Nivea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fricska, Módosítva: 2013. augusztus 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

E-vitaminnal és Hydra IQ-val gazdagított formulája alaposan tisztítja a bőrt és távolítja el a sminkmaradványokat. Hidratálja a bőrt, hogy megőrizze annak természetes nedvesség egyensúlyát. Megújult formulájával frissíti a bőrt, E-vitamint tartalmazó formulája gyengéd a bőrhöz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Piedra

2016. október 19.

A vegyes arcbőrömet jól, de kíméletesen tisztítja, de nem szárítja a bőrömet.
Sminkelni nem nagyon szoktam, csak szempillaspirált, szemre viszont nekem nem jó, mert csípi, szóval a sminkeltávolító hatásáról nem nagyon tudok mit írni.
Egyébként mint arctonik, szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

A vegyes arcbőrömet jól, de kíméletesen tisztítja, de nem szárítja a bőrömet.
Egyébként mint arctonik, szerintem nagyon jó.

adrika94

2016. szeptember 9.

Reggel és este is használom, nagyon jól tisztít és felfrissíti a bőrömet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Reggel és este is használom, nagyon jól tisztít és felfrissíti a bőrömet

Kremcica

2016. július 7.

Kellemes hatású tonik, jól működik a vegyes bőrömön. Illata nekem olyan panthenolos. Tetszik hogy nem nehezíti el a bőrömet és szépen tisztít. Szemet leszámítva mindenhol át szoktam törölni és nincs is komolyabb problémám a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Kingácska0807

2016. április 9.

Nivea fan vagyok,de ez most annyira nem jött be nekem. Felfrissülés helyett nekem inkább zsírosította a normál bőrömet. Megbirkózik a szennyeződésekkel,csak a zsírosodás zavar. Emiatt csak 4* Átpasszolom Édesanyámnak, hátha neki beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Nikimaki

2015. december 22.

Bár több a sárga, mint a zöld pötty, az én bőrömnek tökéletes. Nem hagy ragadós érzetet az arcon. Én csak áttörölni szoktam az arcom arra elég egy vattakorong. Szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 22.

sari21

2015. november 28.

Ez konkrétan ugyanazokat a funkciókat ellátja, mint a MAC Fix Plus, csak annak töredékébe kerül. Áttöltöm fújós üvegbe, és úgy használom, sminkelés előtt ezzel hidratálom az arcomat, alapozóecsetre és beauty blenderre is szoktam fújni. Persze ez sem fixálja a sminket, de sokkal természetesebb lesz a hatás a lefújás után. Szóval nekem 5 csillag, tuti nem fogom Fix Plust újravenni, mert ez is tökéletesen működik helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

csibe0704

2015. november 28.

Nem rég vettem meg és nagyon elégedett vagyok vele. Kellemes Nivea illata van, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

-.Nikii.-

2015. október 1.

Tegnap vettem, le volt árazva a Rossmannban. 1100.- körül volt. Illata tipikus Nivea illat amit amúgy nagyon imádok. Alapozó leszedéséhez kellett 2-3 vatta, de nem sminklemosónak vettem. Zsíros a bőröm, úgyhogy naponta akár 2-3 alkalommal is áttörlöm, hogy felfrissüljek és ennek a célnak tökéletesen megfelel.

UPDATE: 2. flakont is megvettem, de ennek annyira alkohol szaga van, hogy inkább megkímélném tőle a bőröm.. Ha valakinek kéne Székesfehérvár környékén, írjon nyugodtan. 2x használtam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Dori1997

2015. július 20.

Nagyon szeretem! Reggel és este is használom, tényleg érezhetően friss, üde és hidratált lesz tőle a bőröm. Kellemes illata van, nem szárít, nagyon szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

frani

2015. június 27.

Minden este használom, jól tisztít, az illata is kellemes, nem szárít. Sok sok tubussal elhasználtam már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.