Nivea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edinatra, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Frissitő tusfürdő a hidratált bőrérzetért

Kényeztesse bőrét az antioxidáns hatású frissítő tusfürdő selymesen kágy habjával, miközben a feketeáfonya pezsdítő illata életre kelti az érzékeket. Változtassa a zuhanyozást frissességgel és ápolással teli pillanattá! Hidratált bőr érzése törölközés után is.

Beya93

2019. április 8.

Unalmas. Híg zselés állaga, nem rossz illat, de szinte azonnal elillan, enyhe viszketés. Szerencsére nem adtam pénzt érte, ajándék volt, alig várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Eoryorsi

2018. szeptember 23.

Az illata jó de ezen kívül semmi extra. Vannak ennél sokkal jobb Nivea tusfürdők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

kecce2

2018. június 6.

Illata fantasztikus. Jól habzik, és nem szárítja a bőrömet.
Kissé krémes állaga van, ahhoz képest hogy TUSfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Illata fantasztikus. Jól habzik, és nem szárítja a bőrömet.
Kissé krémes állaga van, ahhoz képest hogy TUSfürdő.

Viki9727

2018. március 26.

Nagyon jó illata van, engem a nyárra emlékeztet. Nem szárítja a bőrömet, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Pofike

2017. október 18.

Nagyon szerettem az illatát, az állagát is. Semmi extra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Nagyon szerettem az illatát, az állagát is. Semmi extra :)

Yubiri

2017. szeptember 16.

Arra figyeljetek, hogy van ez a powerfruit fresh és ahogy látom itt a KM-n van egy ugyanilyen csomagolású powerfruit relax is.
Nekem a fresh van és nem a placebo hatás, mert nem is figyeltem rajta a feliratot, amikor megvettem, csak azt tűnt fel minden nap, hogy este hulla fáradt vagyok, elmegyek zuhanyozni ezzel a tusfürdővel és utána pedig nem tudok elaludni....Pár nap után néztem meg, hogy fresh van ráírva. Mivel nagy általánosságban este zuhanyzok, reggel nem, ezért megfogadtam, hogy többet nem veszek fresh vagy frissítő feliratos tusfürdőt, mert rám tényleg hatnak!
Az illata egyébként tubusban kellemes, enyhe, fürdés után nem érzem, hogy tartós lenne, azt sem vettem észre, hogy hidratálna.
Nem lesz ebből újravásárlás és 3 csillagot adnék rá, de mivel nálam hatott a fresh hatás, ezért megadom a 4 csillagot, hiszen rá volt írva, én voltam csak figyelmetlen vásárlásnál, egyébként is a lila színt a relax hatáshoz társítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

dreammiyss

2017. augusztus 30.

Szeretem ezt a tusfürdőt. Tartós az illata, emellett számomra vonzó a kis savanykás aromája. Szeretem vele eltölteni a pancsis perceimet! ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

nagyheni92

2017. július 11.

Na, én most ezt nagyon lehúzom. Imádom a Nivea tusfürdőket, jókat is írtak itt erről, ezáltal hatalmas nagy reményekkel emeltem le a polcról és vittem haza. Háth alig 1,5 hete használom és már a felét elhasználtam......na ilyen nem volt még velem!!! Áfonya illatú? A közelében sincs az áfonyának! Ilyen semmilyen illata van ennek. Csak annyira jó, hogy tudok vele fürödni és habzik! Egyáltalan nem illatozok ettől tusolás után! Egyáltalán nem veszem meg ezt újra. Alig várom, hogy elfogyjon......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Sisszy

2017. július 9.

Hát, ennek se az illata nem volt semmi extra (de legalább a bőröm se maradt meg sokáig :D), se az állaga. Elhasználgattam, de a végén már kézmosóként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

NovakneViki

2017. május 3.

Glamour napokon szereztem be, nagyon megtetszett a lila flakonja, titokban reménykedtem, hogy a flakon valójában átlátszó és a tusfürdőnek van ilyen gyönyörű kristálylila színe. Az illata nagyon egyedi, egyszerre niveás, de szerencsére a visszafogott fajtából és egyszerre áfonyás.
Nem vagyok egy nagy testápoló őrült, de használata után még egyszer se kellett külön testápolót használnom.
Ha valamit változtatnék rajta, akkor az illata még áfonyásabb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Ha valamit változtatnék rajta, akkor az illata még áfonyásabb lenne.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, PEG-7
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.