Nivea

Ár:   €2   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Ár:   €2
Kategória:   Samponok

Teljes körű ápolást biztosító sampon tejproteinnel száraz, enyhén töredezett hajra.

tvivien921

2019. június 22.

Csalódás volt. Egy ajándék csomagba kaptam, akkor az egész csomagnak nagyon örültem (5 nivea termék egy kis táskában). Az legelső használatnál nagyon tetszett, kellemes tapintású volt a hajam, és akkor éreztem is, még vizesen, hogy jó illatú a hajam. De utána hamar elillan. Meg azt is tapasztalom, hogy hamarabb zsírosodik a hajam. Kimosom mondjuk vasárnap este, a szerda reggel már össze kell fogni, mert ellaposodik teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

kornelly

2019. június 5.

Nagy csalódás volt ez a sampon,viszketett tőle a fejbőröm az illata 0.Biztos hogy nem veszem többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

Daisyyy

2019. április 4.

Sajnos nem jött be, viszketett tőle a fejbőröm és hamar zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Sajnos nem jött be, viszketett tőle a fejbőröm és hamar zsírosodott.

noriri

2018. szeptember 19.

Nagyon szeretem ezt a sampont, ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg. Ez az első olyan sampon, aminél úgy érzem, hogy van valami különbség, nem olyan mint az össze többi. A vékonyszállú hajam könnyű lesz tőle, nagyon tiszta több napig, de nem száraz. A tapintása elképesztő, tényleg nem túlzok.
Ez az utolsó sampon ami a szekrényembe ült és fel akartam használni, mielőtt a csomagolásmentes szappansamponokra térek át. Fekszik is belőle kettő a polcaimon. És ekkor jött ez a sampon és most bizonytalan vagyok, nem szeretném szaporítani a műanyagszemetet. Eddig egyik samponomat sem lett volna kár leváltani, de ezt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Qetuo13579

2018. augusztus 12.

Egy ideje már megvettem ezt a terméket de félbe maradt a használata! Télen zsírosított és kissé korpásított! Ez után sok idő volt helyretenni a hajamat, még mindig a fürdőszobámban van, jelenleg nem is szeretném újra használni, egyébként az illata és az állaga jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

vixca

2018. február 21.

Hosszu hajam van
Rosszabb kolis napjaimon, ha a tusfürdőmmel mosok hajat sajnos szebb a végeredmény. Úgy száll a hajam, mintha muszáj volna, fénytelen, és CSOMÓSODIK. Durván nem ér semmit. Ilyen negatív élményem Niveával még nem volt ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Hosszu hajam van

KisKormos

2018. január 30.

Nem is nagyon tudok róla mit írni. Kb egy napig szép tőle a hajam, úgy, hogy amúgy 3-4 naponta szoktam hajat mosni. Nagyon zsírosít, nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Debreczeni

2017. december 25.

Elhasználtam több mint a felét, de most csak áll a polcon. Nem szívesen nyúlok érte, pedig akartam szeretni. Lehet, hogy csak az fogott meg, hogy "milk" hátha tényleg annyire ápoló hatású mint a neve. Nagyon zsírosít, kicsit le is laposít, az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

ildiii13

2017. november 13.

Nagy csalódás... Teljesen elnehezíti a hajam, és nem is érzem tőle tisztának. A legrosszabb sampon amit használtam. Sajnos megy a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

snowbell

2017. november 12.

Nekem egyáltalán nem vált be. Semmilyen selymes tapintást nem érzek, ha ezzel mosom a hajam. Pedig már hónapok óta használom... ráadásul a hajam végét de inkább komplett az egészet kiszárította. Csúnya is lett tőle a hajam. Két csillag, mert az illata legalább jó, és mert kis mennyiség is elég belőle használatkor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.