Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló olajos krémtusfürdő kasmír kivonatot tartalmazó selymes formulája krémes, puha habjával ápolja és hidratálja a bőrt, így az lágy és finoman puha tapintású lesz, mint a kasmír. Tusolás közben az orchidea elbűvölő illata az érzékeket is kényezteti.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Anita1984

2021. április 3.

Nagyon nőies tisztaság illata van, ami hosszan megmarad a bőrön. Jól habzik jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 3.

Sziszikee58

2020. szeptember 16.

Boltban nagyon megtetszett az illata, de sajnos csalódtam. Nem tartós az illata, és nem is habzik túl jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

annamariav

2020. február 8.

Az illata finom, viszont eléggé szárít. Így nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Az illata finom, viszont eléggé szárít. Így nem éri meg az árát.

Lorsza

2019. november 16.

Finom, komolyabb tisztaságillat, körülöleli az embert. Pamaccsal jól habzik. Hatása:olyan, mint a többi nivea tusfürdőé. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Babooca

2019. augusztus 26.

Régebben sokszor használtam, aztán rátaláltam a Diamond Touch-ra, ami az abszolút kedvencem lett. Ma már nem venném újra, elég erőteljes illata volt, ami elnyomta néhány könnyed nyári parfümömet is. Ápolni ápolt, a bőröm selymes volt utána, de sajnos sok pattanás kialakult mellette, így kénytelen voltam szappanokra váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Mamamacica

2018. május 7.

Konkrétan büdös,el sem tudtam használni, annyira zavart az illata. Ezt leszámítva ugyan olyan, mint egy átlagos tusfürdő. Ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Dea

2018. március 10.

Kellemes illata van, krémes, jól habzik, én ajándékba kaptam, magamnak nem vennék meg,mert szappan párti vagyok, de teljesen korrekt/okés tusfürdő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Hydrolyzed Keratin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.