Nisim

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csak_kattiii, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A F.A.S.T. egy olyan sampon és kondicionáló rendszer, amely minimális idő alatt maximalizálja a haj egészséges és gyors növekedését. A természetes hatóanyagokból különleges módszerekkel kivont és felhasznált alapvető vitaminoknak és aminosavaknak köszönhetően rendkívül gyors hajnövekedést biztosít ez a keverék.

O

2016. november 22.

Én is többet vártam tőle... lehet, hogy a napi rendszeresség több eredménnyel jár, de normál rutinnal semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

lia007

2016. április 21.

A kondíciójához már megírtam a véleményem. Sajnos nekem egyik sem vállt be, ettől függetlenül két csillagot adok ennek is, mert lehet, hogy csak nekem nem jött be. Annyi hozzá tartozik az igazsághoz, hogy nem használtam minden nap, inkább minden harmadnap. De a semminél azért így is többet vártam volna mindkettőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Antioxidánsok: Cysteine
Hidratálók: Glycerin, Inositol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az cisztin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A cisztin bőrregeneráló tulajdonsággal bír.

Az cisztein egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.