Nivea

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az ápoló formula magnólia kivonattal, rövidláncú hyaluronsavval és kreatinnal támogatja a bőr regenerációs folyamatait az éjszaka során, hogy a ráncok mélysége csökkenhessen, a bőr pedig feszesebb, és fiatalosabb lehessen. A gazdag, pantenollal dúsított textúra lágyan terül el a bőrön, és gyorsan beszívódik, bársonyos bőrérzetet hagyva.

Kamforka

2019. február 28.

Jó az illata, állaga, de csodákat nem tesz... szerintem egy sima hidratáló krém, ránctalanítás nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

Nelli84

2019. január 19.

34evesen elerkezettnek lattam az idot, hogy megvasaroljam az elso feszesito (ranctalanito) krememet.. arra gondoltam , ejszakara fogom felkenni, hogy reggelre ude es feszesebb arccal ebredjek. Napkozben mas kremet hasznalok es nincs sem sok sem mely rancom. Csak valami kezdeti , korosztalyomnak megfelelo apolast es odafigyelest szerettem volna. Valamiert ezt emeltem le a polcrol.. hatalmas tevedes volt! Az illata finom nivea illat, jo erzeseket ebreszt. Ennyi pozitivum van, amit a kremrol irni tudok. Szaraz , problemantes borueknek biztosan hasznal.. Nekem elso reggelre tele lett az arcom pattanassal es nem szivodott be a krem, zsiros fenylo volt a borom. Masodik este adtam neki meg egy eselyt, hatha nyakra es dekoltazsra el tudom hasznalni.. masnapra gyulladt pattanasok jelentek meg ezeken a teruleteken is. Sirni tudtam volna , mert valoban nagyon csunya lett a borom ettol a kremtol.. biztosan kell jo par nap mire rendbe tudom hozni. Problemasabb , kombinaltabb boruek ne probaljak ki, zsiros boruek meg plane !!! Ezentul nem fogok ilyen tomeny nehez ejszakai kremekkel probalkozni.. keresek valami gelt vagy ampullat ami nem teszi tonkre a borom. Mondjuk talalo a "borfiatalito" jelzo. Valoban ugy nezek ki tole mint egy 15 eves kamaszlany. 😂😂😂😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Krisztiina

2018. december 3.

Újra kell véleményeznem a krémet :-). Most, hogy bejöttek a hűvösebb, már-már hideg idők, ez a krém nagyon is jó a bőrömnek éjszakára, pikk-pakk felszívódik és jól esik az arcomnak. Téli időszakban szeretni fogom. ;-)

Semmi rosszat nem mondhatok el erről a krémről, kivéve, hogy nagyon zsíros. Egyáltalán nem akar felszívódni, fénylik a bőröm, gyanítom a krém nagy része a párnán landol reggelre. Ennek ellenére, nem okozott pattanásokat, eltömődéseket, szép is a bőrömön reggelre, csak így kényelmetlen és felesleges, hogy nem szívódik fel. Szóval nagyon-nagyon jó kis krém lehet annak, akinek a bőre már kívánja a teltebb krémeket. A nappali krémjét (ezüst dobozos) használom pár hónapja, az egy sokkal könnyebb krém. Nem tudom bőrápolásban szentségtörés-e, de a nappali krém marad az éjszakai krémem. Ezt meg majd elkenegetem nyakra, dekoltázsra, ahhoz nem olcsó és nem is rossz krém, hogy a kukában végezze.
Azért pedig nem vonok le tőle csillagot, hogy szerintem érettebb bőrre való krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Leminda

2018. február 20.

Nagyon-nagyon bevált. Táplál és mégse leszek tőle teljesen pattanásos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Nagyon-nagyon bevált. Táplál és mégse leszek tőle teljesen pattanásos.

titike92

2017. július 31.

Nekem nagyon száraz a bőröm de ez az a krém amitől iszonyatosan zsíros lett és tele lettem pattanással is.
A nappali krémből kaptam mintát az nagyon jó volt így gondoltam az éjszakai is jó lesz,de tévedtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Nofretiti181

2017. június 10.

Nekem nagyon zsírosítja az amúgy is kombinált bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Nekem nagyon zsírosítja az amúgy is kombinált bőrömet.

nszolnoki

2017. május 9.

Nagyon zsíros és lassan szívódik fel, úgyhogy nyakra használom és dekoltázsra éjszakára, mert szeretem a békebli nivea-illatot olykor. Még egy felhasználást találtam neki: kicsit keverek belőle a Maybelline FIT Me Foundation (Matte + Poreless) alapozóba, mert nekem az üresen nagyon száraz, már nem vagyok huszonéves.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

Mundow

2016. november 3.

Kipirosodott tőle és feszült az arcbőröm. Szerintem nagyon érett bőrön akár jó is lehet.
Volt sok apró kis pattanásszerűség is az arcomon és lehetséges, hogy ez a krém okozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

mujerconfused

2016. október 8.

Tasakos kis mintát kaptam belőle, de ez nagyon nem. Rég éreztem ilyet, ahogy felkentem rögtön fulladt alatta a bőröm, nem akart elkezdeni beszívódni úgyh le is mostam azonnal. Nagyon nehéz krém, lehet h száraz bőrön jobban működik, de rajtam egy katasztrófa. Az illata is nagyon erős, a klasszikus Nivea illat, ezt mindenki ízlése szerint döntse el h pozitívum vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

tdorina3

2016. július 1.

Édesanyám használja, nagyon bevált neki. Teljesen kisimult tőle az arcbőre, ez a legújabb kedvenc. Először a termékmintát próbálta ki, és annyira bevált, hogy nem sokkal később beszereztük a rendes kiszerelést is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.