Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Arcápolási, testápolási, hajápolási csomag -új
Ár: 9000Ft foxposttal együtt , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás foxpost automatába

nadalandy

2020. július 1.

Én használom, általában glamour napokon vezsem meg. Eredetileg a klasszikus garniert szerettem,de vmit változtattak rajta. Azóta ezt a terméket használom. Kiadós a mennyiség és nem csíp. Teszi a dolgát. Nincs illata. Nem szárít. Nincs rossza összetevője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nekem nagyon bevalt,mar tobbszor vettem ujra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Nekem nagyon bevalt,mar tobbszor vettem ujra.

dodeszka95

2020. június 18.

Ragadós maradt utána a bőröm,pedig több fajtát is megpróbáltam de nem vált be és a Garnieres sem,viszont kipróbáltam Yves Rocher Sensitive micellás vizét és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Petalodirosa

2020. június 18.

Nem vált be, pedig én szeretem a Nívea termékeket, azért is próbáltam ki. De nehezen hozza le a sminket, a kevés sminket is, nem szedi le jól. Olyan semmi... A Garnier micellás víznél maradtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

patrusi

2020. június 8.

Már elhasználtam belőle pár darabot. Előtte a Garnier micellás vizét használtam, de ez valahogy jobban bejött. Én sem tapasztaltam irritációt és filmréteget a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Glowbaby

2020. május 26.

Nekem nagyon bevált. Nem hagy réteget, a szemsminket is szépen leszedi (fekete spirál, tus). Bárhol beszerezhető, sokáig elég, jól lehet adagolni. Én mosható "vatta"koronggal használom, így odafigyelek kicsit a környezettudatosságra is. Tökéletes kombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. május 25.

Le volt árazva, így gondoltam adok neki egy esélyt. Előtte Garnier micellás vizet használtam. De azt hiszem most ideje leváltani erre. Nagyon könnyen lehozza a sminket, még a szempillaspirált is. Nem hagy réteget az én zsíros/kombinált bőrömön, és semmi irritációt nem okoz. Kellemes csalódás volt nekem🤍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 25.

karika97

2020. május 11.

Nekem nem hagy filmréteget. Jól eltávolítja a sminket, nem irritálja a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Nekem nem hagy filmréteget. Jól eltávolítja a sminket, nem irritálja a bőrt

lilly77

2020. április 24.

Nekem bevált, mondjuk mostanában nem sminkelek különösebben, de mindent leszed amit kell, es nem bántja a bőrömet. Ezenkivul hasznaltam Biodermat, Garniert, sok kulonbseg nincsen kozottuk.Ujravennem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Zsoja

Korcsoport: < 18
2020. április 22.

Na ez valami borzalmas. A garnier akármelyik micellás vize után egyszerűen felháborító. Értem én, hogy olajos, de ennek ellenére nem kéne egy filmréteget hagynia az arcomon. Döcögősen távolít el egy nem ultra tartós szempilla spirált is. Csomagolása sem megnyerő, állásában még a matrica is megindult róla. Remélem egyszer sikerül véglegesen elhasználnom, és kidobhatom.
Soha többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 22.

Soha többé.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.