Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül kellemes textúrája mélyen táplál, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.  A bőrrel való találkozást követően a finom viaszkristályok azonnal elolvadnak és vékony filmréteget képeznek a bőrön, amely gyorsan felszívódik anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. A viaszkeverék többek között shea vajat is tartalmaz, mely intenzíven táplál és mindent megad, amit egy nő egy bőrápoló krémtől elvár.

demeterne

2019. június 19.

Szerintem nagyon jó kis termék. Mindig van belőle otthon. Gyorsan beszívja a bőröm, és nagyon jó illata van. Akár az arcomra kenem, akár a testemre mindenhol jó. Télre egy picit kevés, akkor zsírosabb testápoló kell nekem, de összességében alap darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

timeadombi

2019. június 13.

Ajándékcsomagba kaptam még a télen. Erőszeretettel használtam az arcomra, jól hidratál, krémes állag, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

jane79

2019. május 10.

Már a megjelenése óta ki akartam próbálni, végül ajándékba kaptam meg. Nagyon tetszik az állaga olyan selymes érzés. Hidratál megfelelően, pedig nekem nagyon száraz a bőröm. Újravásárlós kategória, nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Soly77

2019. április 21.

Az arckrém!!!!!! sok felsőbbkategóriás krémen vagyon már túl, de ez a kis csoda kenterbe veri az összeset... ha nem ajánlja a tesóm és itt nem olvasok róla biztos hogy nem kentem volna az arcomra és milyen nagy kár lett volna ha lemaradok erről. Nincs zsíros utóérzet, később sem csap ki, nem pattanásosodok tőle nem okoz semmilyen irritációt, télen nyáron megállja a helyét. Az ára vicc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

horiniki

2019. április 9.

Nekem alapdarab a mindennapos hidratálásban. Nincs zsíros utóérzet, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

macooka

2019. április 6.

Nagyon érdekes textúrája van, de baromira bejön. Kicsit olyan, mintha selymet simogatnék szét az arcomon. :) Szépen felszívja a krémet még az én kombinált bőröm is, nem marad ragadós, csillogós sem, hidratáló hatása is szuper. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

SminkesAnyuci

2019. március 30.

Jöttem ódákat zengni róla. Egy nivea termékről... Kicsit még mindig ellentkondásosnak érzem magamban, hogy szeretem a niveát, de ez a krém hatasa az arcomon magáért beszél. A sok itteni jó vélemény miatt póbáltam ki smink alá, és nem pattog tőle ki a bőröm, nem okoz pattanásokat, szuperül hidratál, csak ezt kenem az arcomra és a szemem alá is. Újraveszem, engem meggyőzött, az illatát egyik niveanak sem szeretem, megszoktam már, így nem vonok le érte csillagot. Tádámmm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Franciacsaj

2019. március 14.

Extrémen kiszáradt arcomra kerestem egy krémet. Nagyon sokat gondolkodtam, milyet kellene vásárolnom, hiszen a kiszáradás mellett rettentően érzékeny is, így nagyon hamar kipattog... Ezelőtt a krém előtt így is jártam... Tudom, hogy ez a krém nem kifejezetten arckrém, de nekem nagyon bevált. Tényleg gyorsan beszívódik és kitűnően hidratál, jó az illata és NEM PATTOGOK KI! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

vonmunster

2019. február 12.

Extrém száraz a bőröm, az orcákon sokszor száraz, hámló foltokkal. Rengeteg kipróbált krémen és olajon vagyok túl, kezdve a bőrgyógyász által felírt patikai krémektől az aranyárral vetekedő olajakig, semmi nem tudta eltüntetni a száraz foltjaimat :( Kivéve ezt a kis cukiságot! Megvettem a Rossmannban, amikor akciós volt, sok reményt nem fűztem hozzá, de gondoltam, mivel univerzális, utazások során is jó hasznát veszem majd, mert nem kell 15-féle krémet magammal cipelnem...aztán kíváncsiságból elkezdtem vele kenegetni az arcom otthon, minden fürdés után, jó vastagon, hogy percekig csillogott, mind gyerekkoromban a néniknek, akiknek messziről Helia-D illatuk volt... :D Reggelre maradéktalanul beszívódott, friss, üde arcbőrt hagyva nekem reggelre, és ahogy az első tégelyem elfogyott, úgy tűntek el a hámló foltok is az arcomról. Smink alá is tökéletes, nekem ez száraz bőrre csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Henszi

2019. február 4.

Kézkrémnek használom. Az első krém, ami végre helyrehozta a bőrömet. Eddig száraz, repedezett volt. Most már szinte olyan mint a jó időben. Pár alkalommal még bekenem és utána már 100%-os lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2