Nivea

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül kellemes textúrája mélyen táplál, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.  A bőrrel való találkozást követően a finom viaszkristályok azonnal elolvadnak és vékony filmréteget képeznek a bőrön, amely gyorsan felszívódik anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. A viaszkeverék többek között shea vajat is tartalmaz, mely intenzíven táplál és mindent megad, amit egy nő egy bőrápoló krémtől elvár.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kacorka24

2022. április 15.

Gyorsan felszívódó, könnyű krém. Már a 3.-at vettem belelőle, 2 kicsi után egy nagyot. Használom testre, alkalmanként kézre, lábra is. Ez az egyetlen krém, amit a férjem elvisel magán, ezért is a polcunkon a helye.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Ennie86

2022. március 6.

Elképesztően szeretem! :) Apummal nagy nivea fanok vagyunk, így neki is, és nekem is ez a krém a kedvencünk. Ő kézre, én kézre és testre is használom. Nagyon finom az illata, hamar beszívódik, remekül hidratál. Mindig van a táskámban is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 6.

annus82

2022. február 21.

Normál bőrömhöz most tökéletes. Könnyen beszívódik, a megszokott illattal.Esténként kenem vele a testem és a lábaim. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 21.

veci

2021. november 22.

Pár napja fogyott el az első 200ml tégely, de már hiányzik. Elsősorban testre használom, de volt hogy éjszakára felkentem az arcomra is és ott is nagyon jól működött. Ez a tökéletes gazdag, de könnyen beszívódó krém finom, semleges illattal. Szerintem még újra fogom venni párszor.

update: Valóban újravettem, de már nem vagyok annyira megelégedve a hidratáló hatásával, mint korábban. Az illatát viszont még mindig imádom. Talán csak meg kéne vennem a parfümöt és váltani egy komolyabb testápolóra?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Nesi

2021. július 14.

Testápoló függő vagyok és ezt is használtam egy darabig. Alapvetően elégedett voltam. Gyorsan beszívódik, könnyű kis krém. Teljesen jó, ugyan könnyen beszívódik, de nem az az azonnal nadrágfelrántós gyors. Nem hagy maga után mindenféle fura és zavaró ragacsos réteget. Az illata meg a sztenderd kék Nivea. Arcon nekem csípett, de minden máshol tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Kajmi

2021. június 8.

Korábban használtam arcra és testre is. Egész könnyű krém a klasszikus kék Nivea után. Jól kenhető, könnyen beszívódik, nem éreztem ragacsosnak a bőröm a használata után. A tudatos bőrápolásba az összetevők miatt sajnos nekem már nem fér bele, így nem fogom többet újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

kisko

2021. május 7.

Fantasztikusan ápol, ezek az összetevők tényleg 24 óráig puhán és "tömören" tartják a jelenleg száraz, hisztis bőröm. Pikkpakk beszívódik, ahogy kenem lényegében, semennyit nem kell várni az öltözéssel.
Viszont nem tudok 5 csillagot adni, mert az illata annyira erős, hogy nem is értem....2021-ben itt tartunk, hogy testápoló ami agyon van nyomva illatanyaggal. Ráadásul nem is egyedi hanem az erős mesterséges Nivea szag.
A hatása 6 csillag lenne amúgy, de ha elfogy, megpróbálok hasonló hatású, de kevésbbé illatos terméket keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

katica22

2021. március 26.

Imádat krém ❤️ annyira finom kellemes illata van, annyira könnyű gyorsan beszivodo nem hagy ragacsos érzést. S miutan bekenem a boromet mintha "fellelegezne" annyira jó érzés. Nem vagyok nagy testapolos de ezzel minden este várom hogy használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Zsani0719

2021. március 19.

Már 2 hete használom, itteni ajánlások miatt vettem meg. Arcmosás után kenem be vele az állkapcsom környékét, orr-száj területét, néha pedig a homlokom egy részét. Sajnos nekem a legtöbb arclemosótól csak kiszárad a bőröm, még az olajos lemosó is szárította. Valamiért nekem nagyon fura bőröm van, egyes helyeken nagyon zsírosodik, máshol meg száraz, bár gondolom a maszk sem tesz túl jót neki. A lényeg, hogy mióta kenem szinte minden este, vagy mikor jobban ki van száradva, javult a bőröm. Nem pattanásos az arcom tőle, miteszerem ugyanannyi van így azt sem piszkálja. Nem hagy ragacsos érzetet, nagyon sima és puha lesz tőle, hamar beszívódik(vékony rétegben kenem, először ezt is soknak éreztem de már meg sem érzem a mennyiséget). Illatától féltem, hogy nagyon fogom érezni, de felkenés után szinte nem is érzem már. Úgyhogy bátran ajánlom, nekem eddig bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Emrise

2021. március 18.

Nekem ez sokkal jobban bejött, mint a Soft nevű tesója. Nem csípi az extrém módon kiszáradt bőröm, az összetevőivel, illatával is elégedett vagyok. Nincs az a zsíros, csúszós érzés sem a használatakor, ami sok más kézkrémnél van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2