Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Sicamica, Módosítva: 2017. november 17.

Kategória:   Testápolók

48 órán át mélyen hidratálja és puhábbá varázsolja a bőrt. Azonnal felszívódik, felfrissítve és nyugtatva a bőrt egy kellemes illat kíséretében - már az első használat után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

detti23

2022. február 23.

Az aloe verás termékeknek általában egy kellemes, természetes, frissítő illata van, így gondoltam nem lőhetek nagyon mellé. Hát valahol mélyen meg van ez az illat ebben a testápolóban is, csak nyakon van öntve egy jó adag alkohollal. Ez számomra használatkor nagyon tömény és zavaró, később ugyan ez elillan, dehát kinek van kedve addig is szenvedni.. valószínűleg gyorsan túl adok rajta, nem ez életem testápolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Ophelia

2022. január 18.

Így télen különösen száraz a bőr a végtagjaimon, de újabban már szinte mindenhol, így gyorsan felszívódó, mindennapos testápolót kerestem. Jól választottam, ez tökéletesen hidratál, pillanatok alatt beissza a bőröm, semmiféle ragacsos utóérzet nincs,mintha nem is kentem volna be magam, csak a puha bőr. Az illatával nem tudok betelni, friss, diszkrét, nem az a karcos zöld aloe vera illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

Zsanzsi83

2021. május 22.

Nagyon szeretem ezt is, mint minden más Nivea terméket.
Nekem nagyon száraz bőröm van és ez a krém tökéletesen hidratálja. Illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

Nagyon szeretem ezt is, mint minden más Nivea terméket.

vszlau

2021. április 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, kedvenc testápolóm lett.
Kellemes hosszan tartó illat, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.
Mindenképp újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, kedvenc testápolóm lett.
Kellemes hosszan tartó illat, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.
Mindenképp újra fogom venni ha elfogy.

Rita0126

2021. március 30.

Termékmintát kaptam belőle, lábszárra használtam el, de kár volt. Annyira alkoholos szaga van. Csípte a bőröm, semmit sem hidratált, viszketést okozott. Nekem ez egy naaagy nem. Pedig vannak jó kis testápolói a Niveanak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

Bananamilk

2021. március 29.

Sajnálom, hogy eddig nem tudtam semmit a tudatos bőrápolásról, és nem figyeltem a termékek összetevőit. Magamnak vettem, mert nagyon száraz a bőröm a lábamon, hogy hátha jó lesz. Első alkalommal annyira megörültem, hogy könnyű állagú kis krém és fogja hagyni lélegezni a bőröm. Na igen, de én csak kentem és kentem de semmit nem használt sőt inkább lehet szárított, de utólag nem is csodálkozom hiszen harmadik helyen áll a denaturált alkohol az összetevők listájában (amiről tudni kell hogy nagy mennyiségben kiszárítja a bőrt és érdemes elkerülni azokat a termékeket, amiben megtalálható). Az illata nagyon finom és az állaga is nagyon tetszene, de az a fránya alkohol..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

vivitrius

2021. február 25.

Az nagyon tetszik, hogy baromi gyorsan beszívódik, nem ragacsos és enyhít a szárazságérzeten. Elhasználom, de túl intenzív az illata, így csak 2-3 naponta kerítek rá sort.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

karajznoemi

2021. január 29.

Nekem egyátalán nem jött be. Túl könnyű, semmit nem hidratál. Eddig bármit próbáltam a Nivea-tól, mindig csalódnom kellett. A Balea nagy tégelyes testápolója 700 Ft-ért sokkal jobb, nekem az vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

mlexa

2020. december 1.

Elég folyós állaga van, de pont ez miatt nagyon könnyű vele gyorsan dolgozni. A bőröm szinte azonnal beissza, és még másnap is pihe-puha. A Nivea testápolókat szeretem a legjobban, mert azoknál érzem egyedül igazán, hogy valóban kellően hidratálják a bőröm. Finom az illata is. Legközelebb is Nivea testápolót választok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Jelizz

2020. november 21.

Nekem a tegelyes verzioja van meg jo az illata es nagyon konnyu krem. Sajnos semmit sem hidratal , olyan mintha semmit sem hasznatam volna, ot inkabb nomal borre ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.