Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő sárgabarack illattal. Hidratáló sárgabarackmag olajjal.

HannaLove

2020. július 22.

Igazi, természetes sárgabarack illata van!! :) Az állaga, a habzása, a hidratáló hatása egyaránt nagyon jó.
Általában szeretem váltogatni a tusfürdőket, de ez az egyik, amit rendszeresen újra vásárolok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

browniee

2020. június 26.

Kellemes, nyáron pont az ilyen tusikat kedvelem. Finom, nem mű barack illata van. Érezhető a tusolás után is, de nem tolakodó egyáltalán. Puha és illatos a bőröm a használata után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Anita1984

2020. június 14.

Kellemes krémes sárgabarack illata van, egyébként szokásos jó Nivea minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Kellemes krémes sárgabarack illata van, egyébként szokásos jó Nivea minőség.

Macska27

2020. június 13.

Annyira finom sárgabarack illata van, hogy bele tudnék harapni! 😉😋
Krémes, jól habzik, nem irritál.
Újravevős! Most ez a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Annyira finom sárgabarack illata van, hogy bele tudnék harapni! 😉😋
Krémes, jól habzik, nem irritál.
Újravevős! Most ez a kedvencem!

Anita97

2020. április 18.

Imádom! Kellemes illatú, de nem túl tartós
Nem szárít, de nem is lesz pihe puha a bőr tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Imádom! Kellemes illatú, de nem túl tartós
Nem szárít, de nem is lesz pihe puha a bőr tőle

Csutak

2020. április 14.

Isteni illata van, tényleg, mintha barackkal fürdenék. :) Kár, hogy nem tartós az illata, de azt hiszem nem is baj. Nem szárít, szépen habzik, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Szoszmoszcic

2020. április 3.

Az első olyan tusi aminél bátran merem állítani hogy jöhet a második flakonnal is.
Számomra hihetetlen milyen természetes illata van, de csak annak ajánlom aki szereti az édes aromájú termékeket. Lágy, krémes textúrája van, jól adagolható, nem az a egyfordításra a fele kifolyik fajta. A hab mennyiségbe nem fulladsz bele, de én ezt pont szeretem benne, zuhanyzás végén pedig már az első alkalom után érezhető a bőr tapintásán a különbség. Nálam az extrán mindentől kiszáradós bőröm is imádja több mint 1 hónapja használom de még mindig csak jót tudok róla mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

dlrexqs

2020. március 23.

December elején adtam neki öt csillagot. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, én pedig sok barackos tusfürdővel lettem gazdagabb, ugyanis a szüleim úgy gondolták, bolondulok érte. Hát... Az első flakonnyit még valóban szerettem, a zuhanyzás legjobb része az volt, amikor előkerült, de aztán kezdtem fokozatosan megutálni, a harmadik flakont már alig tudtam elpancsolni. A kezdeti édes, kellemes barackillat, ami belengte az egész fürdőszobát, átváltozott valami fura, öreg nénis szaggá, borzalom volt! Érdekes, sosem történt még velem ilyen, a márka többi tusiját simán tudom akár hónapokon keresztül is használni. A szüleimmel megszagoltattam, ők továbbra is a barackillatot érezték, úgyhogy valószínűleg csak az én orrom nem szereti.
Egy picit sajnálom a dolgot, mivel alapvetően szuper tusfürdő lenne - egyáltalán nem szárítja a bőrt és érezhető az ápoló hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

LolitaLolly

2020. február 7.

Hiányolom a polcokról a barackos/barack illatú termékeket, szinte soha semmilyen formában és márkától nem látom, pedig a hajamra is szívesen használnám.
Első használatakor a friss és finom barack illat mellett elég szappanos mellékzöngét éreztem, de nyilván ez valahol normális is.. mostanra már elmúlt és imádom kibontani, mert rögtön megcsap a barack illat, elvezet magamra kenni:) szóval az finom illata, viszont tegnap először azt éreztem, mintha kicsit húzódna utána a bőröm, lehet hogy szárít, de mivel úgysem fogom konstans használni és mindig váltogatom ezeket, egynek most elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

blondiebunny

2020. január 9.

Nagyon-nagyon erős barackillata van, lenyűgöző ^^ <3 És nem is szárít, szóval szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.