Nivea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2017. november 16.

Kategória:   Tusfürdők

Az eredeti Nivea Creme válogatott összetevőit - provitamint és ápoló olajokat - tartalmazó krémtusfürdő.

Fiszuli

2021. január 21.

Anyukám tárazott be egyet nekem ebből és a rózsás testvéréből otthon náluk. Számomra ez elég kis kiszerelés és drága, mert én hajlamos vagyok elpancsolni és pocsékolni, főleg úgy, ha nincs lehetőségem szivaccsal fürdeni. Ezért nem is vettem soha Nivea tusfürdőket magamnak. Ezt kezdtem el először használni. Az igazi, tipikus és utánozhatatlan, imádnivaló Nivea illata van. Az állaga nagyon jó, jól habzik, akkor is, ha az ember próbál spórolósan bánni vele. A fürdőszobában és a bőrön is nagyon sokáig megmarad az igazi Nivea illat. Nem bántja a bőrömet, nem szárít, nem viszketek tőle. Eddig nem sok tusfürdőm volt, amivel mertem arcot mosni, nos ez közéjük tartozik és csodák csodájára nem vert ki a gyihera tőle. Felteszem a "luxusos" termékeim listájára, és ha valaha kényeztetésre fogok vágyni, vagy pusztán csak azt érzem, hogy megérdemlem, akkor meg fogom vásárolni magamnak is és el fogom használni - akkor is, ha nem fog bírni egy hétnél többet. Igazi Nivea minőség, ez az elvárt szint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Szofka98

2021. január 13.

Szerintem nagyon szuper, imádom! Fantasztikus az illata, sokáig megmarad, kellemesen habzik, jól hidratál. Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

piroslili

2020. november 2.

Tudom, tudom, van bee rossz összetevő stb. De nekem ez "gyerekkor" illat, mikor kislány voltam anyukám és nagymamám használta. Én is szeretem, mindig visszahozza azt a púderes női illatot, ami nekem Grace Kelly. Mivel nem szárít, könnyen habzik és nem hozza ki az ekcémám a mellkasomon, szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Mona1984

2020. szeptember 12.

Nagyon szeretem! Legjobb nekem! Az illata ès hogy nem szárít csodás! Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Nagyon szeretem! Legjobb nekem! Az illata ès hogy nem szárít csodás! Újravevős!

Rita0126

2020. szeptember 10.

Nem is értem hogy eddig miért nem próbáltam. Imádom a klasszikus Nivea illatot, deo stiftjét is használom. Ez a tusi valami szuper. Nem szárít és nagyon sokáig megmarad az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

rekuci2

2020. július 26.

Engem az összes tusfürdő márka szárít, viszketek tőlük, piros pöttyök jönnek ki a hátamon, mellkasomon.
A Nivea tusfürdőktől pedig nem. Állítom ez a legjobb tusfürdő márka. Veri az összes többit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

HannaLove

2020. július 21.

Az egyik nagy kedvencem :) Igazi klasszikus, finom illat, jó hidratálás. Használata után puha selymes bőr és tisztaságérzet :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

tamila

2020. július 19.

Imádom az illatát,és nagyon puha tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Imádom az illatát,és nagyon puha tőle a bőröm.

zdoreebaba

2020. július 3.

Legkedvesebb, legkellemesebb Nivea krémtusfürdőm. Ha épp egy drogériában vagyok és nem vágyok tusfürdők terén semmi extrára mindig a natúr illatú tusikat szoktam levenni a polcról. Így történt ez ennél a tusinál is. Tejes, könnyed, krémes, jól felhabosítható, minden tud, ami elvárásom egy tusfürdővel szemben. Ha van nagyobb kiszerelésben mindig azt szoktam választani, mert gazdaságosabb. Ha már ki vagyok éhezve egy Nivea tusira ő tökéletes választás, megunhatatlan, örök verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

csemezb

2020. június 4.

Kellemes "tisztaság" illat, mondjuk a parfüm nem tetszik benne annyira. Nagyon jó áron lehet néhány helyen kifogni. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.