Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: T1mi, Módosítva: 2020. október 29.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• hidratálja és táplálja a bőrt
  • finommá és selymessé teszi a bőrt
  • regenerál
  • nem hagy zsíros filmet

Wyush

2021. március 29.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó kis krém, gyorsan beszívódik, szépen hidratál és kevés is elég belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

vikimaja

2021. március 11.

Ha nagyon ki van száradva a kezem akkor már sajnos nem jó, nem hidratál eléggé. Napközben jó kenegetni, nyáron is elég lesz de télire valami testesebbet keresek legközelebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

bleauwsy

2021. február 8.

Nagyon gyorsan beszívódik, munka közben nagy előny, nem csak a beszívódási ideje, hanem hogy papíron sem hagy nyomot, de a kezem sem marad ragacsos utána. S.O.S segítségre kiváló, kellemes érzetet hagy és tényleg sokáig elég. Szerencsére nem fajul el a kezeim kiszáradása a végletekig, komoly problémákon nem tudom hogyan teljesít, de én biztosan legközelebb is ezt választom. A körömágy körüli szárazságot is fél napig mérsékli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 8.

Talar

2020. november 29.

Gyors, átmeneti hidratálásra tökéletes, hamar beszívódik, az illata is kellemes, viszont ha már nagyon ki van száradva a kezem, már nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

T1mi

2020. október 23.

Gyorsan beszívódik és nem marad kellemetlen filmréteg utána. Sokáig elég nekem a 75 ml-s kiszerelés mert vékonyan kenem mindig be vele a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0