Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: peter02, az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A édesgyökér-kivonatot, kamillát és UVA / UVB szűrőt tartalmazó gyengéd formula:

• azonnal megszünteti a bőr száraz és feszes érzését
  • megakadályozza a bőrirritáció kialakulását
  • hosszan tartó hidratálást és ápolást biztosít
  • védi a bőrt a káros UVA és UVB sugaraktól

Kímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt érzékeny bőrű férfiakon.

Jane

2014. május 24.

A párom seborreás dermatitisszel küzd, így a hámló részeket muszáj valamivel egyensúlyban tartani az arcán. Használtunk rá kifejezetten erre a célra gyártott terméket, ami be is vált de annyira sajnálta rá a pénzt, hogy csak heti 1-2X merte használni, hogy "spóroljon vele" :) Valahogy nem realizálta, hogy az ő esetében (hiába férfi) muszáj beütemezni a mindennapi ápolást.
Végül gondoltam, hogy egy Nivea termékkel nem lehet nagyon mellé lőni, így bizakodva vettem le a polcról ezt a krémet. Ár érték arányban elég jól jön ki, hiszen kb 3000 forintért vettem, a kiszerelése 75 ml!
Állaga eleinte táplálóbb krémnek tűnt de szétkenve nagyon könnyű állagú lesz. Illata egyáltalán nincs és ami meglepő, hogy rossz szaga sincs! Már szerintem alapból ezért járna az 5 csillag :)
Mielőtt odaadtam volna a célszemélynek, én is kipróbáltam, és bevallom, annyira beleszerettem, hogy ha elfogy az éjszakai krémem, én is ezt fogom használni :D Szinte hűsítő érzést nyújt a bőrön, megfelelően hidratálja és puhítja a bőrt pattanások és mitesszerek nem képződtek tőle. Szuper termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.

lilla.kiraly

2013. december 9.

Néha amikor nem találom az én hidratálómat (Clinique Dramatically Different) akkor ezt elcsenem a másik szekrényből.:) Nagyon szeretem.Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál és még illata sincsen. Még később sem érzem azt a feszülő érzést az arcomon ami általában este fel szokott jelentkezni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 9.

peter02

2013. április 28.

Eddig avont, majd baleát használtam, de azok a nyomába sem érnek ehhez képest. Hidratál, nagyon gyorsan beszívódik, lágy állagú és szinte nincs illata ami nekem külön pozitívum. Viszont az ára is háromszorosa a többihez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.