Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cattitude

2022. június 27.

nem használom teljes arc- vagy sminklemosásra, elbénázott tusvonalat, elkenődött szempillaspirált, túlfutott rúzst, csúnyára blendingelt szemhéjfestéket szoktam ezzel kijavítani és arra tökéletes, irritáció nélkül szépen leviszi azokat a sminktermékeket, amik nem ott vannak, ahol kéne. vízálló termékekkel is seperc alatt elbánik. műszempillát is szoktam vele tisztítani, pikk-pakk leszedi a rákenődött maradék sminket és a ragasztót is könnyen le tudom szedni róluk egy kis micivizes áztatás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

jane79

2022. január 8.

Teljesen elégedett voltam ezzel a micellás vízsézel is, az első volt, amit a Níveától használtam. Szívesen használom a termékeit, de próbálok átállni az állatkísérletmentes kozmetikumokra, aki nem ezen szempontok szerint vásárol, annak tudom ajánlani. A száraz, érzékeny bőröm is bírta, nem irritálta, szememre is tudtam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

sigma

2021. november 10.

Egesz arcra nem merem hasznalni, csak a szememre, de ott fantasztikusan teljesit, mindent lerobbant pikk-pakk. Mig regebben tobb vattakorongot elhasznaltam mire nagy nehezen eltavolitottam a tust vagy a vizallo spiralt, addig ez siman megbirkozik barmivel pillanatok alatt, nagyon dorzsolni se kell, es nem irritalja, csipi a szemem.
Nagyon ajanlom, 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Nagyon ajanlom, 5*!

hedjulaa

2021. augusztus 24.

Kitűnően használ! Minden sminket lehoz, extrém vízálló sminket is! Nekem nem hagyott semmilyen réteget az arcomon és nem csípett, bevállt! Egy flakon 1 évig bőven kibírja, napi sminkelés mellett is (lakótársammal együtt hasznéltuk el ketten egy év alatt).
Újra vettem és újra is fogom venni! Nem váltanék másra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Újra vettem és újra is fogom venni! Nem váltanék másra!

Picianna16

2021. július 27.

Nagy csalódás volt nekem. Csípte a szemem, szempilla spirált sem szedte könnyen... Utána ragacsos volt az arcom. Nehezen de elhasználtam, semmiképpen sem újra vevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

rokaesborz

2021. július 2.

Nekem nagyon bevált.Dupla tisztítás első lépéseként használom.Nem okoz pattanásokat,minden ok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

Stacy00

2021. június 23.

Nagyon szeretem ezt a mici vizet, szépen leszedi a sminket. Nem csípi a szemem sem, az arcomon is kíméletes, semmi vörösség. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

afrocitt

2021. június 10.

Nagyon szeretem, mindent is eltávolít, nem hagy olajos érzetet maga után, nem irritál, nincs illata. A szempilláim mintha jobban nőttek volna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

szeliger

2021. május 11.

Nekem ez nagyon lassan fogyott el, pedig ott volt szem előtt, mégis mindig másért nyúltam. Igazi, jó kis szappanos víz, előzetes olajos fellazítás után elég jól leszed mindent, de utána a bőröm húzódott és érzékeny volt. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 11.

Nikolett9

2021. március 22.

Egy dm boxból szereztem be, még 2 éve. Azóta is használom, igaz, csupán reggel a sminkelésnél használom az elkenődött részek korrigálására. Erre azonban tökéletes. Vízálló szempillaspirált is leszedi, bár kicsit tovább kell áztatni a szempillámat vattakoronggal. Nem csípte a szememet, pedig gyakran előfordult, hogy belefolyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.