Nivea

Ár:   810 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2013. február 7.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

• Megbízható  izzadásgátló védelem 48 órán keresztül
  • Avokádókivonat-tartalma révén megpuhítja a bőrt, így alaposabb borotválást tesz lehetővé
  • Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt

Bebek

2014. december 10.

Dove-ot cseréltem le erre, mert már untam azokat az illatokat, de eddig semmi nem vélt be olyan jól...
Tetszik az illata, de ha igazán kell, akkor nem olyan megbízható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

Tetszik az illata, de ha igazán kell, akkor nem olyan megbízható...

ewelin010

2014. március 17.

Kellemes illata van ,nekem kicsit túl parfümös, ha most vásárolnék ,nem ezt venném. De el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Langel

2013. március 17.

Szeretem! Isteni illata van, nem hagy foltot. Én a Pure and nature golyós deoval használom együtt. Nem üti az illatát, de az nem alumínium sós, ebben persze gondolom, hogy van egy kicsi, de még mindig jobb ráfújni mint odakenni. Előtte minden bajom volt az alumínium sóval, de ezzel a kombinációval már egy éve teljesen elégedett vagyok, főleg mert nem viszketek és nem száraz a hónom alja. A borotválásnál is érzem a hatását, hogy simábban megy, mint ha nem fújnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Christi

2013. február 9.

Nekem bevált, kellemes illata van. Az egyetlen negatívum amit fel tudnék hozni, hogy elég nagy és fullasztó porfelhő van a szobámban miután befújom magam. De ez általában minden dezodornál így van, úgyhogy ezért nem vonok le pontot. Még este is éreztem magamon a jó illatát, szóval megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.