Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Tusfürdők

Az eredeti NIVEA creme válogatott összetevőivel gazdagított ápoló krémtusfürdő, mely lágy, finom habjával kényezteti bőrét miközben a Nivea egyedi illata elvarázsolja az érzékeit. Mikromüanyag mentes. Egyensúlyban működik a bőr mikrobiomjával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zonga

2021. november 11.

Klasszikus Nivea-illat. Jól habzik, jól tisztít. Kicsit hígabb, mint amilyenre számítottam, de nincs bajom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 11.

Kriszti9120

2021. október 28.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm, és szeretem az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 28.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm, és szeretem az illatát.

kiskacsa480

2021. október 20.

Szeretem a klasszikus nivea illatot, de zuhanyzás közben már teljesen más illatú mint a flakonban így picit csalódott vagyok. Reméltem, hogy táplálóbb lesz mint egy mezei tusfürdő, de sajnos mindennapos használat mellett engem szárít, így csak alkalmanként tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

Atally

2021. október 12.

Reméltem, hogy nem szárít annyira, mint a többi hasonló tusfürdő. Viszont az én bőrömet ugyan úgy szárítja, kell utána testápoló mindenképp. Illata kellemes, letisztult, ár érték arányban sem rossz, de nekem olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Rure90

2021. október 6.

Meglepően puha lesz tőle a bőröm, nem vagyok nagy Nivea rajongó, de ezt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Yolandaa

2021. augusztus 31.
Azóta sem váltottam le, ez az egyetlen tusfürdő, aminek továbbra sem tudom megunni az illatát és nem szárítja ki a bőröm! Jó múltkor még a Babától is viszkettem, pedig nem érzékeny a bőröm.

2020. április 22.
Nagyon sok tusfürdőt kipróbáltam már, de a Nivea az egyetlen, ami nem szárította a bőröm, nem viszkettem tőle (pedig alapvetően nem érzékeny a bőröm), jól habzik és emiatt tényleg úgy érzem teljesen tisztít! Régen a Dove-ért voltam oda (de az ehhez képest szerintem nem habzik olyan jól és szárít is), de mióta megtaláltam ezt, csak ezt használom! Nem bírom megunni az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

2020. április 22.

viragocskaa

2021. augusztus 27.

Nagyon finom “niveás” illata van, én nagyon szeretem :) A bőrömet nem szárítja, kellemes használni, nekem viszont olyan furcsa érzésem van a használata közben/után, olyan, mintha nem lenne elég. Nem tudom miért. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Kicsicsajbi

2021. augusztus 15.

Egy igazi klasszikus darab.
Letisztult illat, nagyon jól habzik és a bőröm nagyon finom illatú lesz tőle.
Más nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Egy igazi klasszikus darab.
Letisztult illat, nagyon jól habzik és a bőröm nagyon finom illatú lesz tőle.
Más nem is kell.

Eoryorsi

2021. július 12.

Az illatát nagyon szeretem csak emiatt veszem újra. Mostanában hígabb az állaga mint régen volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Monalisa36

2021. június 23.

Bársonyos, puha lesz utánna a bőröm. Az illatát imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 23.

Bársonyos, puha lesz utánna a bőröm. Az illatát imádom.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.