Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

egyedite

2018. október 22.

Imádjuk az illatát, nagyjából 2 hetes kora óta ezzel fürdik a lányom. A gyógyszertári fürdető után egy álom! ár jó ideje együtt fürdünk, így nekem is bőven jut a kényeztetésből. Nagyon szuper termék, nem szárít, jól habzik. Próbáltunk mást, de mindig visszatértünk hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Scheszter

2018. január 3.

A pumpálásával kiszerelést használjuk ami nagyon praktikus.
Az illata vissza fogott nem tolakodó :)
A többi nivea termékkel együtt szépen rendben tartják a babám bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

A pumpálásával kiszerelést használjuk ami nagyon praktikus.
Az illata vissza fogott nem tolakodó :)
A többi nivea termékkel együtt szépen rendben tartják a babám bőrét.

Linda0222

2017. június 16.

Nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Nagyon bevált :)

juditkaa70

2015. december 19.

Imádom! Magamnak és a unokaöcséimnek szoktam vásárolni,amikor nálam alszanak. :) Szeretnek a gyerekek is a nagy habjai közt lubockikolni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 19.

csdboo

2014. március 29.

Az illata mennyei,az összetevők már nem annyira.Lehet hogy ettől pattogzott ki a kisfiam bőre 8-9 hónaposan.Egy pár hónapig nem használtuk,majd újra elővettem és hát el is fogyott. Az összetevők és az ára miatt nem vettem . Ezt a flakont is ajándékba kaptuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

dorcsiii

2014. március 7.

A kedvenc! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

A kedvenc! :-)

vegyesz001

2012. november 15.

Tökéletes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Tökéletes! :)

eracream

2012. március 31.

Nagyon jó kis fürdető. Nem szárítja ki a bőröm, fürdés után olyan, mintha hidratáló krémmel krémeztem volna be. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

demyke

2012. március 14.

pár hetes korától ezt használjuk és nem okozott semmilyen irritációt, kellemes az illata és még habzik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

Tejeskávé75

2012. január 11.

Nagyon jó kis fürdetőszer. Gyermekeim bőre nagyon érzékeny, szinte csak a gyógyszertári készítményeket fogadja el a bőrük. Ezt kipróbáltam, és semmi irritációt nem váltott ki, alternatívaként használom, mégiscsak picit finomabb illatú és habzik, de sajnos nem tudok teljesen elszakadni a patikai készítménytől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 11.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.