Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartás, gyémántfény, hosszan tartó hatás, extra áplás. Nem teszi ragacsossá a hajat.

Do23

2019. március 21.

Nagyon szeretem! Anyukám nagy Taft hajlakk rajongó, évek óta csak azt használja. Viszont az én hajam inkább valami kevésbé ragacsos lakkot kíván, és megtaláltam. Nem túl sok, nem túl nehéz a hajon, az illata teljesen jó, olyan mintha a hajam kapna egy plusz ápolást. Biztos vagyok benne, hogy sokáig csak ezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Eni72

2018. július 23.

Begöndörített haj fixálására vettem. Nem lett tőle ragacsos a hajam, száraz időben elég tartós és jó az illata. Párás időben viszont olyan, mintha semmit nem fújtam volna a hajamra. Azért adok 4 csillagot, mert nekem a célnak megfelelt.

dandelion

2017. január 8.

Tartóssága és illata szerintem jó, viszont nem tetszik hogy ennyire ragacsos és nehezen fésülhető lesz a hajam. A fejbőrömet is irritálja, kénytelen vagyok használata után hajat mosni sajnos. Mivel ritkán használok hajlakkot, el fogom használni, de mindenképpen újat keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

eperturmix

2016. október 16.

Nekem tartja a hajam,kicsit ijesztő ahogy rákeményedik,de én simán ki tudom fésülni,nem hagy maga után semmit.csillogni csillog,viszont azzal nem dicsekednék,műhatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

farkasreni

2016. október 2.

Az illata jó, viszonylag sokáig ad némi tartást a hajnak. Magában inkább kócos a hajam, mint göndör, így vasalnom és hajlakkoznom kell. A lakk a pára ellen hatástalan sajnos... Jóideje használom, de nem az igazi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

duchess_g

2016. augusztus 15.

Ragad, ugyanolyan használhatatlan, mint a drogériás hajlakkok többsége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Ragad, ugyanolyan használhatatlan, mint a drogériás hajlakkok többsége.

korita07

2016. augusztus 13.

Az apró kiálló hajtincsek megzabolázására szoktam bevetni. Kellemes az illata és mikor este kifésültem az amúgy is macerás hajamat, akkor nem volt ez az összeragadt érzés. Mivel nagyobb műveleteket nem szoktam hajlakkal végezni, ezért az erősségéről nem tudok nyilatkozni. De nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Charlena08

2016. július 3.

Anyukám "tévedésből" vette nekem hab helyett - amiről elég jókat hallottam. Nos, azóta nem sokszor használtam, mert nem igazán győzött meg. Illata kellemes és nem ragad, de az extra erős tartás az erős túlzás.... Alig csinál valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Banszky

2016. július 1.

Eddig ez az egyetlen ami nem olyan iszonyatosan büdös hajlakk amivel volt dolgom. Gondoltam próba cseresznye,a Nivea önmagában jó illat. Nem ragad tőle a haj tènyleg csak akkor ha már ráfújtam az egèsz flakont. :) Nekem nem annyira tartós,de már nem is várok csodát. Lányok,lètezik egyáltalán olyan hajlakk ami nem ragad,nem büdös ès tart is nap vègèn?! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

missmomsen

2016. május 19.

Nekem nem volt vele semmi bajom. Kétszer fújtam véletlenül túl közelről, akkor nyilván ragacsossá vált a hajam. Csillogást nem tapasztaltam, tartóssága okés, de nem az igazi (bár megjegyzem, hogy nekem hótmindegy', ha kibír pár órát, és ki tudjam utána kínlódás nélkül fésülni a hajam) illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide