Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2020. október 14.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Megbízható, ápoló és hidratáló krém Eucerit®-tel az egész család számára. Különlegesen gazdag és gyengéd ápolást nyújt minden bőrtípusnak. Klasszikus illatával mindennapi használatra is alkalmas az év minden szakában.

Henryette

2022. május 18.

Megbízható az idő múlásával is ugyanúgy véd én csak az extrém száraz részekre kenem könyök, térd, kézfej, sarkak. 🙂 hamar felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Colibri

2022. április 30.

Hát elég sokat szenvedtem az arcommal száraz nagyon vannak foltok rajta stb az évek során rengeteg felső kategóriás krémet próbáltam és hihetetlen számomra de igaz h ez egy szuper krém. Sose csíp még télen amikor rosszabb állapotban van a bőröm akkor sem. Nyugtatja hűsíti az arcom. Testes krém nem mondom h gyorsan beszívódik de én nem bánom mert igy sokáig hidratáltabb a bőröm én tudok rá smimkelni is alapnak is megfelelő. Pattanást nem okozott a homlokomon se pedig a zsírosabb krémek szoktak. Hálás vagyok érte jól karbantartja az érzékeny száraz arcom sokat segített

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

noricza

2022. április 28.

Nem értem miért nem írtam még erről. Olcsónak nem mondanám, de ha azt vesszük, hogy ez legalább használ már nem is lényeges mennyi az annyi. Imádom, az illata kissé retro de szerintem ez már a védjegye. Elég testes de mégis beszívódik és tényleg használ bármennyire is száraz a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 28.

Milike33

2022. április 27.

Ekcémás kezemre csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Ekcémás kezemre csodaszer.

Judyie

2022. április 22.

Gyerekkorom óta mindig van itthon belőle egy adag. Télen kézrkémként használom, sokat segít, az illata is a régi időket idézi.
Néha kevésnek érzem a hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 22.

Néha kevésnek érzem a hatását.

_gkataa

2022. április 15.

Télre szuper hidratáló.
Szempilla- és szemöldökfestésnél is alkalmazom, hogy a bőrt ne fogja be a festék :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

Télre szuper hidratáló.

PurePrincess2002

Korcsoport: < 18
2022. április 10.

Alap krém, éjszakára csak ezt használom, arcra és szájra is szoktam kenni. Nagyon szépen ápolja az ajkakat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. április 10.

AngelHeart80s

2022. április 4.

Régen ez is jobb volt valahogy. 1 hónapja használom, nagy kiszerelésű tégely, extra száraz bőröm van. Már majdnem az egész elfogyott. Nekem nem lett csodaszer. Nehéz elkenni és kézen lassan szárad. Illata ok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

dorqaap

2022. április 2.

Nyugalmi időszakban van az ekcémám, de száraz és érzékeny a bőröm. Estére szerettem volna valami testesebb krémet, amikor eszembe jutott, hogy miért nem próbálom ki ezt. És mondhatom nagyon bejött, kellemesen hidratálja az arcom, néha az ajkaimra is kenem este. Az egyetlen, ami a körömágyamnál lévő gyulladást egy éjszaka alatt elmulasztja. Az összetevők démonizálását butaságnak tartom. Ez egy alap krém, nagyon alap összetevőkkel és lanolinnal, ami jól puhít. A parfüm nekem nosztalgikus, szerencsére nem annyira durva illat. Sok ezres krémek után be kellett látnom, hogy csak vissza kell térni ehhez az alapkrémhez, hiszen már vagy 100 éve bizonyítja milyen szuper. Már vettem is egy nagyobb kiszerelést és a tubusos verziót, hogy magammal vigyem. Az összes eddig kipróbált kézkrémet kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

Samantha

2022. március 30.

Gyermekkorom óta használom kézkrémnek és testápolónak. Tökéletes a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 30.

Gyermekkorom óta használom kézkrémnek és testápolónak. Tökéletes a célra.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.