Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ziza27, Módosítva: 2020. július 3.

Kategória:   Dezodorok

"Üde, gyümölcsös illattal, melyben egy leheletnyi kókusz illat keveredik a narancs és a fehér rózsa nőies illatával. Hatékony védelmet nyújt az izzadság és a kellemetlen szagok ellen, így biztosítva a hosszantartó frissesség érzést."

nagybvivien

2021. január 24.

A legújabb kedvencem. Isteni kókuszos illat és egészen tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

A legújabb kedvencem. Isteni kókuszos illat és egészen tartós is.

Mona29

2020. december 28.

Napi rohangálós dezodornak tökéletes volt. Az illata kellemes, nyárias, nem émelyítő. A hatása egy gyenge napra tökéletes. Szórófeje tökéletes, oda és annyi ment, amennyit akartam. A legfontosabb pedig, hogy nem fogta meg a ruhát, nem hagyott nyomot. Szerintem újraveszem nyárra (ha addig nem találok jobbat ;) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Honeyhair

2020. július 9.

Nem vagyok nagy barátja a kókuszos illatú testápoló termékeknek, a legtöbb nagyon mű és émelyítően édes nekem. Ezt sem magamnak vettem, hanem másnak ajándékba, de be kellett látnom, hogy nagyon kellemes. Úgy kókuszos, hogy közben van benne frissesség (jé, pont ez a neve is, most látom, fresh coconut...), illetve valami könnyed nőiesség is. Ez egész jól sikerült!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

ziza27

2020. július 7.

Imádom! Kókuszos naptej illata van, ami nagyon sokáig megmarad és amiért külön hálás vagyok most, hogy elmarad a tengerparti nyaralás. :( Az izzadásgátló hatása nem a legjobb, de az izzadság nem válik büdössé, így szerintem teszi a dolgát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

lenochka

2020. július 4.

Kellemes, tartós illat, nagyon hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Kellemes, tartós illat, nagyon hatásos.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.