Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Omega-6 zsírsavakkal és shea vajjal. Táplálja, nyugtatja és óvja a száraz bőrt. Finoman tisztítja és táplála a száraz és extraszáraz bababőrt, hogy segítsen a kiütések és irritációk kialakulásának megelőzésében.

Ella

2014. november 11.

Nagylányomnak picit szárazabb volt a bőre babaként (de messze nem annyira és egyáltalán nem ekcémás, mint a húgai), neki ezt ajánlották egy kórházi vizsgálaton. Picit drágálltam, de bevált, egész jól helyrehozta a bőrét, viszont a húgának már nem volt elég. Mostanában nem is látom, gyártják még? A honlapjukon sincs fent.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Laura19

2013. szeptember 28.

Mindkét lányomnál ezt használtam, amikor még picik voltak.
Tetszett (nekem és nekik is) az egyszerű illata. Jól habzott, imádtak vele pancsolni.
Az összetevői nem károsak, néha magam is használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Mindkét lányomnál ezt használtam, amikor még picik voltak.
Az összetevői nem károsak, néha magam is használtam.

diana

2012. február 19.

Használtam egy darabig, de sajnos ahhoz képest, hogy olajtusfürdő, engem mintha ez is szárított volna. Árban viszont jóval kedvezőbb, mint a gyógyszertári olajos tusfürdők, de nem is éri el azt a hatást. Talán kevésbé száraz bőrűeknek, vagy nem télen használva jó lehet. Nem tetszett továbbá, hogy annyira híg, hogy kifolyik a kezemből, nehéz adagolni. Illata viszont finom, baráti az összetétele, ezért ár-érték arányban közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 19.

Antioxidánsok: Propyl Gallate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.