Nivea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 29.

Kategória:   Dezodorok

Frissesség egész napon át.

48 órás dezodoráló hatás és gyengéd NIVEA® ápolás. Nem tartalmaz alumíniumot,bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

fioretta

2021. február 2.

Alumíniummentessége és akciós ára miatt választottam ezt a terméket az egyik vásárlás alkalmával.
Az illata egész jó lenne, a jellemző niveás illat, de friss kivitelben. Még akár tetszene is, azonban sajnos rendkívül erős, alig lehet utána kiszellőztetni a lakásból, és magamon is túlságosan intenzíven érzem.
Viszonylag gyorsan szárad, viszont az izzadásgátló hatása nem túl jó, bár otthonra, gyors kiruccanásokra megteszi, az erős illat miatt nem használtam el.

Update: Megváltoztatom az értékelést, és több csillagot adok rá, mert tovább adtam másnak, aki viszont nagyon dicséri, mind a hatását, mind az illatát. Lehet csak az én egyéni érzékenységem miatt tűnt annyira erősnek az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Bibella

2020. június 19.

Az új változaton szerepel az is, hogy "0% aluminium salts". Talán emiatt kaptam le a polcról. NAGY HIBA VOLT! A legrosszabb dezodor amit valaha használtam, a szaga émelyítő, a páromnak a feje is belefájdul, pedig nyitott ablak mellett fújom. Sokkal büdösebb vagyok, mint mikor nem használok dezodort. Két esélyt adtam neki, de sajnos ma muszáj volt kidobnom. Ideges lettem tőle.
Hozzáteszem, csak azért regisztráltam, hogy ezt leírhassam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Hozzáteszem, csak azért regisztráltam, hogy ezt leírhassam.

Fiszuli

2020. május 14.

Talán, de csak nagyon talán jobb, mint a "natural" társa. A kettőt egyszerre vettem, a "natural"-tól rosszul voltam és a használata után magamtól is, ez egy fokkal jobb, de csak annyira, hogy el tudom használni. Soha nem fogom újra venni. Az illata magamra fújva semmi, utána büdös (és én is az vagyok), majd minden szag elillan. Egész nap semmit nem érzek magamon, de legalább nincs alkoholos izzadtságszagom tőle (mint a másiktól). De izzadni persze izzadok, pedig meleg sincs. Nem is merem közösségbe menve használni, csak otthon és bízom benne, hogy gyorsan el fogy. Óriási csalódás ez a Nivea-tól, de ezt a "natural"-hoz is leírtam. Semmi keresnivalója egy ilyen rettenetes termékeknek a drogériák polcain, oké, hogy nem használ, de legalább ártani ne ártson. Rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Boriskajuliska

2019. augusztus 4.

Nem vagyok túl izzadós de a biztonság kedvéért a 48H időintervallumra készült deókat használom. Ezt az illata miatt választottam és az rendben is van. 30 fok alatt elég jól teljesít viszont a felett nelem már kevés amit picit nagyobb mennyiséggel próbáltam kompenzálni így viszont pár percig cípte a bőröm. Ha már a spray verzió, maradok inkább a Dove uborkás, körtés stb. termékeinél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Zizi99

2018. június 18.

Nem vagyunk egyformák... nekem bevált, többször újra vettem. Hogy kevesebbet izzadnék azt nem hiszem, de nem vagyok büdi és alumentes is, nekem az illata is bejön, ami nem túl tartós, de nekem ez külön jó, nem ezt akarom folyamat szagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Milva07

2018. április 10.

A legsemmitérőbb termék, ami valaha a kezembe került...Kórházba kerültem, a férjem ezt találta a közeli boltban hirtelen. Nos, az ágyon deküdtem csak és olyan szagom lett, mint aki lefutott egy ultramaratont és utána még felkapált egy fél hold kukoricást a tűző napon. És ezért még pénzt is kérnek! Mivel muszáj pontozni, így 1, de amúgy minősíthetetlen....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 10.

allie

2017. március 3.

A legrosszabb dezodor amit eddig használtam. Egy másik nivea dezodorral vettem, mindkettő ugyanolyan. Büdös,és alapból izzadság szaga van. Semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Chantall

2017. február 5.

Nem is tudom, olyan semleges a véleményem.
+ illata tetszik, friss
+ nem hagy fehér foltot
+ gyorsan megszárad, viszont ez lehet hülyén hangzik, de túl hideg?! amikor felfújom, ezt korábban egyik spray-nél sem tapasztaltam
+ még edzés után sem volt testszagom, de csurom víz volt a hónaljam. Végülis alumentes, szóval lehet ennél többet nem lehet tőle várni.

Ezek után lehet jobb pontot érdemelt volna, de valahogy úgy érzem, hogy nem venném újra. Ennyi pénzért egy Niveától nem olyan nagy eresztés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Nem is tudom, olyan semleges a véleményem.
+ illata tetszik, friss
+ nem hagy fehér foltot

eperturmix

2017. január 14.

Dove és rexonát használok,nekem ezek jöttek be a legjobban,de legutóbb mégis ezt választottam,ez volt a legolcsóbb,na egy próbát megér.Az illata nekem tetszik,egy sima deo illat,semmi különös.Tetszik hogy a szórófej finomabban porlaszt,nem pedig olyan erős csípősen,fehér foltot sem hagy..csúcs.Az illatot órák múlva is érzem,viszont egy idő után megjelenik vele a testszag is,úgyhogy tényleg nem izzadásgátló.Mindegy,ilyenkor télen nem is kell több,elhasználom.

Bakker,a véleményem 2,5 hete írtam,és már elfogyott napi egy,párszor 2 használattal..az meg mi?Ja,és mégsem olyan tartós az illat,gyorsan keverednek a szagok..kész,nem hiszem veszek több nivea deót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

sieszter

2017. január 3.

Ez egy sz*r. Nagyon hamar büdös vagyok, ha ezt használom. Nem ajánlom. Két pont a nivea illatért jár neki.

Régen is így voltam a nivea deókkal, ezer éve nem veszek már ilyeneket. Ezt kaptam ajándékba, és sz*r, kaptam egy invisible for b/w-ot is, na az viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.