Nivea

Ár:   780 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszsopte, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Pillanatok alatt hűsítő érzést nyújt, segít hosszabb ideig megvédeni a fejbőrt a viszketéstől, valamint a száraz és húzódó érzéstől. Aktív hatóanyagai feloldódva egyenletesen eloszlanak a fejbőrön, így segítik megóvni a fejbőrt az irritációtól.

Bőrbarát pH-értékű. Mindennapi hajmosáshoz is alkalmas.

Adri95

2015. december 14.

Barátomnak vettem multkor, mert mindig szenved:)
De nagyon tetszett neki.. hűsítő mentol illata volt és fejbőrét is eléggé frissitette:) Imádja meg én is :)
Sőt akcióssan jutottam hozzá. ez + pozitív örömet hozott nekem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Barátomnak vettem multkor, mert mindig szenved:)
Sőt akcióssan jutottam hozzá. ez + pozitív örömet hozott nekem:)

bareszsopte

2012. november 19.

A korpára használt valamennyit, a viszketésre nem teljesen mondható el, bár ez egyéntől függő! Nekem vegyesek a tapasztalataim. Ha az árát nézzük és nincs akciózva, akkor nem éri meg, annyi pénzért hasonló árkategóriában más gyártók termékeit is érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.