Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2020. október 14.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Megbízható, ápoló és hidratáló krém Eucerit®-tel az egész család számára. Különlegesen gazdag és gyengéd ápolást nyújt minden bőrtípusnak. Klasszikus illatával mindennapi használatra is alkalmas az év minden szakában.

Nivea Creme 🎁
Ár: 4000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tápióság, Szolnok, Kunszentmárton, fizetés: Személyes átvétel v. posta a vevőt terheli (Postán maradó!)

helgailles

2021. május 13.

Azon kozmetikumok közé tartozik, ami mindig van otthon. Egy éjszaka alatt helyreteszi a nagyon száraz bőrt. Jellemzően arcra használjuk. Elég zsíros, de teszi is a dolgát. Télen ha nátha kiszárítja az orrom, csak ez segít, gyantázás után megnyugtatja a feszülő bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

valika1105

2021. május 11.

Száraz a bőröm mindig, a kezemen, a lábamon, arcomon, de ez a krém mindig gyors segítséget nyújt! :) Imádom!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 11.

Ciccc

Korcsoport: >54
2021. április 27.

Száraz bőrre kiváló.
Talpra, kézre, ajakra rendszeresen használom.
Nagyon száraz a bőröm, és bár ez a krém súlyos, telt, zsíros, mégis jól beszívódik és hidratál.
Örök klasszikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 27.

Száraz bőrre kiváló.
Talpra, kézre, ajakra rendszeresen használom.
Örök klasszikus.

svaradi6

2021. április 26.

Sajnos már ez sem a régi! Egyedül az illata nagyon jó, de nem hidratál jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

Sajnos már ez sem a régi! Egyedül az illata nagyon jó, de nem hidratál jól.

Csinsta

2021. április 21.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Én csak a sarkamra, illetve a számra használom :D A szám valami iszonyat puha lesz tőle, de arcra én sem használnám. Sajnos nem valami jók az összetevői, ennek ellenére én biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

eperjeske

Korcsoport: >54
2021. április 20.

Szó szerint maga a tömény borzalom! A legrémesebb emlékeim között van, amikor hajdan kipróbáltam: zsíros, nehéz kenőcs gusztustalan szaggal. Biztosan változtattak valamit rajta az idők folyamán, de nemrég amikor vendégségben találkoztam vele a fürdőszobában, megnéztem, beleszaglásztam, de nem javult róla a véleményem. És az összetétele! Maga az óborzalom! Ásványi olaj a víz utáni második helyen! Aztán petróleum alapú viasz. És így tovább!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 20.

annabanana

2021. április 20.

Csak a pozitív visszajelzések erősítése végett írok: egyszerű csoda, nincs is más kézkrémre vagy testápolóra szükségem, ráadásul a fém doboza miatt még környezetbarát is (a műanyaghoz viszonyítva). És az illatával visszarepít a gyerekkoromba :)

UPDATE: Ma már okosabb vagyok, ilyen parfümös és alkoholos szert nem vennék, hiába nem éreztem még kárát, nem akarom hosszútávon tönkretenni a bőrömet. Sajnálom, mert amúgy nagyon szerettem, teljesen felesleges ilyen anyagokkal telepakolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Kkk89

2021. április 17.

Klasszikus, gyermekkorom illata és krémje. Arcra nekem túl zsíros, de kézre szuperül hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Kovnoncs

2021. április 12.

Nagyon szeretem. Bár nehéz eldolgozni, de mivel arcom olyan mint a kiszáradt patak nagyon jól hidratálja. Szerintem nagyon kellemes illata van, egyáltalán nem irritálja a bőrömet sem. Az ára is nagyon jó, főleg hogy nagyon sokáig elég. A tatyómban mindig van egy kis tégelyes kiszerelésű is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Nona8505

2021. április 9.

Örök klasszikus. Télen nagyon jó választás. Vagy ha nagyon száraz a bőröd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Örök klasszikus. Télen nagyon jó választás. Vagy ha nagyon száraz a bőröd.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.