Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. november 16.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Tusfürdők

• Tusfürdő természetes eredetű összetevőket, gyümölcs kivonatokat és növényi eredetű kókusztejet tartalmaz.
  • Mikroműanyag-mentes formula.
  • Egyensúlyban működik a bőr mikrobiomjával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csillagporocska

2023. február 18.

Nagyon szeretem! Olyan szép a csomagolás, olyan szuper az illata, olyan jól le tudok lazítani vele esténként. Ahogy előttem írták, számomra is egy kis "apró öröm", amivel szépen levezetem a napot az esti nyugi előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 18.

Gica81

2022. október 24.

Találomra emeltem le a bolt polcáról és itthon szagoltam meg, a banán illat nagyon erőteljesen érezhető volt ami nekem tetszett, csak kicsit csalódott voltam, mert ez tusolás után már nem volt érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 24.

Ingrido

2022. augusztus 20.

Jaj, de jó! Olyan régen volt már tusfürdőm, ami elégedettséget okozott. Jól habzik, nem zárít, és olyan jókedvre derít, hogy kettő helyre is vettem belőle, hogy mindig ezt használhassam. Kellenek az ilyen apró örömök egy napba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 20.

peanutbuttercup

2022. május 15.

Finom illata van flakonból szagolva és tusolás közben, viszont ami utólag érződik belőle bőrön az nem tetszik annyira, ráadásul engem eléggé szárít. Ilyen árkategóriájú tusfürdőtől nem ezt várnám. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

trixyyhprincess

2022. január 7.

Ajándékba kaptam anyukámtól, mert tudja, hogy mostanság nagyon rá vagyok kattanva a banán illatú dolgokra. Kifejezetten örültem neki, mert már szemezgettem vele, mióta piacra dobták.
Kellemes vele zuhanyozni, úgy érzem, siklik a bőrömön. Nagyon finom illata van, a banán dominál benne, de azért az acai is érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

pont

2021. december 14.

az illata tényleg inkább banános, édeskés, de nem fullasztóan, még nekem is tetszik, pedig nem kifejezetten rajongok az édes illatokért. egyébként úgy vettem észre, nem szárít, nem irritál, különösebb probléma nincs vele, egy jó tusfürdő. mondjuk az árát egy kicsit soknak érzem, azért nem egy extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Honeyhair

2021. november 19.

Na, ez gyorsan ment! Tegnapelőtt láttam meg itt a Krémmánián a legújabb termékek között, tegnap meg már meg is vettem és fel is avattam. Egyértelműen a banán a domináns benne. Az acai ad neki egy kis visszafogott, bogyós frissességet, a kókusztejet viszont nem érzem ki belőle, aminek örülök, mert nem volt kedvem megint egy újabb Pina Colada jellegű remake-hez.

Így tulajdonképpen egy újragondolt, de azért határozottan banános tusfürdőt kapunk, ami nekem nagyon jólesett a fárasztó nap utáni, esti zuhanyzásnál. Az állaga kellemesen krémes, nem híg, jól habzik. Az illata vidám, jókedvre derítő, kicsit emlékeztet a régi, retro banános habfürdő illatára (a velem egykorúak tudhatják, miről beszélek), de azért annál jóval kifinomultabb formában. Nagyon meg vagyok vele elégedve, személy szerint nekem a Fresh Blends sorozat egyik legjobb darabja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Pirosas színezék.