Nivea

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül kellemes textúrája mélyen táplál, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.  A bőrrel való találkozást követően a finom viaszkristályok azonnal elolvadnak és vékony filmréteget képeznek a bőrön, amely gyorsan felszívódik anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. A viaszkeverék többek között shea vajat is tartalmaz, mely intenzíven táplál és mindent megad, amit egy nő egy bőrápoló krémtől elvár.

Miruska

2020. január 23.

A Nivea krémekben nem tud nagyot csalódni az ember. Én ezt kézre használom. Gyorsan beszívódik, kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

seasalt

2020. január 14.

A legjobb dolog, amit eddig kipróbáltam, szinte szemmel követhető, ahogy beszívódik. Első alkalommal kicsit idegenkedtem az illatától, de hamar megszoktam. Arckrémként még nem döntöttem el, hogy tetszik-e, de minden másra nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

lavendermona

2020. január 8.

Kb. két hónapja elkezdett kiszáradni a bőröm. Nálam ez elég ritka, még szinte sosem fordult elő. Általában inkább az a gond, hogy fénylik, kissé olajos a bőröm. Szinte hámlott az orcámon és a halántékomon a bőr, felvásároltam mindenféle bio, vagy vízhiányos bőrre való krémet... aztán karácsonykor az anyósom egyik ajándéka volt. Két nap alatt rendbe hozta a bőröm, nem irritál, puhává is varázsolta szinte rögtön. És ilyen téli hidegben is remekül véd. Lehet, hogy nem drága, de nekem most nagyon bevált. Váltogatom az arckrémeket, szóval hosszabb távon még tesztelem, de egyelőre egy kincs :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Renus

2019. december 6.

kb 1 hónapja használom, nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel.
érzékeny a bőröm, de ahogy felkenem rögtön meg is nyugtatja, ebben a hideg időben különösen jó, mivel nem csípi ki az ember arcát, kezét a hideg.
nálunk állandó helye van a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

kb 1 hónapja használom, nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel.
nálunk állandó helye van a polcon.

hdori23

2019. november 30.

Zsíros kombinált bőröm van,miután szépen letisztítom a bőröm gondoltam hú de jól esz egy gazdag de finom arckrémmel zárni a rutinom..hát nem tudom még rosszabb lett mint volt, engem nagyon zsírosít, és télen az orrom valamiért nagyon hámlik nem tud rajta segíteni ellenben egy kézkrém igen :D érdekes . Ettől függetlenül jó termék annak akinek nincs ennyi gondja szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Tundesz99

2019. november 29.

Nagyon jó textúrájú krém, pillanatok alatt beszívódik. Arcra is használható, nem hagy olajos réteget maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

labanczlaura0502

2019. november 20.

A Niveától megszokott tökéletes hidratálást nyújtja, az illata nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

vikiatank

2019. október 29.

Kézkrémnek használom, az illata finom, bár nekem túl erős. Könnyen felszívódik, jól hidratál, de csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Puszedli83

2019. augusztus 22.

Először Ausztriàból kaptam egyet, akkor még nálunk nem lehetett kapni. Aztán vettem egyet itthon is.... hát van különbség... szerintem. Mindig van itthon egy tégely, csakis kintről. Én szeretem, csak testre és kézre használom, arcra nem próbáltam és nem is fogom. Tetszik az illata ( imádom), jó állagú, könnyen beszívódik, kellően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

HHH97

2019. augusztus 16.

Nem egy rossz krém, de nem ájultam el annyira tőle, mint amit a kommentek alapján vártam. Eleinte arckrémnek vettem az itteni vélemények miatt, de ahhoz nekem nagyon illatos volt, így azt hanyagoltam. Most testre használom (főleg lábfejre éjszakai krémként), oda kicsit hidratálhatna erősebben, de alapvetően meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2