Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. december 16.

Kategória:   Szappanok

A Nivea Creme Soft folyékony krémszappan kényeztető mandulaolaj-tartalmának köszönhetően különösen gyengéden ápolja a kezeket és megvédi a kiszáradástól. Selymesen puha, ápolt és gyönyörű kezek – minden nap.

bernadettu

2018. augusztus 28.

Jó illata van de szárítja a kezem és ahhoz képest elég drága volt. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

szandra5

2017. április 29.

Elsősorban az illata miatt szerettem meg, de a minősége is sokkal jobb az eddigiekhez képest, amiket használtam. Azt szeretem hogy nagyon krémes és nem szárítja ki a bőrömet. Utántöltős változatát szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

szilviatomek

2017. március 17.

Finom az illata és ami nálam nagy plusz pont, hogy nem szárítja ki a kezeimet. Teljesen jól habzik, az ára is megfelelő egy kézmosónak számomra. Gyakran beteszem a kosárba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Panni21

2016. augusztus 13.

Ez az egyetlen szappan, amit tudok használni, minden mástól sebesre szárad a kezem. Nagyon kellemes, semleges illata van, jó állaga, csak a flakon valahogy instabil (vagy a mosdó csúszós), mert akárhová állítom, fél perc alatt eldől, semelyik másikkal nem volt még ilyen probléma....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

szilvia.bano

2016. július 21.

Én ezt és a sötétkéket láttam összesen, de dm-ben és rossmann-ban csak a tasakos változat volt, az erdetei dobozosat csak a szupermarketben tudtam megvenni. Utána már jó az utántöltős, ha van doboz, jobban megéri. A Nivea tusfürdők illatát rendszeres használatra nem annyira szeretem, de az állaguk nagyon jó, gazdag habjuk van, jól táplálják a bőrt, így néha használom őket. Azért választottam ezt a szappant, mert gondoltam ez sem szárít, és kellemes, tiszta illata van. Tényleg nem szárít, hasonlóan jó az állaga, mint a tusfürdőknek. Valószínűleg újra fogom venni, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Csirip74

2015. június 14.

Végre egy folyékony szappan ami nem szárít! Első osztályú nivea illat, krémes állag, a flakon is nagyon tetszik, nem áll összevissza az adagoló az utántöltést követően sem. Az ára miatt sír a szívem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

natasha

2014. március 18.

Folyékony szappanok közül,még ezzel vagyok megelégedve a legjobban.
Jó,tisztaságillata van,krémes állag,kevés is elég belőle,jól habzik,és kevésbé szárítja a bőrömet mint a zselés állagúak. 4est az összetevők miatt adok,mik ezek??úristen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Folyékony szappanok közül,még ezzel vagyok megelégedve a legjobban.

szalmonik

2013. december 27.

Nagyon krémes, kellemes az illata, nem szárítja a bőrömet. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Nagyon krémes, kellemes az illata, nem szárítja a bőrömet. Szeretem :)

nitavondee

2013. július 16.

Én nem érzem hosszú távon az illatát..sőt alig, pedig emlékszem egy kávézóban mostam vele kezet azért is vettem meg és akkor ott annak olyan jó illata volt!! Szárítja a kezem, viszont a nivea mézese nem szárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 16.

timity

2013. július 2.

Nekem tetszik egyrészt az illata miatt, ami intenzív, hosszú ideig érezhető, másrészt a krémesebb állagáért. Nem szárítja a kezem, ez külön plusz pont! Lehetne benne kevesebb szintetikus összetevő, nem is csodaszer, de jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.