Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: rtunde, Módosítva: 2017. január 27.

Kategória:   Testápolók

Ápoló krém arcra és testre aloe vera kivonattal, gyengéd visszafogott virág ilattal, mely puhává varázsolja a bőrt és növeli annak ellenálló képességét.

dorqaap

2020. március 29.

Gyorsan kellett vennem egy olcsó krémet, amit mindenhová kenhetek, végül a drogériában minden vélemény ismerete nélkül, az összetevők áttekintése mellett döntöttem úgy, hogy ezt veszem meg. Jól tettem, még vakon is. Az arcom imádja, pedig kicsit tartottam tőle, mivel van benne parfüm (ami egy kellemes,gyengéd virágillat). Tényleg gyorsan beszívódik nekem, este és reggel is ezt kenem, mert annyira megszerettem, hogy végre valami jól hidratálja az arcbőröm. Máshová még nem kentem, mert előbb elhasználom a többi krémem, de gondolom, hogy a testemen is jó lesz. Mivel beszerezni is könnyű és az ára is megfelelő, szerintem ezt még fogom újravenni. Nagyon pozitív csalódás a niveában, szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

blackrose

2019. június 17.

Règóta kiakartam próbálni,ès mivel mostanában szárazabb is a bőröm ezèrt beruháztam rá. Az illata cseppet furcsa volt nekem elsőre, de megszoktam. Nagyon szeretem az állagát a krèmnek,könnyű eloszlatni az arcomon. Viszont egyáltalán nem szívódik be gyorsan, emiatt csak estère szeretem használni. Eleinte nem èrtettem, hogy mièrt olyan másnap reggel a fejem, mint aki egy olajsütőben hajtotta álomra a fejèt. De a leírás szerint viaszkristályok vannak benne,így már èrthető. Nagyon jól hidratál, szinte várom az estèt hogy használjam. Azóta kicsit kisimultabb az arcom amióta használom. Szerencsère nem okoz nálam pattanásokat. Pontot azèrt vonok le, mert számomra nappalra sajnos nem jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

hugsandcups

2019. január 3.

Ebben a termékben új kedvencre leltem, biztos, hogy újraveszem.Jól beszívódó, kellemes állagú és illatú és a legfontosabb persze, hogy emellett hatásos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

adrika0417

2018. november 20.

Én imádom ❤️. Borpirt, szarazsagot teljesen eltűnteti - igaz napi 3*bekellett kenni, de ez extrém eset volt. Én minden reggel arc tisztítás után ezzel hidratálom az arcomat. Hamar beszivodik, jó illata van és puha lesz tőle a bőr. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Nida

2018. november 18.

Eddig a "sima" vagy "eredeti" vagy kinek hogy tetszik, verziót használtam, de legutóbb pont nem volt a boltba, szóval egy gyors krémmánia nézés után ez jött velem haza. Igazából az győzött meg, hogy valaki írta, nem hagy zsíros érzetet, ami végül is igaz, mert a másiknál kevésbé, bár én még mindig úgy érzem, hogy nem szívódik be jól és ott marad egy zsíros réteg, de ez lehet csak az én heppem, mert én mindennél így érzem :D Az illata első nap kicsit fura volt, más mint a kéknek, de másnap már fel se tűnt. Lehet hogy legközelebb ezt a fajtáját veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

NikolettaP

2018. november 18.

Szuper illata és àllaga van. :) Tökéletesen és pillanatok alatt beszívódik, és nem hagy maga után zsíros érzetet. A normál-zsírosodó bőrömre csak ritkàn tudok Nivea testápolókat használni, mert szàmomra nagyon zsírosak, de ez tényleg szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Erina

2018. július 1.

A simához képest ennek jobban a tetszik az illata, bár nincs sok különbség. Kézkrémnek és néha testápolónak is használom. Mindkettőnek szuper. Nagyon hamar beszívódik, tökéletesen ápol, hidratáló. Arckrémnek nem próbáltam, nekem ahhoz túl tömény ez a krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Leonella

2018. május 5.

Gyorsan beszívódik, üde és friss érzést kelt, illata kellemes.
Reggeli használatra szuper, a dekoltázs és nyak környékén is észrevehetően puhábbá teszi a bőrt néhány használat után.
Szuper ára miatt utazáskor testápolónak is megéri használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Gyorsan beszívódik, üde és friss érzést kelt, illata kellemes.
Szuper ára miatt utazáskor testápolónak is megéri használni.

Biussss

2018. január 21.

a nővérem küldte nekem Ausztriából és odavagyok érteee*-* nagyon jó az illata, hamar beszívódik, minden este vele fekszem le, na meg persze a sok smink - meg lemosók után nagyon jót tesz az arcomnak. és a doboza is különleges. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2