Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő sárgabarack illattal. Hidratáló sárgabarackmag olajjal.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

zsofiasagvari

2021. augusztus 24.

Nagy csalódás számomra.. a tubusban finom barack illata volt, ennek ellenere elso hasznalatlor nagyon kellemetlen kesernyes szaga volt, de emiatt meg azert elhasznaltam volna, viszont viszketest okozott. Sajnos nagyon nem valt be, pedig az itteni velemenyek alapjan nagy elvarasaim voltak. 2 csillag azert jar mert valoban kremes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Talus

2021. június 21.

Nagyon finom illata van,nem szárítja a bőrömet.Jól habzik,jól tisztít,lágy krémes állagú.Hidratálni hidratál,de nekem picit kevés.Ettől függetlenül újravevős ha majd megint ilyen friss édeskés illatot szeretnék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Wyush

2021. március 29.

Naggggyon jó illata van, imádom a Nivea tusfürdőket :) A creme soft állaga nekem jobb ennél ("csúszósabb"), de ez is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Bananamilk

2021. március 29.

Imádom az illatát, tartósan meg is marad a bőrömön ééés nem szárít, puha lesz utána a bőröm. Barátom kifejezetten imádja mikor ezt használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

katica22

2021. március 26.

Kedvenc tusfurdom. Imádom az illatát sokáig érződik. Nem szarit, nagyon jól habzik. Szuper termék!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Ophelia

2021. március 18.

Szuper sárgabarack illatú, tartósan megmarad a bőrön, krémes habja van, nem szárít. Nem vagyok oda. Nivea tusikért, de ez tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

albaserra

2021. február 15.

Közel 10 éve Nivea tusfürdőt használok és néha-néha kipróbálok mást, de mindig visszatérek ehhez. A száraz bőröm ellenére szinte nem is kell testápolót használnom és az illata pompás! Nagyon örültem, amikor újra megjelent a barackos verzió, mert ez a kedvencem az összes közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

tiamoitalia

2021. január 16.

Hosszú-hosszú évek óta ez a legkedvesebb tusfürdőm. Isteni finom illata van, amit zuhanyzás utàn is érzek a bőrömön. Nem talàltam nàla jobbat ezidáig :) ❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

fioretta

2021. január 16.

Nagyon finom, természetes sárgabarack illatú krémtusfürdő. Jól habzik és tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

blackrose

2020. szeptember 5.

Igazi finom sárgabarack illata van, nyáron imádtam használni. Nem szárított, az illata zuhanyzás után is halványan érződik a bőrön. Nagyon szerettem, tökéletes nyári tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.