Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: pfifike, Módosítva: 2024. február 26.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2022-ben megújult összetétel!

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

FLili2

2024. január 26.

Egy elég jó lemosó. Ár-érték arányban jó és teljesíti az elovárásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

Egy elég jó lemosó. Ár-érték arányban jó és teljesíti az elovárásokat.

skincare.611

2023. november 29.

Szuperül leszedi a vízálló sminket is, egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 29.

Szuperül leszedi a vízálló sminket is, egyáltalán nem irritál.

NettiKadar

2023. október 24.

Nekem is szépen leszedett minden sminket, nem szárít, nem irritál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 24.

Nekem is szépen leszedett minden sminket, nem szárít, nem irritál

Lilla25385

2023. október 14.

Két üveggel vettem belőle, el is fog fogyni. Vízálló smink leszedéséhez tökéletes. Nem okoz irritációt, nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 14.

Mesi90

2023. június 11.

Évek óta csak ezt használom, tökéletesen leszedi a sminket és a bőrt sem szárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 11.

Fancso_9

2023. április 25.

Én egyszerűen imádom! Már régóta használom, leszed mindent, még a vízálló szempillaspirált is szó nélkül! Nem kell szétdörzsölni az arcomat ahhoz, hogy rendesen eltávolítsa a sminket. Illata nem zavaró, kellemes, nem szárít, viszont egy kis ragacsos érzetet hagy maga után, de nem zavaróan. Sajnos most mást vettem helyette, hogy kipróbáljam, de mindenképp visszatérek rá, alig várom, hogy elfogyjon a mostani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 25.

Z111fu

2023. február 16.

Szuper. Vízálló szempillaspirált is pikk-pakk leszedi, nem csípi a szememet, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 16.

Luz

2023. január 22.

Elkövettem azt a hibát, hogy nem csekkoltam le a potenciális komedogén összetevőket, és sajnos meg is lett a böjtje. Új fényvédővel egyszerre kezdtem el használni, így reflexből arra fogtam a mély, gyulladt pattanásokat, amik napokon belül megjelentek az arcomon, aztán hetekig megmaradt a nyomuk. Később önmagában használtam a mici vizet, és ugyanez történt. Sajnálom, mert egyébként rossznak nem nevezném, de sajnos a fájó, gyulladt pattanások teljesen lenullázzák nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 22.

nnorrnagy

2023. január 18.

Minden sminket maradéktalanul eltávolít, nem okoz irritációt, szemre is lehet használni. Korábban más terméknél ez nem volt elmondható, sokat csalódtam de ez a termék bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 18.

NyBatteri

2023. január 15.

Az elso es egyetlen micellas viz, amit probaltam. Makulatlanra tisztitja az arcbort, mindent felold (beleertve a betonkemenysegu, vizallo tusvonalat is), semmi kellemetlen, olajos utoerzet vagy tapintas nem erzekelheto, a vattas felvitel utan szinte elillan. Plusz fekete csomagolas + apro csillamok = szex. Nivea, nagyon szeretlek teged.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 15.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Szintetikus színező anyag. (Lila)