Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Samponok

Ápold tökéletesen a vastag szálú és kezelhetetlen hajadat. Szelidítsd meg a legjobb módszerrel: a samponban található Eucerit® és tejfehérje kombinációnak köszönhető megfelelő táplálással és regenerálással. Válaszd a kímélő gondoskodást: NIVEA Hairmilk sampon vastag szálú és nehezen kezelhető hajra.

• Ideális a vastag szálú és nehezen kezelhető hajra.
  • Tejfehérjét és Euceritet® tartalmaz.
  • Regenerál és tökéletesen táplálja a hajat.

Cdorcci

2019. február 12.

Nagy reményekkel indultam neki, de csúfos kudarc lett. Mosás után gyakorlatikag olyan a hajam, mintha meg sem mostam volna. Fakó, fénytelen, es száraz. Cserébe másnapra olyan zsíros lesz a hajam, hogy moshatom újra..
Ki nem dobom, vésztartaléknak vagy valamire jó lesz, de többé meg nem veszem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

sziiszaa

2018. január 29.

Kukában ugyan nem végezte, de az én vastag szálú hajammal nem tudott jó értelemben elbánni. :-( Sajnálom, mert nagyon örültem neki, hogy végre nem csak a vékony szálú hajhoz találnak ki valamit, hanem nekünk is, de...ez ugyanolyan, mint egy Pantene vagy egy Dove sampon, semmivel sem lett jobb. A Nivea illatot szeretem, de csak emiatt azért nem fogom újravenni. Sajnálom nagyon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Scheszter

2018. január 3.

Borzalmasan elnehezítette a hajamat és nem érzetem egyáltalán,hogy tisztítana. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Neonila

2017. november 13.

Egyenlőre még csak az első flakont fogyasztom, de eddig kellemesek a tapasztalatok. Nagyon erős, vastag szálú hajam van, ami nem mellesleg még hosszú is. Hajlamos a mosás / szárítás után szálasodni, rögtön fésülés után úgy néz ki mintha ki sem fésültem volna viszont ettől a sampontól felvett egy egészséges tartást, nem volt az a tipikus oroszlán hatás amit mosás után tapasztalni szoktam :')) Nem tartom csoda szernek, még barátkozom vele de megéri az árát, eddig egész jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Bambiii

2017. november 4.

Már a sokadik flakonnal veszem, nekem nagyon bevált. Hosszú, vastag szálú hajam van, ez a sampon+a Cien 2 perces hajpakolása használatával puha, jó tapintású, szépen fénylő hajat varázsol. Heti egyszer mosok hajat, szerencsére nem zsírosodó a töve sem, ez a sampon sem tette azzá. Az illata a tipikus Nivea, nekem nagyon bejött. Végre egy sampon, amitől a hajam szárítás után sem szénakazal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

pannababo

2017. június 2.

Sajnos nagyon erzékeny a bőröm,nagyon irritalt,mosas közben volt a haj puha es tiszta,szarítás utan fakó es száraz lett. Illata átlagos,tiszta es krémes. Utazós méretben szereztem be ( kb 4 mosásra elég)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.