Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Ár: 1200 Ft , Eladó: JasmineK
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, Őriszentpéter , fizetés: Utalás
Arc-test-hajápoló csomag - 23 termék egyben
Ár: 5500Ft/csomag , Eladó: Edina1313
Állapot: 21 db termék új, 2 db termék kipróbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Stacy00

2021. június 23.

Nagyon szeretem ezt a mici vizet, szépen leszedi a sminket. Nem csípi a szemem sem, az arcomon is kíméletes, semmi vörösség. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

afrocitt

2021. június 10.

Nagyon szeretem, mindent is eltávolít, nem hagy olajos érzetet maga után, nem irritál, nincs illata. A szempilláim mintha jobban nőttek volna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

szeliger

2021. május 11.

Nekem ez nagyon lassan fogyott el, pedig ott volt szem előtt, mégis mindig másért nyúltam. Igazi, jó kis szappanos víz, előzetes olajos fellazítás után elég jól leszed mindent, de utána a bőröm húzódott és érzékeny volt. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 11.

Nikolett9

2021. március 22.

Egy dm boxból szereztem be, még 2 éve. Azóta is használom, igaz, csupán reggel a sminkelésnél használom az elkenődött részek korrigálására. Erre azonban tökéletes. Vízálló szempillaspirált is leszedi, bár kicsit tovább kell áztatni a szempillámat vattakoronggal. Nem csípte a szememet, pedig gyakran előfordult, hogy belefolyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

bea.letenyei

2021. március 12.

Nagyon sok sminklemosót próbáltam, de sajnos nem váltak be, mert nem szedték le rendesen a sminket és a szememet is csípte. Ez a sminklemosó tökéletesen távolítja el a sminket, még a vízállót is, nem csípi a szememet és a bőrömet sem szárítja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Kingaisa

2021. március 11.

Nagyon jól eltávolítja a sminket, nem csípi a szemet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Nagyon jól eltávolítja a sminket, nem csípi a szemet sem.

Lilly83

2021. március 10.

Teljesen elégedett vagyok vele, könnyedén eltávolít mindenféle sminket, szerencsére a szememet sem csípte, szerintem jó termék. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Moncherrys

2021. február 17.

Nagyon nem szerettem,elhasználtam,de ennyi. Semmit nem csinált, sminket alig szedte le, a szemfestékről ne is beszéljünk,hatalmas csalódás,ráadásul nekem csípte a szemem. Egy csillag, mert a csomagolása tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

rozsaanna

2021. február 10.

Hatalmas nem. A szempillaspirált egyáltalán nem szedi le, a rúzst pedig csak maszatolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 10.

Kokuszreszelek

2021. január 27.

Nem vált be, pedig nagyon akartam 😔 nagyon sok kell belőle hogy leszedjen akár egy sima korrektor+ szempillaspirált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.