Nivea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2017. november 16.

Kategória:   Tusfürdők

Az eredeti Nivea Creme válogatott összetevőit - provitamint és ápoló olajokat - tartalmazó krémtusfürdő.

orsi0210

2020. március 25.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg a tusfürdőt, de az illata nekem túl steril,vegytiszta, amivel alapvetően nem lenne baj, de én jobban kedvelem a természetesebb (virágos, gyümölcsös, növényi stb.) illatokat. Hidratáló hatását se éreztem különösebben, bár nem is szárított. Szeretem a Nivea tusfürdőit, de ez valahogy nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Vivien77

2020. február 20.

Csatlakoznék az elöttem lévőkhöz. Szeretem váltogatni a különféle tusfürdőket, mind illat és márka téren. Vannak kedvenceim és ez a változat az egyik, mindig újra veszem. Kellőképpen ápol, nem zsírosítja a bőrt és árban is megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Erika80

2019. december 5.

Tiszta, visszafogott, kellemes krém illat. Selymes érzés vele fürdeni és természetesen selymes marad a bőröm is utána. Ősszel-télen jó érzés vele fürdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

noradrenalin

2019. december 5.

A lactovitet ezzel szoktam váltani :) imádom az a tiszta, természetes illatát és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Doranora

2019. november 29.

A megszokott letisztult illat, és megszokott minőség. Puha bőrérzetet hagy, nem zavaró selymességgel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Marsela

2019. november 27.

Mindig kipróbálok valami újat, de aztán visszatérek ehhez. Kedvenc. Tipikus tiszta utánozhatatlan Nivea illat.
A bőröm elég száraz, sokszor viszketek is, de ez mindig rendbe hoz legalább annyira, hogy nem viszketek
zuhany után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

zuhany után.

anna48

2019. november 3.

Csak ezt használom. Nem hagyja csúnyán kiszáradni a bőrömet, tusolás után testápolóval együtt még télen is tűrhető állapotban marad az egyébként száraz, ekcémás bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Ciklon3

2019. október 18.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Télen nekem is kifejezetten száraz, szétrepedezős a bőröm. Szinte minden tusfürdő annyira kiszárít, hogy viszketek, amíg be nem kenem valamilyen krémmel mindenemet. Ez a tusfürdő az egyik , ami után nem kapott el a "szétvakarom magamat" érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

MissKenedy

2019. október 2.

Időről időre kiköt a kosaramban. Tökéletes nivea illat, valahogy a hidegben a legjobb érzés ettől illatozva bebújni a meleg takaró alá :)
Nem tudom, hogy érte el a nivea, de ez az illat annyira társult nekem a tisztasághoz, ápoltsághoz. Lehet azért mert gyerek koromban kb ez volt A tusfürdő/szappan/testápoló illat:)
Persze mivel ez egy komfort illat, időről időre megunom, keresek valami extrémebbet, majd elkezd hiányozni és jön megint haza velem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Vkriszta

2019. október 2.

Megkívántam, megvettem, ráadásul az 50ml -es kiadást. Nem tudom megmagyarázni, látom az összetevőit és mégis... megéreztem az illatát és nem gondolkoztam egy percet sem. Jöhetnek niche illatok, akkor is, imádom ezt az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.