Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Ár: 500 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: 1500 Ft , Eladó: christine93
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Utalással, postázom is ha kell (foxpost is) de akkor az plusz költség
SpinnerCat

2020. január 23.

Az igazi, a nosztalgikus, a klasszikus. Minden családban ott a helye :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Az igazi, a nosztalgikus, a klasszikus. Minden családban ott a helye :)

Miruska

2020. január 23.

Évek óta használom, mindig van itthon. Leginkább a szempillaspirált szoktam leszedni vele (más sminket nem használok), de a kezemet is kenem vele. Lehet, hogy neki köszönhetem, hogy nem kellett eddig ránctalanítót használnom. Valóban zsíros krém, szeretem az illatát is. Örök tartozéka a fürdőnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

holdmacska

2020. január 9.

Nálam ez a krém évek óta állandó használatban van. Zsíros krém,kell neki idő, amíg felveszi a bőr, de nagyon jól hidratálja a kicserzett részeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

garagebi

2020. január 8.

Örökké a legjobb krém. Amikor náthás vagyok, ezzel kenem az orrom, ha kifújja a szél a számat, azt is rendbe teszi. Ha túl száraz a kezem és a kézkrémek nem segítenek akkor is ehhez a krémhez nyúlok. Nagyon szeretem már kiskorom óta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

evasimonyi

2020. január 7.

A 30ml-es valtozata ott lapul a nesszeszeremben, minden nap magamnal tartom, telen napi szinten hasznalom.
Kezre es arcra is hasznalom, de csak azokon a helyeken, ahol kimondottan kiszaradt mar a borom, egyebkent tul zsirosnak tunik teljes arcra mindennapi hasznalatra.
Szuperul hidratal, es keves mennyiseg is eleg. Allagahoz kepes gyorsan beszivodik, bar en pont az allaga miatt nagyon keveset szoktam egyszerre felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 7.

Erika27

2020. január 4.

Nagyon sokáig nézegettem a krémet de mindig túl zsírosnak találtam. Úgy voltam vele, hogy erre nekem nincs szükségem. De! Lett 2 lányom és bizony a kezeim már nem a régiek. Mindent fertőtlenítek vagy forró vízzel mosok, mosogatok és bizony a körmeim melletti bőr szétreped, száraz és hámlik. Már mindent kipróbáltam de semmi. Aztán gondoltam egyet és vettem egy ilyen kis csodát. Minden este bekenem a kezem lefekvés előtt és nem mondom hogy azonnal , de egy hónap után újra olyan a kezrm mint 20 évesen. Puha a bőröm, szépek a körmeim( nincs műkörmöm), és nincs kirepedezve. Nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

BlindedByLipstick

2019. december 17.

Soha nem volt jó kapcsolatom ezzel a krémmel. Anya imádta, főleg kézkrémnek, én ki nem állhattam a ragacsos, zsíros érzést, amit hagyott maga után. Viszont már nem bírtam elviselni a bőröm viszketését és az egyre durvábban hámló arcbőröm, így kínomban vettem egy ilyet; ha nem válik be, akkor anya elhasználja, én pedig tényleg elmegyek egy bőrgyógyászhoz (a családunkra nem jellemző a minden aprósággal orvoshoz rohanás).
Szóval. Tegnap vettem egy 75 ml-est. Hazajöttem, végeztem az ügyes-bajos dolgokat, aztán lezuhanyoztam, a bőröm természetesen elkezdett viszketni, hiába próbáltam langyosabb vízzel. Anya, amikor meglátta a hátam, rögtön rám parancsolt, hogy namostakkorazonnaléssürgősendebekenjük. Bekentük a hátam és az oldalam, plusz az arcomra is egy keveset, aztán elmentem lefeküdni. Most reggel felkeltem, és a hátamról eltűnt a krokodilbőr, az arcom sokkal kisimultabb, de nem zsíros, egyedül az oldalamon nem hatott egy éjszaka alatt, de szerintem azzal is meg tud majd birkózni ez a kence. Köszönöm, Nivea. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Az örök klasszikus, mindig kell hogy legyen belőle, ha nincs más ez megy az ekcémámra, igaz nem váltja meg a világot, de enyhít rajta. Kellőképp zsíros és hidratál is. Szerencsére nem égeti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

YellowTulip

2019. december 5.

A tél beköszöntével méginkább használom, főleg a kézfejemre, mert rettenetesen kiszárad. Talpra is tökéletes, a száraz részeket jól fedi. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

fanni81

2019. december 4.

Arcomra használom,nagyon bevált ez az egy dolog amitől elmúltak a pattanásaim, számomra csodaszer. ( Már szinte mindent kipróbáltam ,nagyon drága árkategóriában is) Éjszakára használom bőséges mennyiséget,nehezen szívodik be de nem is baj . Ha pattanással szenvedsz adj neki egy esélyt a legkisebb tégely nagyon kedvező árban van kipróbálás céljából. Száraz ajkakra is szuper ,csak ajánlani tudom.
Azóta alapozót sem kell használnom , smink nélkül is utcára merek menni ami számomra hihetetlen .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.