Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadás szabályozást nyújthat 48 órán át és gyengéd ápolást biztosít.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Alkohol- és színezőanyag-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilvia.bano

2019. július 14.

Évekkel ezelőtt használtam, és az illatát szerettem, viszont az izzadásgátló hatása hagy maga után kívánnivalót és az is előfordult, hogy porolt. A Rexona vagy a Dove dezodorok jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Hyacinthus1orientalis

2018. augusztus 1.

Illata nem jó. Izzadsàggàtlónak cseppet jobb mint a fekete fehér nivea dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Illata nem jó. Izzadsàggàtlónak cseppet jobb mint a fekete fehér nivea dezodor.

Kinleyni

2018. június 23.

Tisztítószer szaga van... Az eddig próbált 5 fajta Nivea dezodor közül ez a legcsapnivalóbb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Jelizz

2017. október 20.

kellemes az illata. mosranabsn sprayket hasznalok bar lehet hogy visszaterek a golyos dezodorokhoz. sajnos van benne alcohol amit a borom nem bir. es izzadason se segit nem maradok sokaig szaraz. sajnos hanyagolom a niveat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Joaninha

2015. december 11.

Nagyon szeretem a Nivea dezoroait, mert rajtam tartósnak bizonyulnak és nagyon tetszik az illatuk is. Ő már kevésbé fullaszt, nem annyira púderes és nagyon hasonlít az illata a klasszikus Nivea illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

stefanie95

2015. december 2.

Nagyon tetszik az illata, is valóban jó izzadásgátló hatással bír bár szerintem manapság lehet ugyanilyen minőséget olcsóbban is kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Stim

2015. december 2.

Kellemes az illata. Viszont egy-egy fújásnál fehér port hagy maga után, ami nem túl tetszetős. A powder touch testvére viszont maga a tökély!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

doreszka94

2015. október 20.

Bár a külseje már nem ilyen, de nekem ez a legjobb izzadásgátló, amit használtam. Már többször újravettem, az illatát imádom és ettől tényleg nem izzadok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Szandra200234

2015. augusztus 21.

Nagyon jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Nagyon jó

Lills

2015. július 24.

Hatása szerintem átlagos, az illata nem annyira tetszik de nem rossz. Először nekem is át kellett öltöznöm párszor miatta, mert fehér poros lett tőle a ruhám/bőröm nem is kicsit, de annyi a titka, hogy fel kell rázni, és akkor már nem csinál ilyet. Amúgy nekem túl hamar elfogyott, sokkal tovább elég szokott lenni nekem egy dezodor. Szóval nekem nem nagyon jött be, vannak jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.