Nivea

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arcápoló szérum kivételesen magas kreatin- és hialuronsav-tartalommal a bőr tömörségének fokozására, az arc kontúrjának helyreállítására, valamint a ráncok és mimikai vonalak csökkentésére. A tetején található nyomófejjel frissen aktivált szérummá varázsolható a termék, amelyben összekeverednek a hatóanyagot tartalmazó gyöngyök és a hidratáló gél.

Hencida

2020. március 30.

Nagyon szeretem, most ez a kedvenc krémem. Hamar beszívódik, puha, selymes után a bőröm. A nappali és éjszakai krémje alá használom. Biztos, hogy újra fogom venni. Az illata is nagyon finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

Andikri

2019. december 26.

Nagyon jó kis krém lenne,ha nem csillogna az arcom tőle mint Edward Cullen napfényben 😒 ez nagyon zavaró.
Pumpás kiszerelése higénikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

Pumpás kiszerelése higénikus.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

Kellemes, puha, selymes bőrt hagy maga után,könnyű bedolgozni a bőrbe. Tetszik. Újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

melaniabalazs

2018. október 29.

Glamour-napokon lőttem. Újra fogom venni, nagyon jó. Isteni illat. Smink alá is felkenem, és nagyon szép eredmény lesz így. Tényleg szebb lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Krisztiina

2018. október 23.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Nyáron, szabi alatt kezdtem el használni, de a hatást nem tudtam, hogy neki, vagy a "stresszmentes" napoknak köszönhetem ;-) Aztán jöttek a szorgos hétköznapok.
Azóta is töretlenül használom, reggel-este a Hyaluron cellular filler nappali krém alá. (Egy pici kitérő erre a krémre: a járomcsontomon a szemeim alatt kialakult barna folt, szépen elhalványult, a bőröm is teltebb lett. *****)
Az illatát nagyon szeretem, nagyon gyorsan felszívódik, nem zsíros krém. Persze titkon vártam, hogy eltűnnek a ráncaim (hangos kacaj), azok persze nem tűntek el, de látványosan javultak. Ami a legszembetűnőbb, hogy nem dehidratált az arcbőröm. Nagy piros pont neki ezért.
Szóval ő és a nappali arckrémje nekem csodálatos hatással bír, sok krémet próbáltam már (igaz, egyik se volt szérum, mint ez), de egyiknek se volt ilyen jó hatása. Maradok nála és a nappali krémjénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Entendetore

2018. szeptember 30.

Kb. fél éve vettem akciós áron mert az eredeti az csillagászati. Felkenve zsíros érzetet kelt de aztán beszívódik. Problémám, hogy pattanásokat okoz. Sajnálom mert illata finom és a kis csillámok is dizájnosak:)) Így csak 2 csillag sajna.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Petra90

2018. szeptember 23.

Imádom!!!
Régóta kerestem már azt a szérumot, amely mellett végre lehorgonyozhatok és amely a rendkívül száraz arcbőröm számára tökéletes...most megtaláltam!! :)
Kellemes illata van, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Selymes tapintású, ragyogó bőrt varázsol. Sok más szérummal ellentétben nem okozott pattanásokat, emiatt kifejezetten örülök,hogy rátaláltam! Remélhetőleg sminkalapnak is kiválóan funkcionál (eddig még nem próbáltam.) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Imádom!!!

Nika91

2018. szeptember 22.

A zsírosabb állaga miatt csak éjszaka kenem fel a krémezés előtt. Könnyen beszívódik, de azért 3-4 percet várok a következő réteg felvitele előtt. Még nem használom annyi ideje, hogy tudjam eltünteti-e a mimikai vonalaim, viszont egyenletesebbé teszi a bőrfelületet, ami jót tesz a tág pórusaimnak. A csillámokat egészen addig nem vettem észre, amíg itt a kommenteket el nem olvastam - aztán nagy felfedezés volt, hogy tényleg csillog a fejem, bár ez az éjszakai sötétben senkit nem zavar. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Fabi95

2017. november 14.

Anyukámat leptem meg vele a szülinapján ezzel a szérummal. Fél éve rendszeresen használja, kb a felét használhatta el; fiatalos lett az arcbőre - csökkentek a ráncai, nem ütötte ki a termék - pedig érzékeny a bőre, hidratál..azt mondta kissé zsírosabb az állaga így csak este használja, de nagyon-nagyon szereti. Örülök, hogy bevált neki a termék (imádja a Nivea márkát, gondoltam csak nem lövök mellé :D), és hogy örömet szerezhettem neki. Biztosan újra meglepem vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Jaslindore

2017. szeptember 13.

Kellemes illatú, könnyen felszívódó krém, imádom hogy pumpás. Kuponos napokon jutottam hozzá fél áron. Én nem vettem észre, hogy csillámokat tartalmazna. Szépen elsimítja a bőr egyenetlenségeit, megszűnteti a hámló, száraz foltokat. Gyakran használom primernek smink alá. Viszont meglepődve olvastam az imént a gyártói utasítást: "Használja a szérumot megtisztított arcbőrén a szokásos nappali vagy éjszakai arckréme előtt."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikus színező anyag. (Lila)