Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Judy1

2021. június 20.

Wow! Sokkal jobb, mint bármelyik eddig hazsnált száraz samponom. Valóban szép lesz a haj, egész nap hat, nem ragad a hajam, nem hagy foltokat, könnyan használható, mindent hoz, amit elvárok. Elég erős illata van, ez az egyetlen negatívum, de ennek ellenére is újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Dorinaful13

2021. június 8.

Nálam abszolút a kedvenc lett. Szeretem az illatát, nem ragad, pár fújás is elég. Nekem nem hagy barna foltokat a fehér ágyneműn se, úgyhogy nálam abszolút nyerő. Többször újravettem már és szerintem maradok is ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

idonthaveaname

2021. április 28.

Nem lett a kedvencem. A zsírosságot szépen eltűnteti, de egy kellemetlen réteget képez a hajon, ami nem jó tapintásra, hiába fésüli ki az ember. Még mindig az Isana maradt a number one.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

rekag2021

2021. január 29.

Számomra ez a tökéletes száraz sampon, használata után teljesen megszűnik a haj zsírossága, és még dúsítja is a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

tditti1991

2020. december 28.

Nagyon szeretem, mert van, hogy 4-5 napig leengedve tudom az egyébként 2 nap után bezsírosodó hajamat hordani. Mondjuk elég sokat is szoktam használni belőle, így hamar elfogy az ára viszont nem a legkedvezőbb. Hiába sötét hajra van fejlesztve nekem nagyon fehér marad a hajtövem tőle, ezt egy gyors lesöprés tudja orvosolni.

Összességében mivel nem ragacsos és teszi, amit ígér tudom ajánlani. Egy csillagot leveszek az említett fehér színe és az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Fruzsi0330

2020. október 5.

Ez egy csoda! Végre kibír a hajam még plusz 1-2 napot úgy, hogy teljesen vállalható még leengedve is!
Azért kap 4 csillagot, mert nekem az illata nagyon erős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

Azért kap 4 csillagot, mert nekem az illata nagyon erős

kdorci

2020. augusztus 31.

Nekem ez ,,A" szárazsampon az illatát imádom, végre nem marad fehér a hajam :D és nem lesz száraz, elnehezedett tőle. Nekem teszi a dolgát rendesen, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Anemone01

2020. augusztus 2.

Ez nem fehér, hanem barna réteget hagy a hajamom, ami látszik és tapintható. Amikor használtam ápolatlannak éreztem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

GKatii

2020. június 22.

Megvettem ezt a terméket, mert a Níveától elég sok mindent használok (azok teljesen beváltak) és az a szárazsampon amit használtam előtte hónapokig (Lee Stafford), most nem kapható színezett verzióban. Nekem nagyon nem jött be ez a termék. :( Az illata rendben van, nem zavaró, de nagyon befogta az ujjaimat ahogy eloszlattam a hajamon, rettenetesen elnehezítette és szárította a hajam, nem éreztem az azonnali frissességet, sőt..., hajmosásnál minden sötétbarna lett körülöttem... 3x használtam eddig, de nem szeretem. Többet biztosan nem veszem meg!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

rosegangela

2020. június 6.

Az illata a szokasos finom niveás, a hatása mondjuk rá jó, de fog, és nem is kicsit. Elég egy kicsit megpiszkalnom vagy megvakarnom a fejem, az ujjaim full barnák lesznek. Ennyi pénzért jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

Hidratálók: Propylene Glycol