Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Ár: 900 , Eladó: gretaszaboo
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost
Ivy96

2019. április 23.

A Glamour napokon vettem 800 Ft-ért és nagyon szeretem :)) Szépen tisztít, jól elvégzi a feladatát.
Szerintem jobb, mint a Garnier (rózsaszín és kék kupakosom is volt) mert ez nem habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

petra19970101

2019. április 19.

Garnier rózsaszín kupakos micellás vizet használtam eddig, majd kifogyás közeli állapotban nekiálltam keresni a következőt. A Garnier hagyott maga után egy réteget az arcon, illetve a szemem is csípte olykor. Megvettem a Nivea micellás vizet, mert sokszor láttam a tévében, neten is jókat olvastam róla. 1390 ft-os áron sikerült hozzájutnom, meglepően jó ár volt, és nem bántam meg a váltást! Nincs filmréteg lemosás után, szépen leszedi a simket, bár ritkán használok vízálló sminket (de azt is leszedte), így én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

dunaimano

2019. április 14.

A nagy hype ellenére nekem nem vált be. Szörnyen tudja csípni a szemeimet, bár ez egyéni érzékenységem. De a hatékonyságával sem vagyok megelégedve. A Garnier rózsaszín kupakoshoz tudom hasonlítani, az könnyebben, kíméletesebben tudja leszedni a sminket. Átlagos termék, keresem tovább a csodaszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

pennyroyaltea

2019. április 14.

Kíváncsiságból váltottam a szeretett Garnier micellás vizemről erre, és eddig egyáltalán nem kellett csalódnom. Jól tisztít, gond nélkül eltávolítja a sminkemet (eddig egyedül a szupersötét Maybelline Superstay rúzsommal gyűlt meg kicsit a baja, de ezt az akadályt is sikerült viszonylag hamar leküzdeni, ugyanennek a rúzsnak a világosabb árnyalatával semmi gond nem volt), egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Az arcom kellemesen puha lesz tőle. Most egy ideig valószínűleg ennél a micellás víznél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

palibogi

2019. április 13.

glamouron vettem pár napja eddig bevált :) szépen tisztít. és még a maybelline superstay matt rúzsom is leszedi ami kb semmivel se jön le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Ingrido

2019. április 11.

Nem vagyok szakértő, de nem látok semmi gikszert az összetevőket illetően. Mégis, nekem cudarul hazavágta a bőröm. Gyulladások, gennyedzések sora. Már azt hittem, valami betegségem van. Leálltam ezzel, és rendbe jött a bőröm. (Még mindig van itt-ott gyulladás.) Szóval szerintem kuka. Sajnos a sminkemet sem szedte le maradéktalanul, de azzal még el lettem volna. A gyulladás azonban segített dönteni: soha többet ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Kinguska09

2019. április 8.

Az egyik legkedvesebb micellas viz amit valaha hasznaltam.
Gyorsan alaposan leszedi a szennyezodest es a sminket .
Nekem nem csipte a szemem
Nem okozott irtitaciot a boromon
Nem szaritott ( nekem zsiros borom van)
Sokaig elegendo napi 2 szer hasznalom
Barmely drogeriaban elerheto
En az Euro Familybe szoktam megvasarolni 1300 korul !!! Szerintem megeri az arat!!! Ujra veszem mindig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Az egyik legkedvesebb micellas viz amit valaha hasznaltam.
Gyorsan alaposan leszedi a szennyezodest es a sminket .
Nekem nem csipte a szemem
Nem okozott irtitaciot a boromon
Nem szaritott ( nekem zsiros borom van)
Sokaig elegendo napi 2 szer hasznalom
Barmely drogeriaban elerheto

pdorka13

2019. április 8.

Nem rossz, de sajnos hagy egy érdekes réteget a bőrömön, úgy érzem, hogy nem elég tiszta. Szerencsére nem szárít, nem csíp, a sminket is jól leszedi, de emiatt a réteg miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

VacakCica

2019. április 6.

Nem ragad tőle a bőröm, jól tisztít és nem szárítja az arcomat ki .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Nem ragad tőle a bőröm, jól tisztít és nem szárítja az arcomat ki .

OneDa

2019. április 4.

A szemem csípi, brutál olajos érzést hagy, és a nem vízálló sminket sem szedi le maradéktalanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.