Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zarka85, Módosítva: 2012. június 6.

Kategória:   Egyéb

Speciálisan érzékeny bőrű babák és újszülöttek igényeinek megfelelően lett kifejlesztve. Illatmentes, jojobaolajat tartalmazó lágy krémmel átitatva. Segít fenntartani a bőr természetes ph-értékét. Nem tartalmaz mesterséges olajat, illatanyag- és színezőanyag mentes.

Kendralinx

2016. április 9.

Hát nem a legjobb az illata és nem tudom miért írják senzitívnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Hát nem a legjobb az illata és nem tudom miért írják senzitívnek.

adrika128

2012. december 12.

Nekem az illata se nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Nekem az illata se nyerte el a tetszésem.

lil

2012. július 2.

Én nem használnám érzékeny boron. Ugyanaz a véleményem mint a Soft&Creamrol: jól tisztít és kelloen nedves, de az osszetevokkel nem vagyok megbarátkozva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.