KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Andi777

2018. június 19.

Azon gondolkoztam,hogy itt biztos mindenki ugyan errol a termekrol beszel?😅😅 hat nekem ez egy nagy nulla! A sima mezei szempillaspiralomat 5oraig dorzsolom,sikalom,mindent csinalok vele es nem szedi le!!!de ugy konkretan semmit nem szed le... van itthon egy kulfoldrol kapott kb 500ftos micellas vizem es ugyan az! Meg a szaga is es a tudasa is... bocsi de szerintem vannak 100000x jobb micellas vizek a piacon ennyi penzert.. 😊 1 csillag csak mert a szememet legalabb nem csipi.

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

shortylight

2018. június 18.

Tesztelésre kaptam, nekem tökéletes volt, de muszáj volt a férfiakkal is kipróbáltatni :) Hát csodát láttunk! Aki egész nap nem ment sehová és reggel arcot tisztított - pár óra múlva kipróbálta és leszedett egy csomó "koszt". Ami még tapasztalat, hogy más arcápoló után ragadós érzés volt kicsit, de a tisztítás után ez elmúlt. Csak ajánlani tudom!

shortylight
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

nemethanna196

2018. június 18.

Tesztelésre kaptam, nagyon örültem neki, mivel az arcápolási rutinom szerves része a micellás víz. Eddig a Garnier Pure micellás vize volt a mindenem, de nagyon elégedett vagyok ezzel a változattal is. Gyorsan és hatékonyan tisztít, bevált mint arctisztító és mint sminkelmosó is. Az alapozót, a szemfestéket és a rúzst hibátlanul eltávolítja, a tussal és a spirállal picit nehézkesebben, de el tud bánni. A bőrhöz gyengéd és kíméletes, nem csíp, nem okoz semmiféle irritációt. Nekem bevált, biztosan ezt fogom magammal vinni fesztiválozni is.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

kissdorina

Imádom!
Összetevői is hibátlanok nekem! Nem csípte a szemem és maradéktalanul szedi le a sminkem! Vetekszik a Mixással amit nagyon szeretek! És nem utolsósorban imádom az illatát!

kissdorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Imádom!

vvivien

2018. június 17.

Könnyen leszedi a sminket, nem csípte a szememet sem, nem szárított és még dörzsölni sem kellett ahoz hogy mindent leszedjen

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

griaal

2018. június 17.

Rendkívül hasznos, alaposan tisztít, és eltávolítja a sminket anélkül, hogy zsíros érzést hagyna a bőrön. Nekem nagyon bevált, tuti újraveszem majd!
Számomra pozitívum, hogy nem csípte a szemem, és nem zsírosította tovább az amúgy is zsíros bőröm.
A kiszerelés pedig 2-3 hónapra elég mindennapi használat mellett, tehát igazán megéri.

griaal
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

n.nona

2018. június 16.

Könnyen eltávolítható a smink vele, szempilláimat sem kell dörzsölnöm, hogy lejöjjön a festék. Kevés is elég belőle, hogy a napi sminkem leszedje (nem kell eláztatni a vattakorongot).

n.nona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

jampiangel

2018. június 16.

Nagyon pozitív benyomást keltett bennem, nem ragad, nem habzik, kíméletes, a kiszerelése is megfelelő, egyszerűen tökéletes! :)

jampiangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

stella97

2018. június 16.

Nagyon jó, tényleg nem hagy maga után ragadós réteget a bőrön.

stella97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Nagyon jó, tényleg nem hagy maga után ragadós réteget a bőrön.

MrHannaBela

2018. június 15.

Teljesen jól szerepelt,nincs zsíros érzés utána,jó az illata .viszont sajnos kell dörzsölni a szemet vele.
Sajnos nem venném újra ,mert a GARNIER SKINACTIVE KÉTFÁZISÚ MICELLÁS VÍZ nálam jobban bevált
rendszeresen azt használom.

MrHannaBela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

rendszeresen azt használom.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.