Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Sicamica, Módosítva: 2017. november 17.

Kategória:   Testápolók

48 órán át mélyen hidratálja és puhábbá varázsolja a bőrt. Azonnal felszívódik, felfrissítve és nyugtatva a bőrt egy kellemes illat kíséretében - már az első használat után

mlexa

2020. december 1.

Elég folyós állaga van, de pont ez miatt nagyon könnyű vele gyorsan dolgozni. A bőröm szinte azonnal beissza, és még másnap is pihe-puha. A Nivea testápolókat szeretem a legjobban, mert azoknál érzem egyedül igazán, hogy valóban kellően hidratálják a bőröm. Finom az illata is. Legközelebb is Nivea testápolót választok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Jelizz

2020. november 21.

Nekem a tegelyes verzioja van meg jo az illata es nagyon konnyu krem. Sajnos semmit sem hidratal , olyan mintha semmit sem hasznatam volna, ot inkabb nomal borre ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

Alexxis

2020. november 5.

Számomra ez most a No.1. testápoló. Az amúgy irritációra hajlamos bőröm is tolerálja, és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

acsklaudia

2020. augusztus 15.

Könnyed nyári testápoló. Viszont marad egy plusz réteg a bőrön, de nem kellemetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

k.boglarka

2020. július 26.

Nyárra tökéletes hamar beszívódik, nem ragad és másnapra puha lesz tőle a bőröm. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

makeupqueen1

2020. június 27.

Zuhanyzás után használom és én nagyon szeretem. Nem túl zsíros, hagyja lélegezni a bőrömet de nagyon puha és selymes lesz tole. Nekem szerelem ez a testápoló, pedig eleg sok felet probaltam mar. Az illatan tenyleg erezni picit az alkoholt de amint felkenem hamar elillan, az illata sem tolakodó, inkabb visszafogottabb vonalon halad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Diamond26

2020. április 27.

Ha sietnem kell valahová, mindig ezt a testápolót használom zuhanyozás után, ugyanis valóban nagyon gyorsan felszívódik. Kellemes, könnyű, kissé vizes állaga van, az illata sem tolakodó, finom krémes illat keveredve a friss aloe vera illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Bettina1984

2020. március 25.

Gondoltam kiprobalom, kár volt.
A száraz bőröm csípi és nem hidratál.
Az illata miatt kap 2 pontot, de úgy érzem ez is sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 25.

Gondoltam kiprobalom, kár volt.
A száraz bőröm csípi és nem hidratál.
Az illata miatt kap 2 pontot, de úgy érzem ez is sok.

AnGeska

2020. március 3.

Kedvenc nyári testápolóm! Nagyon finom, friss zöld illata van és villámgyorsan beszívódik. Nekem normál bőröm van, kellőképp hidratál és hűsít, napozás után is kiváló! Én hűtőben tárolom, amikor nagy meleg van: isteni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Lorsza

2019. november 16.

Gyorsan beszívódik a bőrbe, nagyon jól hidratál, kellemes illatú, pihe-puha bőrt eredményez. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak