Nivea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

Festett vagy melírozott hajra. Segít megakadályozni a hajszín kifakulását, és megóvja a festett hajszín élénkségét. Ápolja és selymesen puhává varázsolja a hajat.

Kiszerelés: 250 ml

nius

2015. április 16.

Nekem bejött, a hajam fényes és puha tőle:)
Nem sokszor gondolok rá, hogy újravegyek egy drogériás sampont, de ezt valószínűleg újra fogom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Nekem bejött, a hajam fényes és puha tőle:)

szandi05

2013. október 7.

Nekem nem vált be, a hajam fénytelen és gubancos lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Nekem nem vált be, a hajam fénytelen és gubancos lett.

Ancsibaba

2012. október 24.

A hajszínem valóban nem fakul ki tőle,de a hajmosást követő napon korpás a fejbőröm, második napon már zsírossá válik a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

yasmine1122

2012. július 21.

Szeretem, mert még ez a sampon ápol a legjobban a bolti samponok közül. Melírozott szőke hajam van, ezzel a samponnal sokáig megmarad a szín és nem szárítja ki úgy a hajamat, mint a többi. Egyetlen hátránya -mint a többi festett hajra való samponnak -hogy a hajtövem hamarabb zsírosodik. Emiatt egy csillaggal kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

nudlicska

2012. május 25.

Kedvenc samponom! :) Amióta megjelent a Nivea sampon, azt használtam (persze azóta rengeteget változott). Persze volt, hogyha megjelent vmi újdonság és kíváncsi voltam rá, kipróbáltam mást. De végül mindig visszatérek hozzá. Nekem egyáltalán nem zsírosít, sőt! Ez az egyetlen sampon, amitől 3-4 nap múlva is olyan a hajam, mintha akkor mostam volna meg. Ja, és véleményem szerint a hajszínt is ez védi a legjobban!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 25.

pecsi.eszter29

2012. május 9.

Egyetértek Emily-vel,nekem is másnap csimbókos volt tőle az egyébként zsírosodásra nem hajlamos hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 9.

Timibaba27

2012. február 20.

Sokáig használtam, ezt a sampont és mikor rátaláltam nagyon meg voltam vele elégedve, az illatát is nagyon szeretem. Nekem nem zsírosodott hamarabb a hajam. Áttértem egy másik fajtához, de csak azért mert szeretek kísérletezni. Nálam 5* Lehet fogom még újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

DIAMONDXOXO51

2012. február 13.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Emily

2012. február 8.

Szörnyen zsíros, lapos, és tartás nélküli hajat "varázsolt" a fejemre. Nagyon sűrű, inkább krém mint sampon. Kuka. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

csillag1219

2011. szeptember 4.

Két hete használom. Az illata jó, az állaga krémes. A hajat puhává teszi, de nagyon gyorsan zsírosodik tőle sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.