Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2015. május 12.

Kategória:   Dezodorok

bettina28

2016. december 28.

Nekem picit túl "tinis" volt az illata :D Nyáron használtam de még ahhoz az időszakhoz is soknak éreztem. Egyébként szerintem az izzadásgátló hatása sem volt tökéletes. Egyedül a kicsi mérete tetszett, hogy nyáron kis táskában jól elfért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

nucus911

2016. május 3.

szerettem, amíg létezett. sajnálom, hogy már nincs, venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

szerettem, amíg létezett. sajnálom, hogy már nincs, venném újra.

szabomaria95

2015. augusztus 25.

Ez volt az egyetlen deo amit nekem tényleg hatásos volt, de sajnos már nem árulják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

rizspufi

2015. július 11.

Nagyon szerettem az illatát, de nem igazán volt hatásos. Hamar elillant és ugyanúgy izzadtam, mintha be se fújtam volna magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

anett21

2015. május 27.

Nagyon szerettem, és imádtam az illatát is.:) Sajnálom, hogy már nem kapható.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Nagyon szerettem, és imádtam az illatát is.:) Sajnálom, hogy már nem kapható.:(

danna113

2015. május 11.

Nagyon szerettem, és szinte mindig ezt használtam az illata miatt. Sajnálom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

AkInImOd

2015. május 11.

Nem volt rossz, szerettem az illatát is. Párszor hagyott csíkot a ruhán, ha nem hagytam kellő időt a száradásig. Emellett parfümöt sem kellett mellé használnom. Szerintem már nem kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

wifey

2015. május 11.

Szerettem az illatát, sokszor használtam, de különösebben nem volt hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Szerettem az illatát, sokszor használtam, de különösebben nem volt hatásos.

jadegirl

2014. augusztus 31.

Szerettem, isteni málnaillatú fiatal lányoknak tökéletes : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Szerettem, isteni málnaillatú fiatal lányoknak tökéletes : )

lillaeva

2014. február 28.

Sokáig használtam,mert nemcsak jó az illata, hanem hosszantartó az izzadsággátló hatása is :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag