Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

Dra1993

2020. május 8.

Az itteni vélemények alapján vettem, de sajnos totál csalódás az egész... :/ Nagyon sokat kell kifújni belőle, a hajam ugyanúgy zsíros és mosatlan hatású marad, ellenben borzasztóan látszik, mintha tömény hintőport szórtam volna rá. Emellett a tényleges következő hajmosásig durván elnehezíti és szárítja a hajam, sajnos alapból nem jó minőségű, de ez még rá is tesz egy lapáttal. Eddig szerintem legalább 4-5 féle különböző szárazsampont próbáltam már, eddig ez a legrosszabb. Ja és valahogy engem az illata sem kárpótol, pont hogy olyan olcsó légfrissítőt idéző, sajnos nagyon nem a megszokott Nivea :/ Azért lassan elhasználgatom, de tuti hogy többször nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

kiskrisztinazs

2020. május 7.

Nagyon szuper tökéletesen ki lehet vele húzni a hajmosást, illata erős kicsit és gyorsan fogy viszont ha ezt használom akkor még 2-3 napot is ki tudom tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

brbara

2020. április 15.

Szuper! Nagyon bejött, csodás a hatása, kiváló az illata, de sajnos elég gyoran fogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

tsolya

2020. március 30.

Igyekszek a lehető legkevesebbszer ilyesmit használni, de azért néha muszáj hozzányúlni, ha becsúszik egy hirtelen program, vagy nincs idő hajat mosni. Szerencsére nem hagy foltot a barna hajamon, szépen el lehet dolgozni. Az eredmény pedig magáért beszél, egy kis volument is kap pluszba a hajam. Annak külön örülök, hogy nincs erős, kellemetlen illata, mint azoknak, amiket eddig próbáltam. Maximálisan meg vagyok elégedve vele, biztosan újravevős termék lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

Toscana

2020. március 25.

Szerelem! Nincs légfrissítőre hajazó illata, nem hagy foltot amelyet nem lehet kifésülni vagy az kezünkkel eltüntetni. Teszi a dolgát, két hajmosás közt megment. A fejbőrömet sem irritálja a Loreal szárazsamponjával ellentétben. Plusz pont, hogy nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Lilium

2020. január 26.

A sötét hajra való is remek volt, de néha nem bírtam lekaparni a barna foltot a bőrömről, ha a fehér ruhámat fogta be, az meg maga volt a pokol... Sajnáltam, mert az illata és hatása tökéletes volt, de inkább váltottam erre, mert ez nem fog be semmit. Az illata más, picit frissebb, nekem a sötét hajra való ilyen szempontból jobban bejött (sokan dicsérték, mert azt hitték, hogy a parfümöm), de a hatása a lényeg, abban meg nem különböznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

szzh01

2019. december 5.

A saját készítésű étkezési keményítős száraz samponomat váltottam le ezzel. Igaz, annak abszolút natúr az összetétele, ez a termék pedig tartalmaz sok, számomra nem tetsző összetevőt, de sajnos a keményítős megoldással mindig nagyon fehér és matt lett a hajam töve, így megelégeltem.

A termék alapvetően jó, az illata erős, talán túlságosan is, de kimondottan kellemes. Könnyű használni, szépen megszünteti a zsírosságot és nagyon jól megemeli a hajtövet is, ezzel ki tudom 1 hétre is tolni a hajmosást, ami nagy szó, mert 2-3 nap után már lapos és zsíros a vékony szálú hajam. A hajam hosszára ami a kifésülés során jut, az finom selymes tapintásúvá teszi a hajamat. Nem mattítja, s csak minimálisan fehéríti a hajtövet, talán egy ici-picit kivilágosítja a hajamat (középbarna, enyhén vöröses hennázott a hajam), amit nem bánok. Annak viszont jobban örülnék, ha egyáltalán nem fehérítene, elvégre ez egy barna változat.
Őszintén szólva kicsit azért félek az INCI miatt, hogy hosszú távon nehogy bajt okozzon a rendszeres használata, majd kiderül...

Korábban érdeklődtem itt és kaptam is valakitől választ, hogy neki heti 1-2x-i használat mellett kb. 3 hónapig volt elegendő a flakonban található mennyiség. Nos, ez előtt értetlenül állok, ui. 2 teljes flakonnal elhasználtam úgy, hogy a flakon oldalára minden használat után húztam egy strigulát. Mindkét flakon mindössze 6-6 alkalomra volt elegendő! Vállig érő hajam van, de csak a hajtövekre fújok, és csak a fül vonala feletti területre, szerintem nem adagolom túl, igyekszem a lehető legkevesebbet használni belőle. Heti 1x használom, esetleg 1-2 nap múlva ha enyhe zsírosságot tapasztalok, még egy kisebb adagot kifújok belőle a látszó részekre. Sajnos ez így nem túl gazdaságos, 1-1,5 havonta kifogy egy flakon. Kíváncsi lennék, hogy másoknál is ilyen hamar fogy-e el....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

pankafru

2019. november 23.

Sötétszőke hajon nekem is kicsit fehéres. Az illatát szeretem. Akkor használtam, amikor hormonális okok miatt egy azaz 1 nap alatt zsíros volt a hajam. A sok mosáshoz pedig nem volt kedvem, időm, türelmem és hajszálam se. Egy nappal ki tudtam tolni így a hajmosást. Kicsit matt az eredmény. De nyáron ez nem zavart. Azóta gyógyszeres kezelés mellett nem kell ilyen trükkökhöz folyamodni. Ha ismét kell szárazsampon, akkor lehet próbálok másik árnyalatot vagy másik márkát.
Ritkán (1-2 hetente) használtam, én copfba fogom a hajam így a nyakam felett is fújtam, és így elég volt arra a pár hónapra. De valóban nincs benne sok, viszont nagyon jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

asztromélia

2019. október 20.

update: Ahogy írtam leteszteltem a Batiste Mediumot, és az sokkal sokkal jobb mint ez a Nivea. Finomabb a por amit kifúj, a hajam szebb és a zsírosodásra is sokkal jobb hatással van. Nekem sötétszőke a hajam, a Batiste Medium kevesbé (vagy nem is) látszik meg benne, mig ez a Nivea kifújva igencsak fehér, igy utolag nem is ertem mitol kozepes ez az arnyalat.
Egy szó mint száz, amit ezentúl újra fogok vásárolni az a Batiste Medium lesz.

Az itteni velemenyek alapjan vettem es tenyleg nagyon jo. Egy dologra biztosan rajottem, szinezett szarazsampont kell hasznalni, hajszinnek megfelelot es akkor nem lesz annyira poros hatasu. Ez a termek egesz jo, az illata kek Nivea illat. A feher Batisteoknal mindenkeppen jobb nekem a mezszoke hajamra. Meg a Batiste Mediumot letesztelem ehhez kepest milyen, es eldontom melyiknel maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Egy szó mint száz, amit ezentúl újra fogok vásárolni az a Batiste Medium lesz.

kisizé

2019. október 12.

Alapvetően szeretem, szerintem kellemes ez a "niveás" illat :) Azonban nem igazán értem ezt a hajszínek szerinti felosztást, hiszen ez még az én sötétszőke hajamon is igencsak látványos fehér foltot hagy, viszont cserébe a zsírt is alaposan leszedi. Már többször is újravettem, annak ellenére hogy a drágának számító Batiste-nál is drágább, szóval emiatt úgy döntöttem, hogy vissza fogok térni a Batiste-hoz, hiszen ugyanazt tudja, csak más az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Hidratálók: Propylene Glycol