Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2013. július 21.

Kategória:   Tusfürdők

Brielle1999

2017. december 29.

A kedvenc tusfürdőm volt, de sajnos már nem lehet kapni.A tusfürdő sárgabarackmag olajat tartalmazott, ami szerintem elixír a száraz bőrnek. S az illata csodálatos volt. Nekem nagyon hiányzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 29.

eperturmix

2016. október 15.

Szuper termék,jó lenne ha lehetne kapni újra,ezt az illatot másnak még nem sikerült így produkálni.imádat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Vattacukor1990

2016. június 12.

Egyik régi kedvencem volt. Sokáig használtam...amíg lehetett kapni. Szomorú vagyok nagyon, hogy már nem gyártják.
Annyira jó lenne, ha újra kapható lenne! Nem tudom, mennyi rá az esély...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Annyira jó lenne, ha újra kapható lenne! Nem tudom, mennyi rá az esély...

Đóri

2015. június 30.

Külföldön még mindig kapható! ;) Most jöttem haza a nyaralásból 6 nagy kiszerelésűvel bespájzolva, nekem ez volt a souvenir. :)

Tusfürdők tusfürdője! Imádom, annyira puha, lány, krémes. Jól habzik. Na de az illata, legszívesebben megenném. Mindig nyitott ajtónál tusolok, hogy az egész lakásban érződjön az illata. Nagyon sokáig érződik a bőrömön is. Csak egy a baja, hogy szinte egyáltalán nem lehet kapni. Néha-néha hosszas vadászás után. :( komolyan mondom nem lehetne valahol a Niveának írni, mert ez így nem állapot, most is már lassan 3. hónapja nézem mindig minden boltban ami csak utamba kerül, de semmi. :(

Írtam a Nivea-nak, merthogy lehet. :D Azt a választ kaptam, hogy sajnos már nem gyártják. :( :( :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

tiamoitalia

2015. március 16.

csatlakozom az elottem szolokhoz, en is imadtam! 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

csatlakozom az elottem szolokhoz, en is imadtam! 5 csillag

Bourbon Queen

2014. december 12.

Isteni illatú :) Eddig ez volt a legjobb tusfürdő, amit használtam, és sajnos akkor megvan az oka, hogy miért nem találom már a boltokban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Rure90

2014. május 27.

Nagyon szerettem régen, kár, hogy már nem kapható:( ezért az illatért ölni tudnék, főleg, hogy az egyik kedvenc gyümölcsöm a barack:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Kishoshi

2014. május 26.

Nagyon sajnálom,h már nincs forgalomban!!!Múltkor vettem tescoba akciósan Nivea tusfürdőt,és otthon vettem észre,h a narancsos Happy Time volt,nem ez az isteni barackos:S Utána célirányosan kerestem DM-ben ,de csak olyat nem láttam...Legjobb krémtusfürdő,amit használtam eddig.Puha tőle a bőröm,testápoló se kell.Mennyei barack illatú!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

edinalazar

2014. május 18.

Isteni sárgabarack illatú, ez a kedvenc tusfürdőm, kár, hogy kb sehol nem lehet kapni Budapesten. Ha találok belőle akkor a fél készletet felvásárolom, de sajnos egy idő után az is elfogy:).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

summergirl21

2014. február 27.

Ez (volt) a kedvenc tusfürdőőm :( Szupi, hogy kiraktátok, hogy rendelhető még valahol, biztos, hogy megnézem! Kösziii :)) Esetleg valaki nem tudja, hogy Ausztriában még ez vásárolható?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!