Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

Dothex

2020. április 23.

Nem vagyok teljesen elégedett. Sötét a hajam, de még így is világosra "festi". Lemosaskor jön ki belőle a barna, mindenhol ott van. Korábban a Tony&Guy szarazsampont használtam, nem voltak külön árnyalatok, viszont nem ütött el a hajam szinetol, és nem kellett sokáig fesulnom se, hogy ne látszódjon annyira, valamint sokkal kevesebb kellett belőle. Nekem az illata se jön be túlzottan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

brbara

2020. április 15.

Kedveltem, de nagyon elegem lett abból, hogy minden úszott a barna festékben, amit alig tutam levakarni a kárdól, mosdókagylóról és a világos törölközőket is befogta, ezért váltottam a közepes árnyalatú társára, ami teli találat volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Jelizz

2020. március 21.

Nem a legolcsobb de mukodik! Tetszik hogy barna a termek, es szokasos NIVEA illat. Puha es friss lesz tole a hajam,akar 3. napot is kihuzza vle a hajam. Nagyon hasnlit a Balea sotethajra valo szarazsamponra, nem egy csoda de tetszik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

fancsi01

2020. február 19.

Nincs mit írnom róla, egyszerűen tökéletes! Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Nincs mit írnom róla, egyszerűen tökéletes! Bátran ajánlom mindenkinek.

Purrfect

2020. február 8.

Sokat kipróbáltam már, de mindegyik nagyon elnehezítette a hajam. Ez viszont nagyon jó! Tuti újra veszem. Az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Macska27

2019. december 27.

Többször újra vettem már, viszont a férjem annyira nem tudta el viselni az illatát, hogy le került a polcomról. (szerinte nyanyás)
Szerettem, mert a zsírosságot szépen el tüntette a hajtövemről.
Némi dúsító hatása is volt.
Az illata valóban erős, púderes, ha ezt használod tutira érzik a körülötted lévők.
Frissen mosott hatást azért nem tudtam vele el érni, érezhetően ott van a hajtöveken, rá nehezül és akárhogy fésültem, szárítottam, így is látszott a poros hatás, pedig az árnyalat stimmelt...
Összesen 4 csillag nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Szerettem, mert a zsírosságot szépen el tüntette a hajtövemről.
Némi dúsító hatása is volt.
Összesen 4 csillag nekem.

sedo80

2019. december 21.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a terméket. Tényleg szuper, frissen mosott haj hatását kelti. Könnyű a használata, nekem még az illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

saeszti

2019. december 3.

Nem nagy szám. Fakó lesz tőle a hajam. Nalam tuti nem újravevős. Eddig a legjobb szárazsampon a batiste.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

wallflower87

2019. november 1.

Látom elég jók a vélemények, de én annyira nem vagyok ettől a terméktől elájulva. Oké, teszi a dolgát, viszont annak ellenére hogy sötét hajra van, még mindig túl fehéres árnyalatú, pedig az én hajam annyira nem is sötét. A másik dolog ami számomra nagyon zavaró, hogy baromi erős és számomra kellemetlen illata van, nagyon tömény púderes, engem vmi lábspray-re emlékeztet. Mondjuk én az illatokra elég kényes vagyok, úgy vagyok vele hogy inkább legyen illatmentes, vagy semleges illatú valami, mint vegyszeres, vagy fullasztó, mert akkor akármilyen jó termék, nem fogom szeretni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Akinek hosszú haja van, az tudja, hogy szárazsampon nélkül nem nagyon van élet. Este még nem úgy nézett ki, hogy mosni kell, reggelre meg vállalhatatlan. És akkor elő kell venni EZT a terméket. Csak ezt. Akik keresésben vannak, ismerkednek csak a szárazsampon témakörrel, azoknak mondom, hogy ne kísérletezzetek, ne költsetek fölöslegesen. Ezt a Nivea szárazsampont kell megvenni a megfelelő árnyalatban és kész. Drágább termékek vannak a piacon, de nem tudnak többet mint ez. Az olcsóbbak meg nem tudják azt, amit ez. Egy szó mint száz: csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Hidratálók: Propylene Glycol