Nivea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. július 18.

Kategória:   Hajformázók

24h tartás & ragyogó szőkeség. Keratin Protection Formula - Az ápolt haj érzéséért, védi és erősíti a szőke hajat a lenyűgöző ragyogás érdekében.Egész napon át tartó hatás. Nem ragad, az ápolt haj érzését biztosítja.

Kiszerelés: 250 ml

nikolett00

2017. június 18.

Úgy vettem le a polcról, hogy egy egyszerű Niveás hajhab. (én kis butus) Aztán hazahoztam és kiderült, hogy hajlakk, ráadásul szőke hajra.
Szerintem fantasztikus. Nem szárít, nem töri a hajam, nem áll össze tőle, nem lesz ragacsos. Legalábbis az enyém nem. Laza és szép tartású lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

AligatorBaby

2017. február 13.

Mivel szőke hajam van bedőltem ennek a "segít megvédeni a szőke haj ragyogását" szövegnek, ezért elcsábultam és a jól bevált nagy kiszerelésű kallos hajlakk helyett ezt vettem meg...Mondanom sem kell megbántam, a fixálása ennek kb 20 percig tart utána mintha rá se fújtam volna, ja és a szőke hajam se ragyogott jobban :DDD Már-már kicsit röhögök is rajta hogy dőlhettem be ilyen süket szövegnek :DD Fixálni nem fixál csak tényleg szárít és én azt vettem észre a hajvégeket sprőddebbé is hajlamos volt tenni... Alig vártam, hogy elfogyjon.. kidobni mégse akartam szóval ímmel-ámmal de elhasználtam azért, de újra biztos nem fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Mesi13

2016. november 24.

Szinte semmit nem ér :( Egyáltalán nem tartós, de még csak ragyogó szőke se volt a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

brigad199214

2016. november 15.

Nekem kifejezetten szárítja a hajam. Mikor ráfújom tart és szinte kemény, de egy óra elteltével mintha nem is csináltam volna semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Nixa

2015. szeptember 3.

Semmivel nem tud többet, mint egy átlagos hajlakk. Kicsit szúrós szaga van, kicsit ragacsos, és nekem kicsit viszketett is tőle a fejem. Mivel volt már ennél jobb lakkom is, így csak 3*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide