész nap narancssárga vagyok tőle, még alapozóval is. Mivel az antioxidáns védőhatását főleg nappal fejti ki, emiatt valószínűleg nem fogom újravenni. Felkenéskor enyhén csíp és hagy maga után egy kis filmet, ami kissé ragacsos, de ha rákenem a hidratáló krémet, már nem zavar. Erős gyógynövényes illata van az üvegből kinyomva (jó kis pumpás adagolója van), ami felkenve is tartós, de kellemes. Összességében én valahogy szebbnek láttam tőle a bőr szerkezetét, pattanásokat nem okoz kifejezetten, de mintha mitesszereket okozna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Makk Zsuzsó

2019. szeptember 13.

Elhasználtam egy üveggel, de az enyhe hidratáláson kívül más hatását eddig nem tapasztaltam. Nyáron kifejezetten kellemes volt, ezt használtam koreai esszencia fölé hidratáló rétegnek. Nincs vele gondom tulajdonképpen, az antioxidánsok biztos szépen dolgoztak, de nekem valahogy a Hylamide SubQ jobban bejött. Annak látványos feltöltő, nyugtató hatása van, télre biztos, hogy azt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

timeam

2019. július 14.

Én reggel használom és jelentem, simán lehet ekkor is minden probléma nélkül. Egy ütősebb antioxidáns szérumot kerestem a C vitaminom mellé és erre esett a választás a sok pozitív visszajelzés miatt. (Habár a benne lévő savérzékeny SOD miatt a C vitamint inkább az esti rutinba tolom, reggel sem tapasztaltam köztük diszharmóniát.) Első benyomásom, hogy nagyon folyékony (a vélemények után sűrűbbet vártam), nekem egyáltalán nem ragacsos a felvitel után, persze így is várok 1-2 percet a fényvédővel, hogy biztosan jól beszívódjon. Vicces, hogy az illata engem leginkább az olasz zöldséglevesre emlékeztet, így reggelente kb ez az első pont, amikor először megéhezem. :) A bőröm jól tolerálja, finom lesz utána a tapintása és jól rétegezhető.
Sok mással használom együtt és elégedett vagyok a bőrképemmel. Szerintem reggelre tökéletes választás annak, aki egy sokoldalú antioxidáns szérumot keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

porcukor

2019. július 6.

Megszelídíti a kialakulóban lévő pattanásaim és nyugtatja a már meglévőket. 4-5 üvegcsével használtam már el eddig és az biztos, hogy amíg kapható lesz, örök társai leszünk egymásnak. Ha utazom, az első amit bepakolok! Volt, hogy más hasonló termékeket is kipróbáltam, hasonló ígéretekkel, DE mindig visszatértem hozzá és szinte azonnali megnyugvást hozott a bőröm kis életébe. :) Annyi mindent kapok tőle, hogy reggel és este is használom 2-2 pumpálásnyit. Számomra tényleg egy csodaszer :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

BTLaura

2019. május 16.

Második üveg végén járok és szeretem. Hogy miért? Magam sem tudom. Este használom, a rutin utolsó lépéseként. Könnyed, gyógynövényes illatú szérum, ami gyorsan beszívódik. A sötét színe ellenére nem hagy foltot sehol. Nincs extra látványos hatása, mégis ad valami olyan pluszt, ami nincs meg, ha nem használom. Reggelre a bőröm puha, természetes, nem zsíros a T-zónában, és nem száraz a többi részen. Akcióban mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

timike007

2019. május 15.

Reggel-este használom hidratáló vagy fényvédő alá. Szuper könnyű,top hatóanyagokkal.Kevert bőrre is ideális,sokat javít az állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

nyuszika823

2019. április 26.

Valaki előttem azt írta, hogy olyan, mintha reggel az arcbőre is inne egy csésze teát.. és hát igen, tényleg olyan. Nagyon jó hasonlat. Nekem az illata kicsit a svédcseppre hasonlít. Valóban nincsen on the spot hatása, egyszerűen csak jól esik a bőrnek és nekem is. 10 év múlva visszajövök updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Mufurcka

2019. március 27.

Szeretem az illatát, nagyon könnyed a textúra, de amúgy meg van pakolva rendesen hatóanyagokkal. Az anti ageing irányvonalban találkoztam vele, és azóta megrendeltem a fényvédős változatát is. Igen, valóban, látványos hatása nincs (nálam legalábbis), főleg hogy mindenféle hámlasztót, retinoidot, peptideket, szérumokat használok a reggeli és esti rutinban, szóval nyilván nem tudom be csak ennek a bőrkép szebbé válását. Mondjuk nagy problémáim nem is voltak a bőrömmel, max a ráncok. Amik vannak, maradnak, igazából azért megy a küzdés hogy több ne legyen, vagy csak később:)) És ez a Niod pont erre való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

krisztis

2019. március 19.

Mintha az arcom is inna reggelente egy frissítő teát. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Mintha az arcom is inna reggelente egy frissítő teát. Nagyon szeretem!

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Dimethylmethoxy Chromanol, Astaxanthin, Alanine, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sucrose, Propanediol, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.