Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő sárgabarack illattal. Hidratáló sárgabarackmag olajjal.

duchess_g

2023. június 18.

Nagyon jo kis kulonleges illata van es a Nivea tusik kozul hatarozottan a jobbak koze tartozik. Bar erre is az van irva, hogy olajat is tartalmaz, ez nem irritalja annyira a boromet, talan nem is szarit annyira, mint a tobbi. Viszont ez is hagy egy kis zavaro olajos reteget szerintem, de a tobbihez kepest az is turhetobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 18.

Demonshadow

2023. május 29.

Az agyonszárítós Dove habfürdő után egy valóságos álom. Nem mondom, hogy világbajnok a felhabzásban, de nem kell a fél flakont magamra öntenem ahhoz, hogy szépen eloszlathassam magamon. Az illatát pedig hetekkel később is imádom. Erősen újravásárlós, pedig korábban kifejezetten Nivea-ellenes voltam, már ami az arcápolást illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 29.

OroszBeus

2022. december 1.

Imádom a sárgabarack illatot. Ez a tüsfürdő első illatra szerelem lett 😊 Krémes állagú és tartós az illata. Nem szárít szerencsére. Már az egész család ezt használja. Többször újravettem már és még fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 1.

gomoripetra

2022. szeptember 13.

Az újabb verziót vásároltam meg. A fent leírt összetevők sem egyeznek teljesen, kicsit hiányos, valószínűleg változott az összetétel. Az új már mikrobiom egyensúllyal ellátott. Viszont! Nekem nagyon bejött ez a kicsit fanyar, kajszibarack illat, nagyon szerettem. Kellően habzott és kellemes volt vele a fürdőzés is. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

heiserfanni

2022. július 13.

Igazi sárgabarack illata van 😍 nagyon hosszú ideig érezhető a bőrön. Hidratál, krémes. Szeretem. Viszont az összetevők miatt egy pont mínusz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 13.

SzabovicsErika

2022. június 12.

Szeretem az illatát. Nyáron szoktam inkább venni, jó vele tusolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

Szeretem az illatát. Nyáron szoktam inkább venni, jó vele tusolni.

EloiseBlack

2022. január 26.

Nagyon jó illata van, mint majdnem az összesnek csak egyetlen egy hibája. Szabályosan repedezőnek érzem a bőröm. Pedig csak ha fürdeni szoktam. Ha ezzel fürdök az még rosszabb.
Update miután utána olvastam az összetevőinek szerintem megy a kukába. A PEG összetevők többsége rákkeltő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

Lulu0206

2022. január 4.

Nekem tetszik.
(A t-vonalamon kívül Mindenhol viszonylag száraz, normál bőröm van, szóval nekem nem elég a szárazabb részek hidratálására, de utána, kevesebb testapolot használok.)

• kellemes az illata
• Krémes, geles állaga van
• Megfelelően tisztít
• Enyhén hidratáló érzetet ad

Ez egy jó tusfurdő, nem csodaszer, de körülbelül azt tudja, amire számítottam. :3
Nálam 4⭐️, mert már volt jobb termékem fürdéshez, de osszességében elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

Nekem tetszik.

• kellemes az illata
• Krémes, geles állaga van
• Megfelelően tisztít
• Enyhén hidratáló érzetet ad

Nálam 4⭐️, mert már volt jobb termékem fürdéshez, de osszességében elég jó.

Mantra

2022. január 2.

Ajándékba kaptam a nagyobb kiszerelésben. Semmi extra, nem hozta a pluszt, amit vártam... az illata sem fogott meg. Végül kézmosásra használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 2.

zonga

2021. december 27.

Isteni sárgabarackos illata van, emiatt szeretem. Az állaga jó, hatása átlagos. Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 27.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.