Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

1500Ft-ÚJ Nivea (Mihaela Glavan) műbőr neszeszer, nesszeszer, sminktartó táska
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom
2000Ft- ÚJ Notino táska, strandtáska
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, fóliás, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom
annaramona

2019. március 22.

Megfázáskor orromra, hidegben a kezemre, szeles időben ajkakra, hajmosás előtt száraz hajra... Nem is kell más.

annaramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

mlexa

2019. március 21.

Mindig van a táskámban a pici verzió. A hideg időkben a kezemen kijön a hidegallergia és egyedül ez tud vele mit kezdeni. Szinte már ekcémás tüneteim voltak, de ez egy éjszaka alatt rendbe hozza mindig. Az igaz, hogy elég testes krém, de engem nem zavar. Az illatát is szeretem. Meg orrfujkálós kisebesedésre is tökéletesen jó, mert nem csíp. :)

mlexa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

PattiiT

2019. március 16.

Az előző hetek orrfújós időszakára tekintve hű társam volt, nem volt itthon neogranormon kenőcs, amivel a száraz, kirepedezett nózim kezeljem. Szóval az ágy mellett lapult egy kis tégely és szerintem nagyon jól megbirkózott a problémás területtel.

Néha használom kézkrémnek, vagy szárazabb területekre, de elég sokáig tart míg beszívódik.

PattiiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Sztundi

2019. március 14.

A munkahelyemen mindenhol alkoholos szappanok vannak, ami alaposan kiszárította a kezemet, és mivel ajándékba kaptam és elég zsírosnak tűnt, úgy gondoltam hogy nagyon jó lesz hidratálni vele. Sajnos nem ezt érzem, nagyon zsíros állagú, viszont egyáltalán nem érzek hidratáló hatást, de legalább még lassan is szívódik be és minden csupa zsír lesz amit megfogok.

Sztundi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Alice83

2019. március 7.

Szerintem eljárt felette az idő..Na szóval ez kimondott bőrvédő krém, télen nagyon jó autókázáshoz, túrához vagy havat lapátolni..igen erre jó de nem hidratál és regenerál..amit tesz h lezárja a bőrt nem engedi kipárologni és ha repedezett "sérült" hagyja regenerálódni (magától ugyanis ahhoz elzárt és/vagy nedves környezet kell), és van benne egy kis panthenol ami regenerál, szóval sokaknak ezért használ..igaz tele van parfümmel ami irritálhat..és igen borzasztóan ZSÍROS, de a regenerálók(pl.:"cica" krémek vagy bepanthen )általában szintén azok.
Igaz én "szeretem" mert ingyen kapom általában estére felkenem a kezemre másnap szép puha (nincs kipárolgás ugye)..az viszont gáz h minden körülöttem tiszta zsír tőle:S

Alice83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Bearbunny

2019. március 1.

Nagymamámtól kaptam, mert neki már annyi Nivea terméke volt otthon, hogy nem tudta volna elhasználni. Naponta többször is használom. Valóban hagy egy afféle zsíros réteget maga után, és tényleg nehezen szívódik be, de ettől függetlenül egy nagyon jó krémnek tartom. A fenti okok miatt én csak este, otthon használom, kézre, testre, ajkakra, kiszáradt orra.
4 csillagot adnék neki.

Bearbunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

4 csillagot adnék neki.

random

2019. február 27.

régóta kerülgetem már a véleményezését, mert ezt mindenki szereti, csak én nem... hozzáteszem, nekünk közel sem volt ez olyan alapkrém otthon, mint a legtöbb embernek, nekünk valami citromomillatú patikai kikevert krémünk volt mindig. jó sűrű, tápláló krém, de felszívódásban nem valami gyors, és nem is érzem, hogy eléggé hidratálna, viszont hagy egyfajta réteget, ami a további kiszáradást nagyon szépen megelőzi. nem bánom, ha van itthon egy kevés, de nekem sem lesz ez olyan "holy grail", azt hiszem. hacsak nem a nivea men-nel együtt, mert az meg szinte "ellenpólusa" a sima nivea-nak: könnyű, gyorsan felszívódik, hidratál, de nem igazán véd. szóval kiegészítik egymást :)

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Adec56

2019. február 26.

Maga a tökéletesség. Télen nagyon száraz a kezem, és a szám is hajlamos kiszáradásra. Hiába ígérnek rá több ezer forintokért mindenféle csodaszereket, tartósan semmi sem tudja rendbe úgy rendbe hozni a kiszáradt bőrömet, mint ez a krém. Kenterbe vág nálam minden mást. Zsíros krém, de hamar beszívódik, és nekem nem hagy maga után semmiféle kellemetlen érzetet.

Adec56
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Ivy96

2019. február 23.

Egy hete használom, és egyszerűen imádom! :)

Teljesen megfizethető áron van + a száraz arcbőrömnek ez segített leggyorsabban/ leginkább regenerálódni + az illatát is szeretem.
A négy csillagot azért kapja, mert nagyon lassan szívódik be, és sokáig ragacsos érzést hagy, de a pozitív tulajdonságai mellett ez igazán csekélység. :)

Ivy96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Egy hete használom, és egyszerűen imádom! :)

Florence12

2019. február 18.

"Nincs tél kézkiszáradás nélkül" - írtam a fehér tesójához. Ehhez pedig: nincs tél nátha nélkül, és a pirosra fújt, zsepivel agyondörzsölt nózira ez a legjobb krém. És egyáltalán nem bánom, hogy közvetlenül az orromon illatozik:D

Florence12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.