KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Ár: 990 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (posta, MPL csomagpontok, Foxpost).
Ár: 1000ft , Eladó: piccem
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --

gretik246

2018. december 13.

Egy 400 ml-es kiszerelést elhasználtam. Jól tisztít, de semmi különöset nem tapasztaltam. Akciósan vettem, de teljes áron szerintem nem ér ennyit.

gretik246
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Andy88

2018. december 11.

Bár még nem próbálkoztam vízálló smink lemosásával, eddig így is szuperül helyt állt. A sminkemet szépen eltávolította, nem kellett dörzsölni a bőröm. Szerencsére nem is szárít annyira, mint más micellás lemosók. Nem hagy ragacsos érzést sem, így nem kell megmosni utána az arcom. Talán picit lehetne kedvezőbb árú...
Nálam eddig bevált, jó kis termék a mindennapos arctisztításhoz. :)

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Nálam eddig bevált, jó kis termék a mindennapos arctisztításhoz. :)

Csucsi08

2018. december 11.

DM kedvencekből volt szerencsém kipróbálni ezt a terméket.
Lázba hozott a dolog, mert minden nap sminkelek, és szimpatizálok a micellás vizekkel, mert ezzel leszedem a smink nagyját, azután pedig csak egy gyengéd lemosó szükséges, elég kíméletes megoldás.
De visszatérve a termékre. Végül is teszi a dolgát, de semmi extrát nem nyújt, sőt!
Eddig nálam (még mindig) a Bioderma viszi a pálmát minden szempontból!
Ez a termék ugyan illatmentes (nem úgy mint a Hélia-D), azonban amellett nem tudok elmenni, hogy szemsmink lemosásánál csípi az egyébként nem túl érzékeny szememet. Nálam ez nem elfogadható :(
Így elhasználgatom, de semmiképpen sem venném újra magamtól.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

DM kedvencekből volt szerencsém kipróbálni ezt a terméket.
Eddig nálam (még mindig) a Bioderma viszi a pálmát minden szempontból!
Így elhasználgatom, de semmiképpen sem venném újra magamtól.

ManekiNeko

2018. december 8.

Teszi a dolgát!
Nem úgy, mint a reklámban, de azért teszi. Erős smink eltávolítására eddig ez teljesített a legjobban.
Marad egy kis olajos réteg utána.

ManekiNeko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Teszi a dolgát!
Marad egy kis olajos réteg utána.

annak29

Korcsoport: < 18
2018. december 4.

A sminkemet leszedi, igaz, hogy párszor azért át kell mennem vele a szememen, hogy leszedje a szempillaspirált, de egyáltalán nem csíp és hűsítő érzést hagy maga után:)

annak29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 4.

dda

2018. december 2.

viszonylag alaposan tisztít, de ugyanennyire szárít is - legalábbis az én bőrömet. a sima, nem szenes micellás szerintem finomabb a bőrhöz. és a szememet sem csípi annyira. nem tragédia, de azt hiszem, nem veszem újra.

dda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

mano

2018. december 2.

Meglepően szépen elbánik a vízálló sminkkel is. Kicsit olajos réteget hagy maga, ezt nem szeretem benne.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Bettii98

2018. december 1.

Nagyon szépen leszedi a sminket. A szempillaspirált kicsit több idő leszedni, de szerintem nagyon jó. Nem leszek tőle pattanásos, nem ragad tőle az arcom.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

odics

2018. november 30.

Nem irritál, nem hagy olajos réteget, de negatívum, hogy kétszer kell áttörölnöm a sminkem, így úgy gondolom máskor nem adok ki ennyit érte. (Joy-napokon volt lehetőségem féláron megvásarolni) Alapjáraton egy jó micellás víz, de ár-érték arányban vannak olcsóbbak, amik sokkal jobbak ennél.

odics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

sziklaiorsi

2018. november 30.

Imádtam a Nivea többi micellás vizét, és nagyon vártam, hogy elfogyjanak. Ki akartam ezt az újat is próbálni. Bár ne tettem volna. Akármit csinálok, nem tudom vele leszedni a szememről a sminket, gyakorlatilag sima csapvízzel több jön le, mint ezzel a termékkel. Abszolút használhatatlan számomra.

sziklaiorsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.