Nivea

Ár:   995 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. január 6.

Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Meleg vanília és tonkabab illatú tusfürdő hab.

szeliger

2020. január 11.

Szeretem a Nivea habjait, az eddig próbált habok közül ennek a márkának tetszik a legjobban az állaga, mert a kifújt hab szép nagy és jó tömör. Ebből a szempontból most sem csalódtam, annél a habnál is megvan az a keményebb, dús állag, amire számítottam. Persze, a csomagolás volt az első, amin megakadt a szemem, jó ötlet volt ez a rénszarvasos grafika, hamisítatlan téli hangulatot varázsol. Az illatát tekintve vaníliát és tokababot ígért, na ez az a pont, ahol becsapva éreztem megam, van ugyan némi vaníliás, melengető beütés, de én fűszeresebb, édesebb illatot vártam. Nem rossz, a jellegzetes Niveás illatjegyek is jól felismerhetők, mégis van hiányérzet bennem. Tusolóhab funkcióját tekintve hibátlan, az illat feletti nyüglődésem miatt mégsem csodaszer kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 11.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.