Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

Nit.a_

2021. március 11.

Mar par eve a Batiste szarazsamponat használtam, amiert odavagyok igazabol a mai napig. Rengeteget kipróbáltam, de annyira szerettem, hogy nehezen akartam lutrira valami mast kiprobalni.
Aztan a napokban dm-ben az akcios polcon láttam ezt a szarazsampont, csak 100 ml-s kiszerelesben. Eleg jo aron volt, igy megvettem.

Hat nem gondoltam volna, hogy jobbam fogom szeretni, mint a Batiste. Annyira szepen felfrissitette a hajam, tenyleg ezzel 2 napot ra tudok huzni lazan a kovetkezo hajmosasig. Ilyet a masik kedvencemnel n tapasztaltam.
Tehat abszolut 5 csillag, be is szereztem egybol a keket, mert az en hajam picit sotetebb, de ez sem veszes, mert altalaban atdorzsolom a hajam utana kézzel vagy torolkozovel. :) csak ajanlani tudom!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Ajsha920704

2021. január 20.

Valami farsangra vagy jovo szilveszterre jo lesz ha feher hajat szeretnek :D A barna hajam tovet konkretan feherre szinezi, rettenetes. Utana nedves kezzel atmassziroztam a toveket es megszaritottam hajszaritoval, igy istenes lett de ennyi ido alatt hajat is mostam volna. Arrol nem beszelve, hogy meg azert igy is ugy neztem ki utana mintha letoroltem volna a port a fejemmel. Kifesultem a hajam, befujtam kello tavolsagbol a toveket, bemassziroztam, ujra kifesultem szoval szerintem rendeltetesnek megfeleloen alkalmaztam. Koszonom a termeknek, hogy lathattam 78 eves onmagam. Szornyu hatas de legalabb draga volt. (A L`oreal turkizkek tubusos Magic Shampoo-jat tudom ajanlani helyette, nekem az valt be. )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

HLaura

2021. január 14.

Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, nekem irritálta egy idő után a fejbőrömet, de egyébként tény hogy tényleg hatásos, jó szárazsampon, nem lezs ragacsos a haj, csak nem jó érzékeny bőr esetén! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

Krin003

2020. szeptember 21.

Probaltam már elég sok szarazsampont, de ezt nálam egyik se tudja felülmúlni. Könnyű kezelni, nem csak egy helyre fúj ki egy nagy adag fehér pacát, picit eldolgozva abszolút olyan a hatása, mintha frissen mosott lenne a haj, utána még lehet csalni 1-2 napot a hajtódással. Az illata fincsi, olyan niveás, de nem túl erős, csak akkor erződik, ha valóban valaki a hajat szagolja konkrétan, ez pedig nem túl gyakori kép. 😆. Összességében szerintem minden szempontból ez a legszuperebb szárazsampon a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Tortua

2020. augusztus 15.

Számomra ez A szárazsampon. Egyszerű a használata, felfrissíti a többnapos hajamat, kitolja a mosások közti időt ha szükségem van rá és ráadásul az illata sem erős. Ez az egyik olyan hajápolási termék a fürdőszoba polcán ami sose fogyhat el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Agnes91P

2020. augusztus 9.

Nagyon kényes vagyok a hajamra tisztaság szempontjából, soha nem jelennék meg valahol zsírtól csillogó hajjal, legyen az akár a munkahelyem, akár csak a kisbolt. Sőt, otthon sem viselem el magamon. Viszont ha kétnaponta mosom (szárazsampon nélkül 2 napot bír), iszonyú gyorsan kopik a vörös festés, plusz macerásnak is érzem kétnaponta hajat mosni. Ezt a szárazsampont már sokadszorra vettem újra, vele elég háromnaponta mosnom a hajam. Tovább nem is akarnám kihúzni, mert allergiásként jobb nem csak heti egyszer kimosni a polleneket, városban mászkálás során a levegőből rárakódott gázokat stb. Szóval ez a szárazsampon nekem bejött, szépen felfrissíti a hajamat, nem nehezíti el annyira, mint a Batiste, és tetszik, hogy diszkrét az illata. A mennyisége is jó, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Dra1993

2020. május 8.

Az itteni vélemények alapján vettem, de sajnos totál csalódás az egész... :/ Nagyon sokat kell kifújni belőle, a hajam ugyanúgy zsíros és mosatlan hatású marad, ellenben borzasztóan látszik, mintha tömény hintőport szórtam volna rá. Emellett a tényleges következő hajmosásig durván elnehezíti és szárítja a hajam, sajnos alapból nem jó minőségű, de ez még rá is tesz egy lapáttal. Eddig szerintem legalább 4-5 féle különböző szárazsampont próbáltam már, eddig ez a legrosszabb. Ja és valahogy engem az illata sem kárpótol, pont hogy olyan olcsó légfrissítőt idéző, sajnos nagyon nem a megszokott Nivea :/ Azért lassan elhasználgatom, de tuti hogy többször nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

kiskrisztinazs

2020. május 7.

Nagyon szuper tökéletesen ki lehet vele húzni a hajmosást, illata erős kicsit és gyorsan fogy viszont ha ezt használom akkor még 2-3 napot is ki tudom tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

brbara

2020. április 15.

Szuper! Nagyon bejött, csodás a hatása, kiváló az illata, de sajnos elég gyoran fogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

tsolya

2020. március 30.

Igyekszek a lehető legkevesebbszer ilyesmit használni, de azért néha muszáj hozzányúlni, ha becsúszik egy hirtelen program, vagy nincs idő hajat mosni. Szerencsére nem hagy foltot a barna hajamon, szépen el lehet dolgozni. Az eredmény pedig magáért beszél, egy kis volument is kap pluszba a hajam. Annak külön örülök, hogy nincs erős, kellemetlen illata, mint azoknak, amiket eddig próbáltam. Maximálisan meg vagyok elégedve vele, biztosan újravevős termék lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

Hidratálók: Propylene Glycol