Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Ár: 990 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (részletek a leírásban).
Ár: 1000ft , Eladó: piccem
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Eszti22

2019. február 19.

Sokáig éreztem úgy, hogy a Bioderma micellás vizével semmi sem veheti fel a kesztyűt.... Aztán mikor kipróbáltam ezt, megváltozott a véleményem, ez volt az egyetlen a piacon ami vetekszik a Biodermával. Én micellás vizet csak a szemsminkem eltávolításához használok (Szempillaspirál+szemhéjtus) + reggel ébredés után törlöm át vele az arcom, a reggeli rutinom kezdéseként. Nem hagy ragacsos érzetet, maradéktalanul eltávolítja a sminket úgy, hogy mindkét szememre 1-1 átitatott vattakorongot használok. A szememet nem csípi, nem irritálja a bőröm. Szeretem még benne, hogy nem ömlik ki dupla mennyiség belőle, mint pl. a Garnier micellás vizéből. Nagyjából 2-3 hónapig volt elég, így ár-érték arányban nekem nagyon megérte. Szerintem tökéletes alternatíva a Bioderma helyett!

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Niki03

2019. február 14.

Szépen lehozza a sminket, nem ragad, nem csíp, igazán tisztának érzem használata után a bőröm.

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

SzPatricia

2019. február 13.

Folyton ujraveszem ! Nagy kedvencem. Szeretem, hogy nincs illata, konnyen lehozza a sminket, praktikus a kiszerelese. Nem irritalja a borom. Mindennapos hasznalat mellett 4-5honapot siman kibir .

SzPatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

helgus96

2019. február 11.

Számomra a legrosszabb micellás víz, amivel valaha találkoztam. Nem is értem, hogy nálam miért nem működött, annyian dicsérik. A sminket alig szedi le, inkább csak elkeni, pedig nem használok vízálló termékeket és hagy egyfajta réteget is az arcomon. Még szerencse, hogy a kis kiszerelést vásároltam meg próbának, de sajnos így sem tudtam elhasználni.

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

SzabinaL

2019. február 7.

A többi micellás vízhez képest ez valóban nem hagyja maga után azt a ragacsos, filmes érzést a bőrömön. A tisztítási hatékonyságával teljesen meg vagyok elégedve, nem szárítja a bőröm.

UPDATE
Sajnos én sem hittem volna, de megtörtént az ami a korábbi használókkal, kb. 3 hét folyamatos használat után pattanásaim lettek tőle. Sosem voltam pattanásos, így elég kellemetlenül érintett, először nem is kötöttem össze a két dolgot, de mióta elhagytam minden visszaállt a normális, pattanásmentes állapotba szerencsére :)

SzabinaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

UPDATE

pannaa

2019. február 4.

Glamour napokon vettem vettem, így jó áron jutottam hozzá. Egyáltalán nem csípi a szemem, gyönyörűen leszed minden sminket, viszont ha nem mosom át az arcom valamivel használat után nagyon kiszárítja az arcom. Szóval micellas víz, arclemoso, hidratáló. Így tökéletes.

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Vanda234

2019. január 31.

Nekem sajnos nem szuperállam valami jól nem nagyon szedi le se a szem sminket se a spirált...ahhoz képest meg drága van ennél sokkal olcsóbb és jobb is

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

annaleda

2019. január 30.

Régóta használom, párszor már újra vettem. Nekem nincs bajom az adagolással, és többféle nem vízálló szempillaspirált is eltávolít rendesen. Extrán zsíros érzetet nem eredményezett, de a bőröm eléggé kombinált és érzékeny, lehet egyéni dolog.

annaleda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Kokapu

2019. január 30.

Általában vagy ezt, vagy a Bioderma sensibiot használom, attól függ, melyiket tudom éppen akciósan venni (azért ezt a kettőt, mert ezek nem büdösödnek be 2 használat után, ahogy a többi micellás vízzel jártam). Ebből már a harmadik flakonnal használom, teljesen bevált. Este a sminket szedem le vele a lemosás előtt, reggel pedig áttörlöm vele az arcom, hogy az éjjel a bőrömre rakódott olajat, éjjeli krémek maradványát lemossam. Nekem könnyedén leszedi a sminkemet, szempillaspirált, és engem nem csíp.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

szekelymonika

2019. január 28.

Nincs film-reteg, leszedi a sminket, szennyezodesek. Nem gondolom, h fogok ebben a kategoriaban mas termeket keresni.

szekelymonika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.