Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: lauralackner60, Módosítva: 2018. május 7.

Kategória:   Hajápolók

Különleges összetételű hajápoló spray balzsam, nem kiöblítendő. 7 problémára kifejlesztve, normál/száraz hajra.

monique001

2019. június 1.

Szeretem, jól kifésülhető lesz tőle a haj , picit dúsít is, és jó az illata. Csak az a bajom vele, hogy nálunk 3 féle kapható és nem világos, hog, vékony-normál-vastag szálú hajra való, vagy olyat csinál a meglévőből, nem tudom melyiket válasszam, a leírása nem egyértelmű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

f.eniko

2019. május 21.

Semmi extra, hajmosás után a segítségével könnyebb kifésülni a gubancodásra hajlamos hajamat, illetve jó illata is van. (Ebben a kategóriában nálam még mindig a Gliss Kur a nyerő)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

6vilag

2019. május 20.

Nem értem, miért végzett közepeske helyen. Hajmosás után 3. lépésként használom. 1. Hajmosás. 2. Valamilyen hajbalzsam, majd annak a kiöblítése. 3. Ő következik fésülés előtt.
A gubancos hajat ily módon teljesen ki lehet bontani. Illata finom. Talán egy picit jobban zsírosodik a hajam, ha használom, de így is ki tudom húzni 4 napig hajmosás nélkül. Így elégedett is vagyok vele.
Biztos vannak jobbak is ebben a kategóriában, de a jók között azért ott van ez is.
Akartam venni mert fogyóban van, de nem találtam a "M"drogériában, ahol eredetileg vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 20.

zsebibaba

2018. május 30.

Semmit nem ér. Olyan,mintha semmit nem fújnék a hajamra. Az illata jó, de nem ezért vesszük meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Jelizz

2017. november 18.

eleg jo aron vettem, es magykn sok van benne kb 1 honapja hasznalom es talan a fele fogyott el. Megszokott Nivea illat. Konnyu fa hajra felvinni. Szep puha es fenyes lett a hajam, de sajnos 2. vagy 3. nap mar nem marad a hajban. Nem rossz, de... maradok a Gliss kur haj spraynel 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

pannababo

2017. november 16.

Csak vizes hajon jó alkalmazni,száraz hajon reteget hagy, összeragasztja a hajat! Illata finom. Biztos,h nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol