KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Sicamica, Módosítva: 2017. november 17.

Kategória:   Testápolók

48 órán át mélyen hidratálja és puhábbá varázsolja a bőrt. Azonnal felszívódik, felfrissítve és nyugtatva a bőrt egy kellemes illat kíséretében - már az első használat után

Ár: 600 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: egyszer próbáltam egy borsónyit, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AngelBeauty

2018. július 17.

Imádom!
Az illata isteni..... *.*
Az állaga kellemesen beszívódik, puha és hidratált lesz tőle a bőröm.

AngelBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Imádom!
Az illata isteni..... *.*
Az állaga kellemesen beszívódik, puha és hidratált lesz tőle a bőröm.

danyadi77

2018. június 3.

KM boxos szerzemény. Amúgy nem vagyok Nivea párti. Most kezdtem el használni így nyárra, könnyű,gyorsan beszívódik. Hosszútávú hidratálóképességéről még nem tudok nyilatkozni. Nem lenne rossz, de az illata sok. Alapvetően nincs bajom az illatos termékekkel, de ez sok, és semmi köze az aloéhoz. Már-már egy parfüm illatával vetekszik, nem egy enyhe testápoló illat. Meglátjuk...

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

viviennoo

2018. május 24.

Félve vettem meg a Nivea Body Milk után, ugyanis az abszolút nem akart beszívódni. De örülök, hogy megvettem, mert ez hamar beszívódik, hidratál és imádom az illatát. Ehhez a testápolóhoz nyúlok kb minden este, el is fogy lassan, de biztos, hogy újraveszem.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Kremcica

2018. május 23.

Km boxos szerzemény. Sokáig félreraktam mert kerülöm az alkoholos dolgokat, ez pedig tömve van denat. alkohollal. Végül elővettem, bár már az illata érződik az erős alkoholos szag. Elég folyós állagú, cserébe legalább gyorsan beszívodik. De és itt jön a nagy de, nemhogy hidratál de kiszárítja a bőrömet. Nem érzékeny és nincs szükségem extra erős táplálásra (testvajra) de ez fehérre szárított. Fél tubus után félreraktam megint, most gondolkodom hogy kidobjam vagy kitolok vkivel és odaajándékozom. Ez nagyon nem jött be. Inkább a cseresznyefás olajos Nivea, igaz az is alkoholos és csak nyárra jó de az legalább hidratál valamennyire.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Viki9727

2018. május 12.

Az illata nekem fura, kevés elég belőle, hamar beszívja a bőröm. Reggelre nagyon puha lesz a bőröm tőle. A nyugtató hatását nem vettem észre ( nem segített a benőtt, vörös, viszkető szőrtüszőimen)

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Annie25

2018. május 12.

Nagyon jó illata van, megfelelően hidratál és hamar beszívja a bőröm. Tetszik, hogy van benne aloe vera, kellemesen nyugtatja a bőröm. Elképzelhető, hogy újra fogom venni.

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

mllelondres

2018. április 4.

KM-boxban volt és nem fűztem hozzá túl sok reményt, mivel nekem az összes Nivea testápoló vagy túl zsíros vagy semmit nem ér. De ez... csodákat művelt a bőrömmel, egy használattól érezhetően puhább. Nem minden nap használom, hetente egyszer bőrradírozás után, de hihetetlenül jól karban tartja a bőrömet. Biztosan újraveszem.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Rozsaszinponilo

2018. március 28.

Abban egyetértek, hogy hamar bent van a bőrben, de az annyit ér mint halottnak a vitamin.
Legelőször megcsapott az alkoholos szaga, erre csekkoltam a INCI-t, és naná, hogy dobogós helyen van az alkohol. :( Nincsen kifejezetten száraz bőröm, de egy nap alatt kacagva eltűnik, úgyhogy a "48 órás hidratálást" nem az én javaslatomra írták rá a marketingesek.
Kis testápoló olajjal tuningolom, hogy érjen is valamit az a testápolózás, hamár itthon van, kidobni nem fogom.

Nem, soha nem fog kelleni többet.

Rozsaszinponilo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Nem, soha nem fog kelleni többet.

peachyglow

2018. március 19.

Nem vagyok egy nagy testápolózó bajnok sajnos, de próbálom magam rákényszeríteni főleg télen. Eddig a Niveának a Q10-es testápolóját használtam, meg voltam elégedve de hideg időkre kevés. Pont elfogyott és lekaptam ezt a polcról a boltban. Jól helytáll még úgy is, hogy hetente maximum egyszer használom. Gyorsan beszívódik, max egy perc addig egy nagyon picit ragadok is, de egyáltalán nem kibírhatatlan. Jó az illata, nem drága,frissítő érzést ad és kellően hidratál.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

lovecreams

2018. február 14.

KM-box szintén. Szuper kis testápoló. Kellemes, visszafogott az illata, gyorsan beszívódik, hidratál és kevés is elég belőle:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak