Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

2000Ft- ÚJ Notino táska, strandtáska
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, fóliás, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom
1500Ft-ÚJ Nivea (Mihaela Glavan) műbőr neszeszer, nesszeszer, sminktartó táska
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom
significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Túl zsíros nekem ez a krém, de az biztos, hogy jól hidratál. Inkább a felszínódása nem a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

Agicaaa2

2019. április 23.

Az illata szuper jó, de nekem túl zsíros. Ha az arcomat kentem vele, brutálisan fénylett tőle a fejem, a bőrömet pedig nehéznek éreztem utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 23.

tyukanyo

2019. április 19.

Update: Elfogyott az másik kézkrémem és csak ezt használtam már, és eléggé csalódtam. Annyira tetszett pedig, hogy meg is vettem a nagyobb kiszerelést, de egyszerűen semmi. Bekentem, de ugyan úgy kemény és vörös maradt a kezem felszíne és a következő kézmosásnál mintha nem is használtam volna semmit. Sőt, volt olyan mikor viszketett is tőle a kezem. Az illata továbbra is tetszik, de elkerülhetetlen hogy megunja az ember lánya sok használat után.

Nem szoktam Nivea termékeket használni, de már régóta ki akartam próbálni a kalsszikus Nivea krémet.
A száraz kezeimet szépen rendbe tette és karban is tartja.
Az állaga elég sűrű de szépen el lehet oszlatni. Hatása olyan mint a cien sos kézkrémnek, de az állaga másabb.
Nagyon isteni az illata és a párom is csak ezt használja a kezére 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

A száraz kezeimet szépen rendbe tette és karban is tartja.
Nagyon isteni az illata és a párom is csak ezt használja a kezére 😃

catherine

2019. április 11.

Mindig van egy ilyen krem a haztartasban. Mar egy hasznalattol sokat javul a kiszaradt, repedezett bor. Zsiros krem, lassan szivodik be de nagyon jol hidratal, finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

nikki91

2019. április 9.

Elnézve itt a hozzászólásokat, valószínűleg én a kivételek közé tartozom.... Nekem nagyon nem jött be ez a krém, pedig többször is próbálkoztunk egymással. Nem szeretem az állagát, az illata persze isteni ezt aláírom... viszont szerintem ennél csak jobb kézkrémek vannak a piacon. Egy ideig a bőrön a hidratáltság érzését kelti, de olyan, mintha még szárítaná is vagy nem tudom.... szerintem az egyik legrosszabb kézkrém ami kapható..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

NEra09

2019. április 8.

Magasan veri az összes krémet, arcra használom. Este kenem be, reggelre puha lesz és nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

EnyediF

2019. április 5.

Hagyományos imádnivaló krém, amihez mindig szívesen nyúlok. Az arcomat puhává, a téli hidegben a kezemet kevésbé repedezetté varázsolja. Mindenkinek ajánlom, bár ki ne ismerné ezt a krémet...? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Krtek1

2019. április 5.

Ekcémás a bőröm a kezemen és egy-egy bedurrant időszak után mindig rettenetesen száraz a kezem, felrepedezik. Megjártam már a gyógyszertárakat, a francia hidratálók drága világát és egyszer mert miért ne alapon megvettem ezt. Rendbetette a kezemet, minden este használom. Más nivea krémek se tudják ezt, csak ez a formula. Talán életem végéig újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Niki8505

2019. március 28.

Mindig visszatérek ehhez a krémhez.
Az arcom és a kezem is ezzel ápolom.
Extra jól hidratál, akármilyen más magasabb árkategóriájú krémet ver.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Mindig visszatérek ehhez a krémhez.
Az arcom és a kezem is ezzel ápolom.
Extra jól hidratál, akármilyen más magasabb árkategóriájú krémet ver.

AnnaR

2019. március 24.

Hű, nagyon régi kedvenc :) Nem is tudom, talán 10 éve vettem az elsőt?
Egy pici tégelyre (30 ml - ráadásul táskában is könnyen elfér) szoktam beruházni általában, mert alapból mindig rengeteg kézkrémem, testápolóm van. Viszont ha minden kötél szakad és tényleg nincs már mihez nyúlni, akkor a biztonság kedvéért itt van ez :) Jó sűrű, igaz kicsit nehezen szívódik be, ezért akkor használom, ha nagyon "krém igényes" a bőröm.
De különben ő az ultimate kézkrém, valami olyan, ahol az ember nem kérdez semmit, mikor leveszi a polcról bevásárláskor, mert tudja, hogy ez egy megbízható, hűséges társa az életének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Hű, nagyon régi kedvenc :) Nem is tudom, talán 10 éve vettem az elsőt?

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.