Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. november 16.

Kategória:   Tusfürdők

• Tusfürdő természetes eredetű összetevőket, gyümölcs kivonatokat és növényi eredetű kókusztejet tartalmaz.
  • Mikroműanyag-mentes formula.
  • Egyensúlyban működik a bőr mikrobiomjával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Honeyhair

2021. november 19.

Na, ez gyorsan ment! Tegnapelőtt láttam meg itt a Krémmánián a legújabb termékek között, tegnap meg már meg is vettem és fel is avattam. Egyértelműen a banán a domináns benne. Az acai ad neki egy kis visszafogott, bogyós frissességet, a kókusztejet viszont nem érzem ki belőle, aminek örülök, mert nem volt kedvem megint egy újabb Pina Colada jellegű remake-hez.

Így tulajdonképpen egy újragondolt, de azért határozottan banános tusfürdőt kapunk, ami nekem nagyon jólesett a fárasztó nap utáni, esti zuhanyzásnál. Az állaga kellemesen krémes, nem híg, jól habzik. Az illata vidám, jókedvre derítő, kicsit emlékeztet a régi, retro banános habfürdő illatára (a velem egykorúak tudhatják, miről beszélek), de azért annál jóval kifinomultabb formában. Nagyon meg vagyok vele elégedve, személy szerint nekem a Fresh Blends sorozat egyik legjobb darabja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Pirosas színezék.