Nivea

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül kellemes textúrája mélyen táplál, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.  A bőrrel való találkozást követően a finom viaszkristályok azonnal elolvadnak és vékony filmréteget képeznek a bőrön, amely gyorsan felszívódik anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. A viaszkeverék többek között shea vajat is tartalmaz, mely intenzíven táplál és mindent megad, amit egy nő egy bőrápoló krémtől elvár.

Ár: 1000 , Eladó: Vyvcsyke
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

katica22

2021. március 26.

Imádat krém ❤️ annyira finom kellemes illata van, annyira könnyű gyorsan beszivodo nem hagy ragacsos érzést. S miutan bekenem a boromet mintha "fellelegezne" annyira jó érzés. Nem vagyok nagy testapolos de ezzel minden este várom hogy használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Zsani0719

2021. március 19.

Már 2 hete használom, itteni ajánlások miatt vettem meg. Arcmosás után kenem be vele az állkapcsom környékét, orr-száj területét, néha pedig a homlokom egy részét. Sajnos nekem a legtöbb arclemosótól csak kiszárad a bőröm, még az olajos lemosó is szárította. Valamiért nekem nagyon fura bőröm van, egyes helyeken nagyon zsírosodik, máshol meg száraz, bár gondolom a maszk sem tesz túl jót neki. A lényeg, hogy mióta kenem szinte minden este, vagy mikor jobban ki van száradva, javult a bőröm. Nem pattanásos az arcom tőle, miteszerem ugyanannyi van így azt sem piszkálja. Nem hagy ragacsos érzetet, nagyon sima és puha lesz tőle, hamar beszívódik(vékony rétegben kenem, először ezt is soknak éreztem de már meg sem érzem a mennyiséget). Illatától féltem, hogy nagyon fogom érezni, de felkenés után szinte nem is érzem már. Úgyhogy bátran ajánlom, nekem eddig bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Emrise

2021. március 18.

Nekem ez sokkal jobban bejött, mint a Soft nevű tesója. Nem csípi az extrém módon kiszáradt bőröm, az összetevőivel, illatával is elégedett vagyok. Nincs az a zsíros, csúszós érzés sem a használatakor, ami sok más kézkrémnél van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

kaszaptamara

2021. március 7.

Az egyik kedvenc nivea termékem. Az adventi kalendáriumból szereztem meg, azóta is imádom, nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Kokuszreszelek

2021. január 27.

Egyszerűen imádom, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést a bőrömön. Most fogyott el az első 50ml doboz, de biztos hogy újra fogom venni, és valószínüleg a legnagyobb méretben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

veci

2020. december 30.

Pár napja fogyott el az első 200ml tégely, de már hiányzik. Elsősorban testre használom, de volt hogy éjszakára felkentem az arcomra is és ott is nagyon jól működött. Ez a tökéletes gazdag, de könnyen beszívódó krém finom, semleges illattal. Szerintem még újra fogom venni párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Kajmi

2020. december 21.

Ezt a Nivea krémet mindig újra veszem.
Remekül bevált arckrémként és testápolóként egyaránt. Nem ragad, hamar beszívódik, jól hidratál. Az illatát is szeretem, nem érzem erősnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Ezt a Nivea krémet mindig újra veszem.

Bacio

2020. november 14.

Puha, finom, jó illatú krém, ami jól beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. Viszont egy jól hidratáló, tápláló krémre számítottam, de ez sajnos nem olyan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

EniMore

2020. szeptember 4.

Eddigi legjobb arckrémem. Bár nagy kedvenceim közé tartoznak a Nivea termékek, ezt a krémet különösen megkedveltem könnyű, vizes textúrája miatt. Használtam nappali és éjszakai krémként is, nekem mindkettő bevált. Reggel különösen szeretem használni primer előtt, mivel rugalmasságot és hidratált érzést kölcsönöz az arcbőrömnek. Egyetlen negatívuma, hogy ha rögtön a használat után sminkelek rá, apró darabokban egy-két helyen lemorzsolódik. Viszont, ha hagyom tökéletesen megszáradni (ami a legextrémebb helyzetekben is maximum fél óra), akkor semmi gond nincs vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

srskitti

2020. július 11.

Már több mint fél éve használom ezt a krémet testre, kézre, és ha úgy hozza a sors, akkor arcra is.
Esténként szoktam magam bekenni vele.
Nagyon könnyű az állaga, könnyen beszívódik. Nem kukacosodik, nem fülledek be alatta. Pihe-puha lesz utána a bőröm. A sípcsontomnál télen nagyon kiszárad mindig a bőröm, ez a krém ezen is segített szerencsére. Az illatát is imádom.
Egyszer kipróbáltam a rózsaszínt ebből, az csípte a szemem környékét, ez szerencsére nem csípi :-)
A müllerben van 400 ml-s kiszerelésben is.
Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

Esténként szoktam magam bekenni vele.
A müllerben van 400 ml-s kiszerelésben is.
Csak ajánlani tudom

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2