Nivea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fricska, Módosítva: 2013. augusztus 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

E-vitaminnal és Hydra IQ-val gazdagított formulája alaposan tisztítja a bőrt és távolítja el a sminkmaradványokat. Hidratálja a bőrt, hogy megőrizze annak természetes nedvesség egyensúlyát. Megújult formulájával frissíti a bőrt, E-vitamint tartalmazó formulája gyengéd a bőrhöz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

emcuscicus666

2015. április 22.

Reggel es este is hasznalom nagy megelegedessel. Reggelente a hab allagu Nivea arclemoso utan, estenken a gel allagu szinten Nivea arclemoso utan. Mindket alkalommal Nivea arckremet hasznalok utana. Mara az arcapolasi rutinom potolhatatlan resze lett. Nagyon szeretem, sokadik alkalommal vettem ujra a napokban, es ez igy is marad szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

claudia33

2015. január 18.

A kedvenc bőrápolási termékmárkám a Nivea! Viszont ennél a toniknál mikor már körülbelül a felét elhasználtam észre vettem, hogy pici fehér pöttyök jelentek meg az arcomon amit ki lehetett nyomni mint egy pattanást. Ahogy kinyomtad egyből eltűnt és még a helye sem látszott, de korábban nem tapasztaltam ilyet és amikor áttértem egy másik tonikra ez többet nem fordult elő. Lehet csak az én bőröm nem bírta, de még soha egy terméknél sem tapasztaltam semmi különöset ez volt az első. Az illata kellemes Nivea illat ez az egy ami mellette szól. Nem veszem többet! 2 csillagot adok neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

galambhajkuraszo

2014. október 12.

Glamour napokon vettem, mert régebben használtam az érzékeny bőrre való testvérét, amit nagyon szerettem, de úgy voltam vele hogy most inkább ő legyen a befutó, sok különbség szerintem nincs a kettő között, pedig nekem érzékeny nagyon a bőröm, de ez is nagyon gyengéden tisztít, pont mint az érzékeny bőrre való verzió, szóval imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

nkltt

2014. július 14.

Nem irritál és nem szárítja ki a bőrömet, az illata is nagyon jó, a nappali sminket simán leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

sal

2014. március 8.

Egyszerűen imádom! Évek óta ezt használom és nem is tudom hány flakont fogysztottam el belőle.Egyáltalán nem irritálja a szemem,bőröm és a sminket is szépen szedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Fedline

2014. január 13.

Többnyire ezt a tonikot használom és meg vagyok vele elégedve. Nem csíp, nem irritál (még a szemhéjam is át szoktam vele törölni, épp mint az előttem szóló), az illata is kellemes. Sokszor fogom még megvenni.... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

zity

2013. október 18.

Nagyon gyengéd. Nem csíp. Akár a szemhéjam is áttörölhetem vele, ami egy toniknál nagy szó. Az illata is kellemes szóval ez jó választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Darcy01

2013. szeptember 9.

Kombinált bőröm van, nekem nagyon bevált ez a tonik. Kb. már 10-szer vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Fricska

2013. augusztus 21.

Általában nem használok tonikot, de nyári nagy melegben kifejezetten szeretem. Jó vele áttörölni az éjszaka megizzadt arcot. Nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.