NIOD

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jirka, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 490 Ft

A Survival 0 egy éjszakai arcápoló szérum, nem tartalmaz fényvédőt. A formula a környezeti hatások ellen nyújt támogatást az arcbőr részére. A Survival 0 nem színezett formula, viszont a benne lévő karotinoidok a világos textíliát megszínezhetik. Minden bőrtípusra ajánlott.

Az esti bőrápolási rutin utolsó lépéseként ajánlott használni.

Ár: 8 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Dius12

2020. november 7.

Nagyon szeretem! Az üveg végénél járok, nem tudom pontosan megfogalmazni, hogy mit csinál de nekem nagyon bejön. Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 7.

scorpionqueen

2020. november 5.

Lassan az üveg végénél járok, de már az első használat óta imádom ezt a kis folyadékot. Olyan könnyű, mint a víz, pillanatok alatt teríthető az arcon és amíg megmosom a kezem, gyakorlatilag be is szívja a bőröm, semmi nem marad utána. Naná, hogy nagy szerelelm lett. Reggelente használom, és az abszolút kedvencem, amit csinál az arcommal, az az, hogy fél perc múlva sokkal jobban nézek ki tőle. Nyilván, ez a színe miatt is van, ami az egyébként is sárgás tónusú bőrömhöz pont jó, mintha valami színegységesítést is csinálnék. Már ettől jobban néz ki az arcom. De ez csak extra, a lényeg az, hogy nagyon kellemesen ruganyos lesz tőle a bőröm, mintha nagyon mélyen hidratáltam volna, de anélkül, hogy bármiféle utóérzet maradna utána. Szeretem a látványt, amit ad a használata és az érzetet is. Ha elfogy, veszem újra.

(A pumpás adagolója viszont mintha levegőt szívna, vagy nem is tudom. Köpköd, nem tud két egyforma mennyiséget pumpálni, ezt annyira nem szeretem. Néha kettőt kell pumpálnom, néha ötöt ahhoz, hogy ugyanannyit kinyerjek belőle.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

budaz1

2020. szeptember 28.

Nagyjából minden bőrprobléma érint a rozáceán kivül (vízhiány, érzékenység, pattik, aging, tág pórusok...). Nem voltak túl nagy reményeim, de ez egy csoda. Érezheően strapabíróbb egy hónap után a bőröm, kb. mióta ezt hazsnálom azóta tudok újra habzó oldajos lemosót használni. Nem feltétlenül megjelenésében, hanem inkább a konfortérzetben hozott változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

ginterzsofi

2020. július 31.

a kedvenc borvedo szerumom, sajnos nekem tul gyorsan fogy mert szivem szerint minden nap 2x hasznalnam. nem irrital, nem tomiti el a porusokat, nincs semmi negativuma ami sok antioxidanssal jar, es erezhetoen noveli a borom altalanos jo allapotat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Monka71

2020. május 26.

Az itteni jó vélemények alapján esett rá a választásom. Én este használom utolsó lépésként a rutinomba, de azt érzem és vélem látni, hogy jól teszi a dolgát. Nekem kicsit ragacsos, de teszek rá tonikot, majd jön egy vékony réteg hidratáló, így már nincs gond vele. Reggel már jól lehet látni a hatását, szépen ki van simulva a homlokom, a mimikai ráncok kevésbé látszanak. Már csak azt kéne kitalálni, hogy mit tegyek a homlokráncolás ellen, és akkor hosszú távon élvezhetném a valódi hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 26.

Lencseee

2020. április 9.

En nem magabam hasznalom, es nem ejjelre, hanem reggel a hylamide c vitaminos szerumabol cseppentek bele 5 cseppet es mukodnek egyutt. Jol karbantartja a boromet, csak jo tapasztalasaim vannak ezzel a komboval. Szivesen ujraveszem, mert latom a josagat, es azt is tudom kepzelni, hogy 40 fokban csak ezt a kombot teszem az arcomra (hidratalo nelkul) reggel fenyvedovel kombinalva. Szamomra ez egy kellemes es hatekony szerum mellekhatasok nelkul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

lacee4

2020. március 2.

Nagyszerű szérum, reggel - este használom, gyorsan felszivodik, és már rövid távon is van eredménye. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

dunaimano

2020. február 8.

Annyi jót lehet olvasni erről a termékről, végül csak beadtam a derekam én is - és milyen jól tettem! Nálam az esti rutinban kapott helyet, általában utolsó lépés, de van, hogy valami hidratáló kerül még fölé. 1-2 pumpálásnyit használok arcra, nyakra, könnyen felszívódik. Nincs is jobb, mint egy ilyen komplex formulával kényeztetni a bőröm esténként. Sárgás - barnás, nem is tudom milyen szín ez, folyékony, könnyed, de azért van benne anyag. Kifejezetten tetszik az illata, a fahéjhoz tudnám hasonlítani: kellemes, édeskés, mégis valami csavar van benne. Jójó, ez nem egy parfüm, meg bőrápolás szempontjából sem lényeges, de na. Finom. :) Tutira újraveszem később is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

lillus09

2019. december 28.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg és mert mindenképpen ki akartam próbálni valamit a Niodtól és jött a Black Friday hónap is. A kombinált enyhén pattanásos, inkább mitesszeres bőrömön nem sok változást hozott. Igazából amit ígér, hogy felfrissití, üdébbé teszi az arcot, azt valamennyire észrevettem. Könnyed az állaga, 1-2 pumpálásnyi is elég, nagyon hamar felszívódik. Így télen, használom reggel és este is, simán mehet utána még 1 réteg másik szérum is. Jót tesz a bőrömnek de az árához képest nem vagyok tőle elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

duchess_g

2019. december 4.

Reggel használom fényvédős hidratáló alá. Tetszik az állaga, könnyű felkenni, gyorsan beszívódik, de (valószínűleg a karotinoidtól) narancsos-barnás színe van. Először úgy gondoltam, hogy ettől olyan, mintha egy bronzeres hidratáló lenne, és tetszett, hogy látszott, hogy hová kentem már, de pár használat után láttam, hogy egész nap narancssárga vagyok tőle, még alapozóval is. Mivel az antioxidáns védőhatását főleg nappal fejti ki, emiatt valószínűleg nem fogom újravenni. Felkenéskor enyhén csíp és hagy maga után egy kis filmet, ami kissé ragacsos, de ha rákenem a hidratáló krémet, már nem zavar. Erős gyógynövényes illata van az üvegből kinyomva (jó kis pumpás adagolója van), ami felkenve is tartós, de kellemes. Összességében én valahogy szebbnek láttam tőle a bőr szerkezetét, pattanásokat nem okoz kifejezetten, de mintha mitesszereket okozna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Dimethylmethoxy Chromanol, Astaxanthin, Alanine, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Alanine, Histidine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sucrose, Propanediol, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

A paradicsom levelének, szárának és/vagy gyümölcsének kivonata. Bőrkondicionáló, összehúzó hatású anyag. Némi antioxidáns hatása is van a bőrre.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Squalane eo 1 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.