Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 9.

Kategória:   Dezodorok

Bársonyos hónalj hosszabb ideig - természetes avokádó kivonattal.48 órás izzadásszabályozás és gyengéd ápolás.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Kiszerelés: 150 ml

Kingus23

2020. június 30.

Golyós és spray formában is imádom.Nagyon jó könnyed ,nyárias dezodor.Nem hagy foltot a ruhán,nem izzad az ember mellette.Nekem teljesen bevált.Imádom az illatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Kat1984

2018. április 14.

Borzasztó.Pár óra múlva mintha nem is fürödtem volna :)))) Semmi izzadásgátló hatása nincs.....csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

ALettah

2018. február 7.

Update: ez nem deo, ez egy förmedvény! Három felsőmet teljesen tönkretette, kimoshatatlan, ronda foltot hagyva hónaljrészen! Ilyent eddig egyetlen deonál sem tapasztaltam. Kuka, és soha de soha többet!!!!

Több Nivea deot használtam már, eddig ez jött be a legkevésbé. Van valami kellemetlen, izzadmányos a szagában, izzadásgátló hatás szinte semmi, és a sötét felsőimet megfogja. Elhasználom így téli szezonban, de kerülni fogom ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

bakondipatricia

2017. november 18.

Nekem nagyon bevált, az illatát nagyon szeretem, és jelenleg a sok kipróbált dezodor közül ez az egyetlen, ami egy izzadós nap végén nem keveredik az izzadságszagommal, hanem megtartja eredeti illatát. Szuper!
Talán egy mínuszpont, hogy izzadásgátló hatása nincs, bár én őszintén szólva nem találkoztam még olyan dezodorral, aminek lett volna :D
Nekem elég, hogy nem keveredik vele.
Megvettem a stift-es kiszerelését is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Nekem elég, hogy nem keveredik vele.
Megvettem a stift-es kiszerelését is.

Ciklon3

2017. október 1.

Update: A fehér felsőket menthetetlenül befogta, semmivel nem tudtam kimosni :( Sajnos 3 felső ment rá, mire rájöttem, hogy nem a felsőbb sötét ruha fogta meg, hanem a deo :( NE vegyetek ilyet :( A bőröm pedig pár hét használat után szétrepedezett tőle, szó szerint :(

Az illata kellemes. Nyáron szerintem nem elég naponta egyszer használni.
A ruhákat megfogja. Izzadásgátló hatása annyira nincs.
Viszont borotválkozás után nem csípett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Az illata kellemes. Nyáron szerintem nem elég naponta egyszer használni.
A ruhákat megfogja. Izzadásgátló hatása annyira nincs.
Viszont borotválkozás után nem csípett

Vizililiom

2017. április 7.

Kellemes az illata, jól teljesít, igaz tavasz elején használtam, nyáron nem lenne elég, de most tökéletes volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Ncsk

2017. március 15.

Imádom! Tökéletesen elfedi a kellemetlen szagokat, és csodás illatot biztosít helyette. Tartós és izzadságnak semmi nyoma. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Jelizz

2016. december 4.

S.O.S ben kellet valami jo dezodor,ezert megvettem ezt (nem szeretem a virag illatu dezodorokat ) de enndk nemis rossz az illata :) kellemes,az izzadasgatlo hatasa sem rossz ,de azert naponta nem eleg 1x hasznalni,sajnos nem alkohol mentes es kicsit draga :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

PETRA820718

2016. február 21.

Meglepődve olvastam a véleményeket...
Az igazság az, hogy én meg imádom, az illatát a hatását, még a bőröm is puha fényes lesz tőle.
Nekem bevált, nyáron a melegbe, van, hogy csak ezt használom a golyós dezodor párjával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Meglepődve olvastam a véleményeket...

szandra058

2015. október 17.

Utálom. Megvettem az illata se annyira jó. Izzadásgátó hatása nincs. Néha hab jön ki a flakonból pedig én mindig felrázom. Többet újra nem veszem a legrosszabb deo a világon:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.