Nivea

Ár:   995 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Licht, Módosítva: 2018. július 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krémes tusfürdő, finom hámlasztó részecskékkel és étékes E-vitamin gyöngyökkel.

Hydra IQ ápoló technológia a finom tapintatú bőrért.

juditkaa70

2020. május 1.

Számomra a legjobb tusfürdő,egyszerűen beleszerettem. Pedig hát nem vagyok oda a Nivea márkáért,de a német változatuk sokkal jobbak számomra. Kellemes állagú,finom szemcsés radírozó tusfürdő. Gyengéden radírozó hatású,mégis hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és szennyeződéseket ,a kellemes illata pedig hosszan tartó a bőrön. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 1.

Theodora

2020. április 8.

Nem szoktam tusfürdőket értekelni, mert számomra szinte mind egyforma. Ez mégis nagyon tetszik, annyira jó az illata, az állaga, ahogy habzik, de ilyen krémesen. Számomra a radírozóhatása nem jelentős, én durvább radírokat használok, de nem is ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

lenochka

2020. április 7.

Kipróbáltam a Nivea krémes peeling tusfürdőt. Az illata kellemes. A bőröm nagyon puha lett tőle. A termék pontosan megfelel az elvárásaimnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

CataKatinka

2020. április 7.

A megszokott nivea illat, kellemes gyengéd radírozó hatással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

A megszokott nivea illat, kellemes gyengéd radírozó hatással.

ccvc

2020. február 5.

Egész jó termék de a borzasztó összetevői miatt csak ritkán használom. Egyáltalán nem azok az összetevők vannak a flakonra írva mint ide. Sajnálom mert elég hatásos, az egyenetlen bőrfelszínt szépen rendbehozza, puha lesz a bőr utána. Kár hogy csak ez a sok mesterséges kémiai dolog képes szinte csak "csodaszerként" működni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

Rainbowgirl14

2020. február 2.

Az egyik kedvenc tusfürdőm testradír kiadásban. Az illata nagyon kellemes, az állaga krémes, jól habzik, jól tisztít, a radírozó szemcsék is tökéletesek. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

candus

2019. szeptember 28.

Ajándékba kaptam. 2x próbálkoztam vele, de mind a 2x véresre vakartam magam utána. Utalok termeket kidobni, de ez kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

NikolettaP

2018. november 18.

Örültem, hogy ez 2 az 1-ben testradír és tusfürdő is. Megmondom őszintén, nekem nem annyira gyöngéd radírozás az érzet amit nyújt, legalábbis van ennél gyöngédebb testradírom. :) És ami még érdekesség, hogy a normál, de bizonyos részeken inkább zsírosodó bőrömet kiszárítja, így utána bőven kell testápolót használnom. A szárító hatása miatt én száraz bőrűeknek nem biztos, hogy ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Banszky

2017. szeptember 16.

Finom szemcsés,isteni tisztaság illatú,gyengéden de hatékonyan radírozó tusfürdő. Egy héten egyszer max kétszer és nem is kell több. Így nem levakarom magamról a "lazúrt" csak tisztán,bársonyosan tartom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

kobarbika

2017. január 12.

Örök kedvenc. Finom szemcséi nem bántják az érzékeny bôrt. Használata után garantált a bababôr. 😃 Klasszikus Nivea illat, extra hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.