Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Szemkrémek

Az Aqua Sensation Frissítő szemkörnyékápoló egy könnyű, a bőrnek nedvességet biztosító krém, Hydra IQ és uborka-kivonat tartalommal.

Yellow Paca

2013. december 12.

Update: Mintha már nem találnám a drogériák polcain... gyártják még egyáltalán?

Durva csillámos smink eltávolítása után szoktam használni.
Hamar megnyugtatja a bőrt, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 12.

Update: Mintha már nem találnám a drogériák polcain... gyártják még egyáltalán?

Durva csillámos smink eltávolítása után szoktam használni.
Hamar megnyugtatja a bőrt, nekem bevált.

Makkancs

2013. július 17.

Vendégségben próbáltam ki, szerencsére nem én vettem meg, mert akkor sajna gyorsan a kukában landolt volna. Este kentem fel, és reggelre teljesen püffedt lett tőle a szemkörnyékem. Elég erős illata van. A tulajdonosa évek óta használja, és nagyon szereti, ezért nem pontozom le nagyon. De egy biztos, hogy allergiára hajlamosak, érzékeny bőrűek ne vegyék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

r.rekaaa

2012. április 17.

Pár napja használom, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyorsan beszívódik és kellemes érzést hagyj maga után! Megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

mankaa

2012. március 22.

1. szemránckrémem, így nem nagyon tudom mással összehasonlítani, de a sötét, szem alatti karikáimon sokat javított. Kellemes volt viselni, összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

Yndre

2012. március 10.

Én évekig használtam ezt a szemkörnyékápolót. Érdekes módon az arckrém változata nagyon nem vált be, de ezt nagyon megszerettem. Fiatalabb lányoknak első szemkörnyékápolónak tökéletes, kellemes állagú, könnyen beszívódik. Én sminkelni is probléma nélkül tudtam rá. Legalább 5-6 évig használtam, de most már egy kicsit kevésnek éreztem, váltottam egy "komolyabb" szemkörnyékápolóra, de én ezt sokáig nagyon használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

tomisaszilvia

2012. március 2.

Nem gondoltam volna,hogy egy ennyire reklámozott krém,semmit nem ér.
Krémezés után egy órával már csillog a bőröm tőle.Nem érte el a kívánt hatást!!!
Egyesegyedül az illata,ami kellemes.
Megint egy újabb krém,ami testápolónak lesz elhasználva!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Nem gondoltam volna,hogy egy ennyire reklámozott krém,semmit nem ér.
Egyesegyedül az illata,ami kellemes.
Megint egy újabb krém,ami testápolónak lesz elhasználva!!!

Sephira

2012. február 17.

Nagyon régen mikor már húsz elmúltam használtam (akkor még nem ismertem natúr krémeket), egyetlen szemkörnyékápoló volt a boltban ami még nem szemránckrém. Többet is elhasználtam de semmi hatása nem volt, egy idő után elkezdett irritálni, ahogy elnézem az összetevőit nem csoda. És az egyik szemem alatti vízhiányból fakadó ráncocskát se tüntette el. :( (Igaz más natúrabb cucc sem..).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Kiara

2012. február 17.

eleinte jó volt, a karikát is halványította. A második tubus viszont irritált már. Lehet változott az összetétele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.

fairynorah

2012. február 16.

Nagy kedvencem ez a kis krém :) kellemes light krém, az illata is visszafogott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Nagy kedvencem ez a kis krém :) kellemes light krém, az illata is visszafogott.

Krikri

2011. október 18.

Nekem bevált. Tény, hogy egy érettebb bőrt ez a fajta hidratálás már nem hat meg, de fiatalabbaknak szerintem tökéletes. Jól hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. Nekem egy hét után megjegyezték, hogy mennyivel "kisimultabbnak" tűnök. ennyit tesz a hidratált szemkörnyék. De azt gondolom azért nagy csodát nem tesz, szóval durvább karikák ellen nem hiszem, hogy hatásos lenne. Fiatalabbaknak ajánlanám, akiknek nincs komolyabb problémájuk a szemkörnyékükkel, megelőzés céljából, hogy ne is nagyon legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0