Nivea

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Samponok

Azonnali felfrissülést nyújt, tartós frissességet és kellemes illatot biztosít a nap folyamán.

xlipstickx

2022. április 27.

Nagyon jó szárazsampon!
Tartást ad a hajamnak, jó az illata. 1-2 nappal simán kitolja a hajmosást.

Viszont..
Hiába dolgozom el rendesen a hajamon, a tapintása valóban furcsa lesz tőle, egy porszerű réteget képez, pl ha megvakarom a fejbőrömet utána kezet kell mosnom, mert "poros" lesz tőle. A szőke hajra valótól is, és a barna hajra valótól is, attól még barnás is lesz az ujjam vége. Más szárazsamponnál ezt nem tapasztaltam, ezért nem lett a kedvencem. De cserébe tényleg jó lesz tőle az ember haja, ezért mindig van belőle otthon.

Mikor lesz már fekete hajra való szárazsampon is az elérhető kategóriából?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Nagyon jó szárazsampon!
Tartást ad a hajamnak, jó az illata. 1-2 nappal simán kitolja a hajmosást.

Viszont..

Mikor lesz már fekete hajra való szárazsampon is az elérhető kategóriából?

poszike22

2021. december 12.

Egy jó szárazsampon, 2 nappal ki lehet vele tolni a hajmosást. Az illata kellemes, friss érzetet, felfrissíti a haj kinézetét. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 12.

Petravagyok

2021. szeptember 9.

Nos, Batiste Cherry-ert indultam a drogeriaba, de meglattam, hogy ez le van arazva. Gyorsan racsekkoltam kremmanian es lattam a sok pozitív velemenyt, igy gondolram egy probat meger. (~500ft kulonbseg azert mar szamit) Nem csalodtam! Az illata nem tolakodo es hamar elillan. Olyan friss illatnak mondanam. Felrazva fujom a hajtovekre, majd par perc mulva torulkozovel atdorzsolom. Tokeletesen frissnek tunik a hajam, ket edzes kozott is, amikor meg nem aktualis a mosas. Biztosan ujra fogom venni, ha elfogy! 💙

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Velora

2021. szeptember 2.

Igazán hatásos. Korábban használtam már más szárazsampont, de az nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
Ezt reggel felfújom, néhány másodperc, kifésülöm és egész nap megmarad a hatása. Ezt újrvaveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Judy1

2021. június 20.

Wow! Sokkal jobb, mint bármelyik eddig hazsnált száraz samponom. Valóban szép lesz a haj, egész nap hat, nem ragad a hajam, nem hagy foltokat, könnyan használható, mindent hoz, amit elvárok. Elég erős illata van, ez az egyetlen negatívum, de ennek ellenére is újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Dorinaful13

2021. június 8.

Nálam abszolút a kedvenc lett. Szeretem az illatát, nem ragad, pár fújás is elég. Nekem nem hagy barna foltokat a fehér ágyneműn se, úgyhogy nálam abszolút nyerő. Többször újravettem már és szerintem maradok is ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

idonthaveaname

2021. április 28.

Nem lett a kedvencem. A zsírosságot szépen eltűnteti, de egy kellemetlen réteget képez a hajon, ami nem jó tapintásra, hiába fésüli ki az ember. Még mindig az Isana maradt a number one.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

rekag2021

2021. január 29.

Számomra ez a tökéletes száraz sampon, használata után teljesen megszűnik a haj zsírossága, és még dúsítja is a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

tditti1991

2020. december 28.

Nagyon szeretem, mert van, hogy 4-5 napig leengedve tudom az egyébként 2 nap után bezsírosodó hajamat hordani. Mondjuk elég sokat is szoktam használni belőle, így hamar elfogy az ára viszont nem a legkedvezőbb. Hiába sötét hajra van fejlesztve nekem nagyon fehér marad a hajtövem tőle, ezt egy gyors lesöprés tudja orvosolni.

Összességében mivel nem ragacsos és teszi, amit ígér tudom ajánlani. Egy csillagot leveszek az említett fehér színe és az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Fruzsi0330

2020. október 5.

Ez egy csoda! Végre kibír a hajam még plusz 1-2 napot úgy, hogy teljesen vállalható még leengedve is!
Azért kap 4 csillagot, mert nekem az illata nagyon erős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

Azért kap 4 csillagot, mert nekem az illata nagyon erős

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.