KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A MicelAIR® komplexet és a fekete tea kivonatot tartalmazó összetételnek köszönhetően ez a micellás víz a tartós sminkkel és szempillaspirállal is boldogul. Nincs szükség percekig tartó dörzsölésre. Elegendő pár gyengéd törlés és néhány másodperc alatt a sminked eltűnik. A gyönyörű és tökéletesen megtisztított bőrért."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

candy28

2018. augusztus 17.

Sokat nézegettem a reklámokat, gondoltam kell nekem egy ilyen. Aztán köröztem mindenhol, de nem találtam. :( Éééss most végre múlt héten sikerült beszereznem, méghozzá akciósan. Felülmúlta minden várakozásomat. Eddig a legtöbb micellás víz ragacsos érzetet hagyott. Ezzel jól lehet bánni. A legnagyobb kiszerelést vettem meg, elég is lesz egy jó darabig. Nemcsak sminklemosásra, hanem egy gyors áttörölgetésre is jó, megtisztítja az arcot. Visszafogott illata van. Elég cool ez a fekete csomagolás. Marketing szempontból figyelemfelkeltő, a többi pasztell színű micellás víz mellett. Abszolút 5-ös. :)

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Anheszenamon

2018. augusztus 17.

Elégedett vagyok vele. Nem csíp, nem irritál, nem okozott pattanásokat sem. Én csak arra használom, hogy áttörlöm vele az arcom és utána jöhet az aktuális kímélő arclemosóm (jelenleg a La Roche Posay Toleriane lemosó krém) Reggelente is ezzel törlöm át az arcom, majd hideg vízzel leöblítem és jöhet a szérum meg a fényvédő. Én mindig leöblítem, de ha nem tenném, akkor sem hagy ragacsos érzetet mint sok más micellás víz. Szemsmink lemosására nem használom, arra ott a jól bevált Garnier Sensitive kétfázisú szemfesték lemosó. Napi két használattal is sokáig elég lesz.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Anahita

2018. augusztus 16.

Vonzó a megjelenése és szépeket ígér, de nem nekem találták ki. Az első micellás víz, ami nem csak a szememet, de az egész arcomat csípi, ráadásul egy kellemetlen réteget hagy száradás után. A szemceruza lemosása ugyanúgy kihívást jelent neki, mint bármelyik micellás víznek. Nem tudok jót írni róla, kegyelemkettes a dizájn miatt.

Anahita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Kitti199609

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem,jobb mint a Garnier micellás víz.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem,jobb mint a Garnier micellás víz.

Kitts

2018. augusztus 2.

Eddig minden micellás víztől kipattogott az arcom (vagy a bőr felülete lett csúnyább, érdesebb), ezért inkább arctisztító tejeket használtam, DE vele nincs semmilyen problémám. Nem irritálja a bőröm, nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után, kellemes az illata és az állaga is. (Kb. 3 hónapig tartott egy nagy flakon napi egy használattal.)

Kitts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

gyongyikeolasz

2018. augusztus 1.

Egyik kedvenc micellás vizem. Szépen eltávolítja a sminket és nem hagy maga után ragacsos érzést.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

1cukor

2018. július 30.

Azért adok csak négy pontot, mert a tartósabb sminkkel nekem kevésbé boldogul, de ezen kívül egy egész jó micellás víz

1cukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

dodett

2018. július 27.

Legjobb micellás víz, amit eddig használtam!

dodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Legjobb micellás víz, amit eddig használtam!

Nymphea

2018. július 25.

Imádat!! Eddig az életem micellás vize a Bioderma kék kupakos volt, el sem hiszem, hogy 1500-ért itt van Ő. Maradéktalanul eltávolítja a szempillaspirált még a szempillák tövéből is (én csak a szemspirál eltávolítására használom) nem hagy filmréteget, olajos érzetet a bőrön, pillák felszínén. Megtaláltam a legjobb mickó vizet azt hiszem, minden várakozásomat felülmúlja, dörzsölnöm sem kell.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

kiccike92

2018. július 23.

Nagyon könnyen és tökéletesen eltávolítja a sminket az arcról. Nekem nem hagyott semmilyen kellemetlen réteget az arcomon. Nekem bejött, újra fogom venni.

kiccike92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.