Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Ár: 900 , Eladó: gretaszaboo
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost
Szilvikriszti

2019. december 8.

A kedvenc micellásom. Nem csípi a szemem leszedi a sminket, csak az íze rossz, a rúzst nem igazán szeretem ezzel leszedni. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

szabonikolett120

2019. december 2.

Kupon napok alkalmával vettem meg és nekem sokkal jobban bevált mint a Garnier micellás vize. Gyorsan és szépen szedi le a vízálló sminket is és nem hagy filmréteget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

roszy

2019. november 30.

A termék leírásában az szerepel, hogy vízálló sminket is lehozza, de sajnos ez nekem csak hosszas dörzsölés árán sikerült. Még egy egyszerű BB krémet is nehezen szed le, ráadásul még a szememet is irritálta. Szeretem a Nivea termékeket, de ez a termék sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

cloudydayyy

2019. november 20.

Először egy mini kiszerelést vettem belőle, mert azt írta lehozza a vízálló sminket. Ez még nagyjából megbírkózott a dologgal ezért úgy voltam vele akkor megveszem a nagy kiszerelést. Na ez hiba volt. Nem tudom miért, de nem birkózott meg a szempillaspirál vízállóságával nagyjából lehozta de nem volt az igazi. A szememet is irritálta, csípte. Úgy voltam vele jó akkor a sima, nem vízálló sminket le kell hoznia..hát ebben is tévedtem. Sajnos nekem nem hozta meg a kívánt hatást, inkább csak bosszúságot okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

annamariav

2019. november 20.

Nekem nagyon bejött ez a fajta Nivea termék. Többet kipróbáltam már, de ez szedi le teljesen és alaposan a bőrömről az alapozót. Igaz a szememre nem próbátlam még, oda egy másik Niveát használok, de az arcról dörzsölés nélkül szépen lejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

maczkovivien

2019. november 17.

Nagyon kedvelem a Nivea termékeket, de ezt a micellás vizet nem fogom újra megvenni. Valóban hatásos, leszedi még a vízálló szemfestéket is, de nagyon csípi a szememet. Az Eucerin micellás vize ezerszer jobb volt, bár annak kicsit borsosabb az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Cincyke

2019. november 15.

Rendben van, vegzi a dolgat, meg vizallo szemspiral mellett is. Lehet “locsolni”, nem kell sporolni vele es egyaltalan nem irrital.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

florateleki

2019. november 12.

Többféle micellás vizet kipróbáltam már, a Garnier mellett ez vált be legjobban. pici filmréteg marad utána, ezért a mínusz egy csillag.
Jól eltávolítja még a vízálló sminket is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Jól eltávolítja még a vízálló sminket is.

Zsuzsi216

2019. november 11.

Nagyon szeretem. Előtte pont a rózsaszín Garnier-t használtam és alig vártam, hogy elfogyjon.
Ez soha nem csípte sem az arcom, sem pedig a szemem.
Erősen nem sminkelem magam, ezért azzal nem kell megküzdenie.
Nyilván van nála jobb is, de ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Ez soha nem csípte sem az arcom, sem pedig a szemem.
Erősen nem sminkelem magam, ezért azzal nem kell megküzdenie.
Nyilván van nála jobb is, de ár-érték arányban jó.

schnau.adelle

2019. november 7.

Még mindig a Garnier micellás vize a kedvencem, évek óta azt veszem újra...
ez sem rossz termék, de nekem nem az igazi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Még mindig a Garnier micellás vize a kedvencem, évek óta azt veszem újra...
ez sem rossz termék, de nekem nem az igazi :(

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.