Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő sárgabarack illattal. Hidratáló sárgabarackmag olajjal.

dlrexqs

2019. december 4.

Igazi barackillata van, ami belengi az egész fürdőszobát. Szerencsére nem szárít, érezhető az ápoló hatása. Használat után mindig selymesen puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Daisyyy

2019. december 3.

Isteni az illata, a fürdőszobában zuhanyzás után olyan illat lesz, mintha szobaparfüm olajat használnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Honeyhair

2019. november 24.

Általában nem kedvelem a gyümölcsös illatú kozmetikumokat, de amikor megláttam ezt a tusfürdőt a drogéria polcán, megkívántam. Az illata teljesen élethű, semmi mesterkélt, tényleg valódi sárgabarack. Az ápoló hatása a már megszokott Nivea minőség, ezen a téren sem csalódtam benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

Padli

2019. november 24.

Nagyon krémes, és finom illata van. Sokáig érzem a bőrömön szeretek vele fürödni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

kissagi19

2019. október 20.

Nagyon finom, valódi sárgabarack illata van. Krémes, ápol és egyáltalán nem szárít.
Burberry- Woman a parfüm párja. Az is mennyei barack ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Burberry- Woman a parfüm párja. Az is mennyei barack ☺

mSzandika

2019. október 5.

Nagyon imádom ezt a barackos tusfürdőt 😍. Az illata mennyei, friss sárgabarack illata van, amit nagyon imádok 😍, az állaga is jó, jó érzés a testemre kenni. Nem szárít. Nekem nem volt szerencsém előtte a tusfürdőhöz, de remélem állandóan fogja a nivea gyártani. Olyan jó lenne, ha a málnás tusfürdőt is visszahoznák :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Panni21

2019. október 3.

Olyan jó, hogy újra kapható :)
Még gyerekkoromban imádtam ezt a tusfürdőt, aztán megszüntették, azóta se értem, miért. Nagyon tartós illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Olyan jó, hogy újra kapható :)

Panda

2019. szeptember 22.

Igazi barack illata van ami egész sokáig megmarad a bőrön, férjem is oda van érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Brielle1999

2019. szeptember 15.

Több mint 10 éve eltűnt a polcokról. Végre újra lehet kapni!!!! Lágyan krémes, isteni illata, ráadásul még tartós is. Selymesen puhává varázsolja a bőrt. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

SoLy

2019. augusztus 31.

A régi változatáról lemaradtam, de most hogy újra gyártják és lehet kapni (EuroFamily, Rossmann és DM legalábbis itt tutira láttam) vettem belőle. Krémes, jól hidratál és habzik, az illata meg igazi barackos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.