Nivea

Ár:   999 Ft, 1599 Ft és 1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2023. május 16.

Ár:   999 Ft, 1599 Ft és 1799 Ft

• Lágy habbal kényezteti bőrét
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt

drebeka

2024. január 23.

Csomagban kaptam karácsonyra. Nagyon szeretem a tipikus Nivea illatot, úgyhogy örülök ennek az ajándéknak. A tusfürdő nem szárít, könnyen habzik, jó az állaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 23.

tátombák

2024. január 14.

Csomagban vásároltam, hajtott a kíváncsiság. Szeretem a nivea illatot, de fürdés után már egyáltalán nem érződik és az egészet elég gyorsan meguntam. Nekem ez tipikusan az "egynek jó volt" kategóriába esik. Ahova kicsit vastagabban kentem, ott kívánta a bőröm a testápolót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 14.

Nikol7

2023. november 8.

Imádom az illatát, jól habzik, nem húzodik a bőröm fürdés után tőle, úgyhogy nálam mindig megtalálható a polcon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 8.

987654

Korcsoport: >54
2023. október 24.

Nagyon szeretem, az illatát, és a bőrömre gyakorolt hatását is. Kedvenc, visszatérő tusoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. október 24.

NovaWinter

2023. október 18.

A tipikus nivea illat sokáig megmarad és nem szárít. Remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

A tipikus nivea illat sokáig megmarad és nem szárít. Remek termék.

jakabvanessza

2023. augusztus 22.

Magasan az egyik legjobb tusfürdő a boltok polcain. Jól tisztít, habzik. Nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 22.

Viktoria_fks

2023. július 9.

Annnnnnyira imádom.
Nagyon szeretem ezt a tipikus Nivea illatot. Olyan jó krémes az állaga. Könnyen habzik.
Egyetlen hibája, hogy nem sokáig érzem magamon az illatát.
Hidratáltságát annyira nem tudom, mert nem száraz a bőröm.
Az illat miatt viszont a testápolóját is használom, hogy tovább érezzem az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 9.

Annnnnnyira imádom.
Egyetlen hibája, hogy nem sokáig érzem magamon az illatát.
Hidratáltságát annyira nem tudom, mert nem száraz a bőröm.

kboglarka

2023. június 20.

Én nagyon szeretem az illatát, tipikus nivea illat. Nem okozott irritációt és azt sem tapasztaltam, hogy szárította volna a bőröm, bár hatalmas hidratálásra ez sem képes. Kellemes az állaga, nem túl sűrű, de nem is az a nagyon folyós, jól lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 20.

nixity

2023. június 19.

Nagyon szeretem az illatát és hogy nem szárít de mégis jól tisztít és habzik! Nagy kiszerelésben is kapható és szinte mindig van rá DM extra pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 19.

Csutak

2023. június 13.

Nagyon szeretem a Nivea krém illatát, egyértelmű volt, hogy ezt is szeretni fogom. Nem szárít, szépen habzik (fürdőpamaccsal a legjobb), a 750 milis nekem ráadásul sokáig elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 13.

Vitaminok: Panthenol

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.