Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Wednesday, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

A Nivea Invisible for Black & White Power stift 48 órás, hatékony védelmet nyújt az izzadtság ellen, miközben nem hagy fehér nyomot a fekete ruhákon és csökkenti a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon. Ne használja sérült vagy irritált bőrfelületen! Színezőanyag-mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
PerfumePippi

2016. március 11.

Íme, egy barátnőm nagy nyári (és téli) dezodorálós trükkje: használjunk férfiaknak szánt készítményeket, mert sokkal erősebbek a nőknek szánt cuccoknál! Nos, a diszkrét illata miatt rá esett a választásom. Több stiftet volt szerencsém elhasználni, és nagyon jó terméknek tartom. Ami miatt visszaálltam a női deókra, az roppant egyszerű: egyik nyár végén nekiláttam egy algás méregtelenítő kúrának, csak épp azt nem tudtam, hogy az alga bőrön át is kiválasztja a méreganyagokat. Így dacára minden férfias dezodoráló erőnek, pár hétig 1-2 óra elteltével már iszonyatosan büdinek éreztem magam. Ez a fokozott kiválasztás idővel elmúlt, én viszont ismét a női polcokon keresgéltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Csilluska

2015. március 10.

Barátom használja (ajándékba kapta), nagyon jó az illata, nem izzad töle, annyi negatívumot mondott csak róla, hogy kicsit nehezen lehet lemosni... Elvileg a ruhákon tényleg nem hagy nyomot. Nekem az összetevöi nem annyira tetszenek, úgyhogy majd ráveszem, hogy vegyünk másikat, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!