Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bububebi, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratáló nappali arckrém E-vitaminnal és antioxidánssal, 24 órás intenzív hidratáló hatással.

• Gyorsan felszívódik és hidratálja a bőrt.
  • Hosszan tartó hidratálást nyújt.
  • Segít megvédeni a bőrt a káros külső hatásoktól és az UV szűrők segítségével a napsugárzás káros hatásaitól.
  • Könnyű formulájának köszönhetően felfrissíti az arcbőrt.

eszti0607

2020. május 12.

Nem rossz hidratáló, tipikus nivea illattal. Smink alá tökéletesen működik és megfelelően hidratálja a bőröm. Nem mondom hogy újravenném, de nincs különösebb bajom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Elizaa

2019. november 24.

Mindent nyújt amit ígér, gyorsan beszivodik és szuperül hidratál. Az illata tipikus nivea illat, kellemes. Elég picit használni belőle, így azt gondolnám elég pénztárca barát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Sterc

2019. október 27.

Az első pár használat után pattanásokat észleltem és azt hittem ez okozza, de később elmúltak ennek a további használata mellett, tehát más volt a lúdas. Igazából nem hiszem hogy ez lesz életem legjobb hidratálója de nem is mondom hogy rossz.

Gyorsan beszívodik, nem túl zsíros és primerként tökéletesen működik, az alapozó sokkal szebben mutat vele.

Bár nincs összehasonlítási alapom -mivel ez az első hidratálókrémem-, de szerintem fogok ennél jobbat találni. De nem rossz, a semminél biztosan jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

Szabianyu

2019. augusztus 16.

Nyaralás alatt vettem, valami könnyű krémet szerettem volna ami a nagy melegben gyorsan beszívódik. Kellemes, szokásos niveás illat, jó érzés a bőrömnek, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

duchess_g

2019. augusztus 12.

A fényvédős változatát vettem meg a nyakamra és a dekoltázsom területére nappali krémnek. Oda elmegy, de mű érzete van, ezért nem fogom újravenni. Egyszer otthongagytam a hidratálómat, ezért ezt használtam az arcomra, oda katasztrofális! Túl zsíros, nem szívódik be rendesen, irritál, pattanásokat okoz! Nem nem és nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

andreatoth928

2019. augusztus 5.

Szeretem az állagát, tényleg gyorsan beszívódik és a bőrömre is jó hatással van. Sokkal szebb lett mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

csyngo

2019. július 30.

Nagyon szeretem az állagát, valóban gyorsan beszívódik. Finom az illata és jól hidratál. Két hete használom, minden nap reggel és sokkal puhább, jobb érzetű a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Andii017

2019. július 15.

Amióta elkezdtem használni, jobbnak tűnik a bőröm (előtte nem használtam semmit az arcomra). Kellemes az arcomon,jó illata van, sokáig eltart. Már párszor újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

kockasfulu

2019. június 14.

Vízhiányos területekre/bőrre, sima hidratálásra teljesen jó. Semmi extra.

Semleges illatú és állagú, viszonylag könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Vízhiányos területekre/bőrre, sima hidratálásra teljesen jó. Semmi extra.

Semleges illatú és állagú, viszonylag könnyen beszívódik.

Dori419

2019. május 31.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet! Többször újra vettem már. Nem túl nehéz az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, árban is kedvező, - főleg ha az ember Glamour napokon táraz be belőle. Néha néha felváltva használom más termékekkel is, de mindig ez az amit újra veszek. Számomra teljesen univerzális: télen, nyáron, éjjel, nappal megállja a helyét. Abszolút 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Isoquercitrin, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone